Menopauza v moderní době nemusí být přítěží!

Téma, které bylo v minulosti naprostým tabu, v současnosti plní stránky nejčtenějších časopisů i webových stránek. Menopauza dnes není ničím, co by měla žena před svým okolím tajit. Naopak, jde o naprosto přirozený jev! V moderní době má otázka menopauzy v porovnání s minulostí i další výhody, přičemž jednou z nich je mírnění obtěžujících symptomů.

Návaly horka, nadměrné pocení, problémy se spánkem, výkyvy nálad… To je jen úzký výčet toho, s čím se můžete během klimakteria potýkat. Ať už vás příznaky menopauzy zasáhnou jen lehce, nebo pod jejich tíhou přímo trpíte, vždy jde o nepříjemný stav, který do určité míry ovlivňuje váš každodenní život. Po návštěvě lékaře vám jako jedna z možností může být nabídnuta hormonální léčba. Dlouhodobá substituční terapie však podle nejnovějších vědeckých studií může zvýšit riziko výskytu karcinomu prsu, mnoho žen přičítá hormonům i náhlý přírůstek tělesné váhy.

Bezpečným a fungujícím řešením je v období menopauzy užívání potravinových doplňků, které jsou nehormonální a přírodní. Ty jsou přitom mnohem účinnější než čaje, které je třeba pít ve vyšším množství, čímž se může pro některé užívání stát nepohodlnou a až obtěžující aktivitou. Množství účinných látek v čajích navíc často výrazně kolísá, proto jsou doplňky stravy tou nejlepší a nejpohodlnější variantou.

Pro období menopauzy jsou zcela bezkonkurenčními bylinkami ploštičník hroznatý a třezalka tečkovaná. Jejich užíváním zmírníte jak návaly horka, tak i noční pocení, problémy s pamětí a soustředěním či stres, únavu a výkyvy nálad. Preparát GS Merilin Harmony, který tuto klinicky ověřenou bylinnou kombinaci obsahuje, mimo úlevy od nepříjemných příznaků klimakteria přispěje k dobru i vašemu zdraví – díky přidanému vitamínu D3 a vápníku totiž posiluje zdraví a pevnost kostí.  

GS Merilin Harmony

3měsíční kúra (90 tablet)

Orientační cena: 526 Kč

Dávkování: 1x denně jedna tableta

Účinné složení: Ploštičník hroznatý, třezalka tečkovaná, vápník, vitamin D3.

Efekt lze očekávat nejdříve po 4-6 týdnech užívání.

Více informací naleznete na: www.merilin.cz

Na vlně audioknih

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
16 x [13%]
Kriket
12 x [10%]
Lední hokej
12 x [10%]
Tenis
12 x [10%]
Volejbal
13 x [11%]
Stolní tenis
12 x [10%]
Baseball
12 x [10%]
Golf
10 x [8%]
Americký fotbal
11 x [9%]
Basketball
11 x [9%]

Celkem hlasovalo : 121

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru