GILLETTE přichází s holicím strojkem, který má vyhřívané břity

To tu ještě nebylo! Divize GilletteLabs uvádí na český trh první holicí strojek s vyhřívanými břity. High-tech novinka poskytuje během holení neustálý pocit tepla prostřednictvím inovativních vyhřívaných břitů, které plně nahradí přikládání horkého ručníku na tvář.

„Spojením skvělého designu a funkčnosti holicí strojek Heated Razor od GilletteLabs povznáší zážitek z holení na novou úroveň,“ říká Garry Coombe, CEO globální divize péče o vzhled Procter & Gamble, a dodává: "Víme, že muži mají rádi ten pocit, který nastává při holení s použitím horkých ručníků, a nyní si mohou stejný zážitek užít každý den ve své koupelně."

Poprvé byl Heated Razor od Gillette Labs představen na veletrhu CES v lednu 2019 a okamžitě si získal přízeň mužů, kteří rádi zkoušejí technologické novinky. Vyhřívaný holicí strojek GilletteLabs aktivuje a dodává okamžité teplo pouhým stisknutím tlačítka a poskytuje výrazně pohodlnější oholení. Má také mnoho dalších funkcí:

  • Vyhřívaný nerezový pásek: Distribuuje teplo rychle a rovnoměrně a okamžitě poskytuje pokožce uklidnění, které při každém tahu připomíná dotek horkého ručníku.
  • Nastavitelná úroveň teploty: Stisknutím tlačítka snadno vyberete mezi dvěma úrovněmi tepla, abyste dosáhli optimálního pohodlí na základě toho, co je pro vás to pravé.
  • Automatická ochrana proti přehřátí: Čtyři inteligentní teplotní senzory trvale udržují rovnoměrné teplo na zvolené úrovni a vestavěné bezpečnostní prvky zajišťují bezpečnou úroveň tepla.
  • Pokročilá technologie pěti břitů: nejpokročilejší nejtenčí a nejjemnější čepele Gillette, které poskytují neuvěřitelný komfort.
  • Bezdrátové magnetické nabíjení: Kompaktní a elegantní bezdrátová magnetická nabíjecí základna umožňuje nabíjení holicího strojku a také jeho uložení.
  • Lithium-iontová baterie: Dobíjecí lithium-iontová baterie vydrží až šest holení - takže je snadné používat Gillette Labs Heated Razor na cestách.
  • Elegantní rukojeť: Esteticky navržená hliníková zinková rukojeť prvotřídní kvality dodává celkovému vzhledu sofististikovanost.
  • Technologie Flexdisc: Pro snadné oholení ve všech konturách obličeje a zajištění kontaktu vyhřívaných břitů s pokožkou.
  • Vodotěsný holicí strojek: Umožňuje holení podle potřeby - ve sprše nebo u umyvadla.
VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

21.3.2019 jsem svůj cestovatelský projekt odstartovala. Na poslední výpravu jsem se vydala v únoru 2020 a křížem krážem jsem s mojí Zuz prochodila Londýn,

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna.

Svět se změnil, takže nevím, zda ho někdy dokončím, i když slevím z původního projektu a nebudu navštěvovat nutně hlavní města, ale země jako takové...

Lenka Žáčková

Jsou to 3 roky, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru