Nahrávám...


Síťová nákupní taška se během léta mění na plážovou

Síťovka byla v minulosti hitem. Jako nákupní taška nechyběla snad v žádné domácnosti tehdejšího Československa a proslavila se i ve světě.  Její moderní obdoba se nyní do domácností opět rychle vrací, a to nejen na nákupy, v létě se hodí i na pláž a k vodě.

Při nakupování fungovala síťovka vždy výborně, vždy skladná a levná. Postupně ji ale vytlačily igelitky. Obnovit slávu tohoto českého vynálezu se v posledních letech opět daří. Stává se z ní módní doplněk a během letních měsíců i plážová taška. Češi nejvíce oceňují její skladnost, pružnost a přehlednost.

Plavky, deka, ručník, opalovací krém, kniha, pomůcky pro malé neplavce, nafukovací matrace, míč – to je jen zlomek nezbytností, bez kterých většina Čechů nevyrazí k vodě. Do čeho ale všechno zabalit? Ideální volbou je síťová taška. „K vodě – ať už k moři, nebo na koupaliště, je naprosto ideální, pojme spoustu věcí a prázdná je naopak mnohem skladnější než objemná plážová taška a snadno se schová třeba pod deku. Po ukončení vodních radovánek je možné uložit zpět do síťovky například mokré ručníky a ty potom doma i se síťovkou vyprat,“ popsala jednu z výhod majitelka značky Česká síťovka Karolína Pechová.

Rychlá kontrola věcí uvnitř – jeden z hlavních benefitů síťové tašky. „Majitelé běžné plážové tašky jistě znají následující scénář – vše je sbaleno, děti připraveny k odchodu, ale najednou si nejste jisti, zda jste do tašky zabalili vše. Začíná nekonečné přehrabování, a nakonec kompletní vybalení a po nalezení hledaného předmětu znovu sbalení tašky. Tento problém u síťovky díky jejím okům odpadá – do síťovky je jednoduše vidět. Kontrolu sbalených věcí tak můžete provést velmi rychle a okamžitě. Oka v síťovce ale lidé ocení i při odchodu z pláže – díky nim se totiž všechen písek, který ulpí na ručnících nebo oblečení, rychle vysype. Hotelový pokoj nebo kufr auta potom nevypadá jako pískoviště a vás nečeká otravné vyklepávání jedné věci za druhou,“ řekla Karolína Pechová.

Síťová taška není vhodná jen na pláž, hojně ji využívají i aktivní sportovci věnující se vodním sportům. „Naši zákazníci síťovku velmi často využívají při vodních sportech, jako je surfing, kajak, wakeboarding či potápění. Do síťovky dají ručník, neopren a další potřebné vybavení – díky okům síťovky věci krásně větrají a snadněji se usuší,“ popsala Karolína Pechová.

Většina lidí se obává, že jim ze síťové tašky kvůli jejím okům vypadají drobné předměty. I na to ale výrobci pamatují. „Dotazy zákazníků velmi často směřují na ukládání drobností, jako jsou například klíče, drobné nebo mobilní telefon, do síťové tašky. Právě u těchto věcí úplně nestojí o to, aby byly vidět, a navíc mají strach, že jim z tašky vypadnou. I na to jsme pamatovali. Pro naše zákazníky máme v nabídce síťovku s pružnou vnitřní kapsou v pestrobarevném i decentním provedení. Možné je samozřejmě také k síťovce připnout vlastní taštičku na zip – i takovou variantu pro naše zákazníky brzy uvedeme do prodeje,“ uvedla Karolína Pechová.

Pružná taška s oky je nejen praktický pomocník na pláž, ale i módní doplněk, který je trendy i při večerní procházce městem. „Při odjezdu na dovolenou si s sebou ženy berou několik tašek – jednu na pláž, druhou na procházky městem, další na případné výlety do přírody. Ty jsou často velmi neskladné a v kufru zabírají zbytečně moc místa. Síťovka stačí jen jedna. V nabídce máme síťovky v několika barevných variantách a nabízíme více typů, je tedy možné je jednoduše zkombinovat s outfitem nebo plavkami, aby vše ladilo. A pokud si jich chce vzít žena víc, nezaberou v kufru víc místa než srolované ponožky,“ uzavřela Karolína Pechová.

T-E-O


AKTUALITY
ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM
Anketa

KOLIK ZNÁTE OSOBNĚ NAKAŽENÝCH NEBO TĚCH, KTEŘÍ MĚLI KORONAVIRUS (ne, jen z doslechu)?

Žádného
144 x [11%]
Jednu osobu
120 x [9%]
Dvě osoby
135 x [11%]
Tři osoby
127 x [10%]
Čtyři osoby
115 x [9%]
Pět - deset osob
113 x [9%]
Jedenáct - dvacet osob
116 x [9%]
Jednadvacet - čtyřicet
130 x [10%]
Desítky (více než 41 a méně než 100)
147 x [12%]
Více než sto
123 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1270

BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA měl být původně tříletý, ale okolnosti se celosvětově změnily, takže nevím, zda ho někdy dokončím...

Lenka Žáčková

Je to rok, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Návštěvnost
TOPlist
PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

JDI nahoru