Síťová nákupní taška se během léta mění na plážovou

Síťovka byla v minulosti hitem. Jako nákupní taška nechyběla snad v žádné domácnosti tehdejšího Československa a proslavila se i ve světě.  Její moderní obdoba se nyní do domácností opět rychle vrací, a to nejen na nákupy, v létě se hodí i na pláž a k vodě.

Při nakupování fungovala síťovka vždy výborně, vždy skladná a levná. Postupně ji ale vytlačily igelitky. Obnovit slávu tohoto českého vynálezu se v posledních letech opět daří. Stává se z ní módní doplněk a během letních měsíců i plážová taška. Češi nejvíce oceňují její skladnost, pružnost a přehlednost.

Plavky, deka, ručník, opalovací krém, kniha, pomůcky pro malé neplavce, nafukovací matrace, míč – to je jen zlomek nezbytností, bez kterých většina Čechů nevyrazí k vodě. Do čeho ale všechno zabalit? Ideální volbou je síťová taška. „K vodě – ať už k moři, nebo na koupaliště, je naprosto ideální, pojme spoustu věcí a prázdná je naopak mnohem skladnější než objemná plážová taška a snadno se schová třeba pod deku. Po ukončení vodních radovánek je možné uložit zpět do síťovky například mokré ručníky a ty potom doma i se síťovkou vyprat,“ popsala jednu z výhod majitelka značky Česká síťovka Karolína Pechová.

Rychlá kontrola věcí uvnitř – jeden z hlavních benefitů síťové tašky. „Majitelé běžné plážové tašky jistě znají následující scénář – vše je sbaleno, děti připraveny k odchodu, ale najednou si nejste jisti, zda jste do tašky zabalili vše. Začíná nekonečné přehrabování, a nakonec kompletní vybalení a po nalezení hledaného předmětu znovu sbalení tašky. Tento problém u síťovky díky jejím okům odpadá – do síťovky je jednoduše vidět. Kontrolu sbalených věcí tak můžete provést velmi rychle a okamžitě. Oka v síťovce ale lidé ocení i při odchodu z pláže – díky nim se totiž všechen písek, který ulpí na ručnících nebo oblečení, rychle vysype. Hotelový pokoj nebo kufr auta potom nevypadá jako pískoviště a vás nečeká otravné vyklepávání jedné věci za druhou,“ řekla Karolína Pechová.

Síťová taška není vhodná jen na pláž, hojně ji využívají i aktivní sportovci věnující se vodním sportům. „Naši zákazníci síťovku velmi často využívají při vodních sportech, jako je surfing, kajak, wakeboarding či potápění. Do síťovky dají ručník, neopren a další potřebné vybavení – díky okům síťovky věci krásně větrají a snadněji se usuší,“ popsala Karolína Pechová.

Většina lidí se obává, že jim ze síťové tašky kvůli jejím okům vypadají drobné předměty. I na to ale výrobci pamatují. „Dotazy zákazníků velmi často směřují na ukládání drobností, jako jsou například klíče, drobné nebo mobilní telefon, do síťové tašky. Právě u těchto věcí úplně nestojí o to, aby byly vidět, a navíc mají strach, že jim z tašky vypadnou. I na to jsme pamatovali. Pro naše zákazníky máme v nabídce síťovku s pružnou vnitřní kapsou v pestrobarevném i decentním provedení. Možné je samozřejmě také k síťovce připnout vlastní taštičku na zip – i takovou variantu pro naše zákazníky brzy uvedeme do prodeje,“ uvedla Karolína Pechová.

Pružná taška s oky je nejen praktický pomocník na pláž, ale i módní doplněk, který je trendy i při večerní procházce městem. „Při odjezdu na dovolenou si s sebou ženy berou několik tašek – jednu na pláž, druhou na procházky městem, další na případné výlety do přírody. Ty jsou často velmi neskladné a v kufru zabírají zbytečně moc místa. Síťovka stačí jen jedna. V nabídce máme síťovky v několika barevných variantách a nabízíme více typů, je tedy možné je jednoduše zkombinovat s outfitem nebo plavkami, aby vše ladilo. A pokud si jich chce vzít žena víc, nezaberou v kufru víc místa než srolované ponožky,“ uzavřela Karolína Pechová.

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

21.3.2019 jsem svůj cestovatelský projekt odstartovala. Na poslední výpravu jsem se vydala v únoru 2020 a křížem krážem jsem s mojí Zuz prochodila Londýn,

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna.

Svět se změnil, takže nevím, zda ho někdy dokončím, i když slevím z původního projektu a nebudu navštěvovat nutně hlavní města, ale země jako takové...

Lenka Žáčková

Jsou to 3 roky, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru