Síťová nákupní taška se během léta mění na plážovou

Síťovka byla v minulosti hitem. Jako nákupní taška nechyběla snad v žádné domácnosti tehdejšího Československa a proslavila se i ve světě.  Její moderní obdoba se nyní do domácností opět rychle vrací, a to nejen na nákupy, v létě se hodí i na pláž a k vodě.

Při nakupování fungovala síťovka vždy výborně, vždy skladná a levná. Postupně ji ale vytlačily igelitky. Obnovit slávu tohoto českého vynálezu se v posledních letech opět daří. Stává se z ní módní doplněk a během letních měsíců i plážová taška. Češi nejvíce oceňují její skladnost, pružnost a přehlednost.

Plavky, deka, ručník, opalovací krém, kniha, pomůcky pro malé neplavce, nafukovací matrace, míč – to je jen zlomek nezbytností, bez kterých většina Čechů nevyrazí k vodě. Do čeho ale všechno zabalit? Ideální volbou je síťová taška. „K vodě – ať už k moři, nebo na koupaliště, je naprosto ideální, pojme spoustu věcí a prázdná je naopak mnohem skladnější než objemná plážová taška a snadno se schová třeba pod deku. Po ukončení vodních radovánek je možné uložit zpět do síťovky například mokré ručníky a ty potom doma i se síťovkou vyprat,“ popsala jednu z výhod majitelka značky Česká síťovka Karolína Pechová.

Rychlá kontrola věcí uvnitř – jeden z hlavních benefitů síťové tašky. „Majitelé běžné plážové tašky jistě znají následující scénář – vše je sbaleno, děti připraveny k odchodu, ale najednou si nejste jisti, zda jste do tašky zabalili vše. Začíná nekonečné přehrabování, a nakonec kompletní vybalení a po nalezení hledaného předmětu znovu sbalení tašky. Tento problém u síťovky díky jejím okům odpadá – do síťovky je jednoduše vidět. Kontrolu sbalených věcí tak můžete provést velmi rychle a okamžitě. Oka v síťovce ale lidé ocení i při odchodu z pláže – díky nim se totiž všechen písek, který ulpí na ručnících nebo oblečení, rychle vysype. Hotelový pokoj nebo kufr auta potom nevypadá jako pískoviště a vás nečeká otravné vyklepávání jedné věci za druhou,“ řekla Karolína Pechová.

Síťová taška není vhodná jen na pláž, hojně ji využívají i aktivní sportovci věnující se vodním sportům. „Naši zákazníci síťovku velmi často využívají při vodních sportech, jako je surfing, kajak, wakeboarding či potápění. Do síťovky dají ručník, neopren a další potřebné vybavení – díky okům síťovky věci krásně větrají a snadněji se usuší,“ popsala Karolína Pechová.

Většina lidí se obává, že jim ze síťové tašky kvůli jejím okům vypadají drobné předměty. I na to ale výrobci pamatují. „Dotazy zákazníků velmi často směřují na ukládání drobností, jako jsou například klíče, drobné nebo mobilní telefon, do síťové tašky. Právě u těchto věcí úplně nestojí o to, aby byly vidět, a navíc mají strach, že jim z tašky vypadnou. I na to jsme pamatovali. Pro naše zákazníky máme v nabídce síťovku s pružnou vnitřní kapsou v pestrobarevném i decentním provedení. Možné je samozřejmě také k síťovce připnout vlastní taštičku na zip – i takovou variantu pro naše zákazníky brzy uvedeme do prodeje,“ uvedla Karolína Pechová.

Pružná taška s oky je nejen praktický pomocník na pláž, ale i módní doplněk, který je trendy i při večerní procházce městem. „Při odjezdu na dovolenou si s sebou ženy berou několik tašek – jednu na pláž, druhou na procházky městem, další na případné výlety do přírody. Ty jsou často velmi neskladné a v kufru zabírají zbytečně moc místa. Síťovka stačí jen jedna. V nabídce máme síťovky v několika barevných variantách a nabízíme více typů, je tedy možné je jednoduše zkombinovat s outfitem nebo plavkami, aby vše ladilo. A pokud si jich chce vzít žena víc, nezaberou v kufru víc místa než srolované ponožky,“ uzavřela Karolína Pechová.

Audioknihy: Vila v Itálii

Prací papírky

Dětská kosmetika

Anketa
BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru