RONCATO: cestovní doplňky s dlouholetou tradicí

Seznamte se s RONCATO, italskou značkou cestovních doplňků, rodinnou firmou, jež existuje již po tři dlouhé generace a svým zákazníkům nabízí nejen precizní zpracování, maximální kvalitu, ale i inovaci, která jde ruku v ruce s aktuálními trendy a potřebami všech, pro které je cestování životním stylem.

Historie značky Roncato sahá do čtyřicátých let minulého století, kdy po druhé světové válce Antonio Roncato a jeho žena Palmira začali vyrábět tašky a kufry pro italské imigranty. Antonio, který tehdy pracoval jako vedoucí výroby v továrně na zavazadla, tak zúročil své znalosti v oboru, což dalo vzniknout malé rodinné firmě.

Od té doby se značka významně rozšířila. Nezapomíná však na neustálý výzkum řadící se mezi přední hodnoty firmy Roncato, která je zcela oddaná nejvyšší kvalitě svých výrobků s označením MADE IN ITALY.  Roncato kufry jsou synonymem dlouhé životnosti, unikátních nápadů a stylu spojeného s nejmodernějšími technologiemi.

Patentovaná technologie a špičkové zpracování

Roncato svým zákazníkům nabízí jak látkové, tak i skořepinové kufry, které jsou díky polykarbonovému zpracování velmi oblíbené. Jejich doménou je vysoká odolnost proti nárazům či rozbití, ochrana, voděodolnost a praktičnost. Rám těchto pevných kufrů je vyrobený z polypropylenu a přilepený speciálním lepidlem používaným při výrobě letadel, což zavazadlům zaručuje maximální ochranu a životnost.

Na detailu záleží

Značka Roncato si je vědoma toho, že cestování a cestovní zavazadla jsou často součástí pracovního života, a tak nezapomíná ani na nejmenší detaily, které dělají z kufrů reprezentativní a stylové doplňky. Elegantní řada WE ARE se nese právě v duchu nadčasového cestování a zaměřuje se na luxusní kožené doplňky – rukojeti a propracované detaily vnitřního provedení, využití hladké italské kůže, zipů se šperkovým efektem nebo krásných jmenovek.

Kromě toho jsou kufry Roncato doplněné o tzv. TSA zámečky, jež jsou důležitou součástí každého cestovního zavazadla. Tyto zámky umožňují agentům Přepravní bezpečností správy (TSA) zkontrolovat každé zavazadlo, které jde na palubu letadla. Pomocí speciálního klíče se mohou pohodlně dostat do kufru a neponičí tak jiné zámky, které nejsou certifikovány označením TSA.

Silná identita značky Roncato se projevuje jak v designu, ale i ve výrobě inovativních a originálních cestovních doplňků. Jejich totožnost je postavena na základě dlouhodobé tradice, italských kořenů a obliby zákazníků po celém světě.

IVO TOMAN

AKTUALITY
ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM
Anketa

NECHÁTE SE OČKOVAT PROTI COVIDU?

ANO
14 x [22%]
Prozatím ne, ale uvažuji o tom
13 x [20%]
Spíše ne
14 x [22%]
Ještě nevím
12 x [18%]
Ne
12 x [18%]

Celkem hlasovalo : 65

BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA měl být původně tříletý, ale okolnosti se celosvětově změnily, takže nevím, zda ho někdy dokončím...

Lenka Žáčková

Je to rok, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Návštěvnost
TOPlist
PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

JDI nahoru