Bubeník Tokhi se vrací k pravidelné výuce ve své bubenické akademii!

Pomalu se vracíme k normálu, ale na velké hudební a kulturní akce si budeme muset ještě chvíli počkat. Bubeník Tokhi po povinné odstávce opět zahájil lekce v rámci svojí Groove Army Academy, kde učí bubnovat každého, kdo má zájem stát se alespoň na chvíli bubeníkem. A ti nejlepší se dokonce mohou dostat i do jeho kapely Groove Army. Na kurz nemusíte mít ani vlastní buben, vše vám Tokhi a jeho tým zapůjčí.

Lekce probíhají už od loňského září v BDS Academy na Vinohradech. Můžete si zaplatit buď uzavřený kurz nebo docházet na tzv. lekce open class každou neděli v 18:00. Vybijete přebytečnou energii a zároveň získáte do žil energii novou. Hudba má blahodárné účinky. Proto už se Tokhi nemohl dočkat, až opět vezme do ruky buben a bude moci někomu předat to, co umí.

„První lekce po karanténě byla skvělá. Všichni se hodně těšili, bylo to znát. Projížděli jsme, co se doteď studenti naučili, šlo jim to moc dobře. Open class v neděli jsou teď delší, na dvě hodiny výuky, aby se postupně nahrazovalo, co mají kurzisté předplaceno. Myslel jsem, že budou mít nějaké fyzické rezervy a nepůjde to tak dobře, ale všichni hrají jak o život,“ popisuje Tokhi průběh první lekce po karanténě. 

Lekce Groove Army Academy probíhají klasicky podle rozvrhu BDS až do června a září opět začne nový semestr. A ani v létě nebudou bubeníci zahálet. „S největší pravděpodobností uděláme soustředění v létě, stejně nemůže nikdo moc vycestovat. Ale řešíme ještě místo, a jestli to bude vůbec možné,“ vysvětluje přední český bubeník.

Během dlouhé hrací pauzy držel Tokhiho nad vodou sound healing. Několikrát streamoval SH i na svém facebooku a hodlá v tom pokračovat. Velké akce a festivaly jsou minimálně na léto zrušeny, proto chce být Tokhi v pravidelném kontaktu se svými fanoušky alespoň online. A proč bychom si měli Tokhiho streamy pravidelně naladit? „Sound healing  je pro naši mysl i tělo vhodný v jakémkoliv období. Nicméně v této době, kdy se nedá žít ještě úplně tak, jak jsme byli před omezeními zvyklí, rozhodně může odreagovat, zklidnit, a vyhradit si čas sami pro sebe. To rozhodně potřebujeme. Mně samotnému misky během izolace častokrát udělaly velmi dobře. Je to doba, kdy jsem prostě ve zvuku jen já a nic kolem mě neruší,“ popisuje účinky Tokhi a dodává, že SH samozřejmě na naše tělo působí o dost intenzivnějším způsobem při fyzické přítomnosti, do online světa se vibrace nepřenese, ale zvuk ano.  Těšit se můžete na pravidelné streamy každý čtvrtek ve 20:20 na Tokhiho facebooku. Kdybyste Tokhiho chtěli podpořit finančně, můžete poslat dobrovolné vstupné na tuto online terapii na účet 670100 - 2208031243/6210.

„Streamy sound healingu budou pravidelné, protože je dobré se na něco těšit a vědět, že to přijde,“ uzavírá Tokhi, který se snaží neztrácet optimismus ani v této době, která je pro umělce velmi náročná.

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

21.3.2019 jsem svůj cestovatelský projekt odstartovala. Na poslední výpravu jsem se vydala v únoru 2020 a křížem krážem jsem s mojí Zuz prochodila Londýn,

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna.

Svět se změnil, takže nevím, zda ho někdy dokončím, i když slevím z původního projektu a nebudu navštěvovat nutně hlavní města, ale země jako takové...

Lenka Žáčková

Jsou to 3 roky, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru