ánoční balíčky Annabelle Minerals

Annabelle Minerals si pro vás připravila dárkové vánoční balíčky. Využijte limitované edice a nakupte dárky na poslední chvíli.

Dárkové sady můžete vybírat podle typu pleti

  • GLOW XMAS: Stay Essential, Pretty Glow, Diamond Glow (sada obsahuje multifunkční olej pro zralou pleť, transparentní rozjasňující pudr a minerální rozjasňovač)
  • FRESH XMAS: Stay Pure, Pretty Neutral, Rose (sada obsahuje multifunkční olej pro problémovou a mastnou pleť, Primer a tvářenku v odstínu Rose)
  • CALM XMAS: Stay Calm, Pretty Matte, Peach Glow (sada obsahuje multifunční olej pro citlivou a suchou pleť, transparentní matující pudr a minerální tvářenku v broskvovém odstínu)

Cena vánočního balíčku: 759 Kč

K zakoupení na: www.annabelleminerals.com/cz

Multifunkční oleje čisté zelené složení

Žádné konzervační látky nebo zdraví škodlivé složky, pouze kvalitní přírodní oleje. Vhodné i pro problematickou pleť.

Olej pečuje nejen o vaši pleť, ale i o tělo či vlasy. Není nad to, když vám jedna lahvička nahradí deset dalších.

Inovativní produkt z vysoce kvalitního kokosového, arganového nebo hroznového oleje ve skleněných lahvičkách.

Využití: jako pleťové sérum, odličovač make-upu, na konečky vlasů, lze ho přimíchat do běžného krému na obličej, na suchou nehtovou kůžičku...

Tři druhy:

Stay Essential pro zralou pleť s prvními známkami stárnutí. Vyživuje a hydratuje unavenou pleť a vrací pokožce pružnost, lesk a energii.

Stay Calm pro pleť, která je často napnutá, suchá, citlivá a dehydratovaná. Důkladně odstraňuje líčení, hydratuje, zklidňuje pleť a chrání jemné kapiláry před popraskáním.

Stay Pure pro problémovou, mastnou pleť se sklony k akné a ucpaným pórům. Efektivně, ale jemně odstraní i voděodolné líčení. Zklidňuje, vyživuje a hydratuje pleť a zabraňuje jejímu vysoušení.

Složení olejů:

Arganový olej- silně antioxidační efekt, hloubková hydratace a výživa.

Olej z hroznových pecek - působí jako antioxidant, zpomaluje proces stárnutí pleti. Kokosový olej - hydratuje, bojuje proti vráskám a stařeckým skvrnám.

Ricinový olej - zanechává pleť vláčnou a pružnou, podporuje hojení a regeneraci, vyhlazuje a obnovuje pokožku.

Olej z katránu etiopského - vysoce hydratační, redukuje vrásky a dodává pleti lesk.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru