KEJKSY Los Křupos pro silné svaly a pevné kosti aneb křupavá, chutná a vydatná svačinka

Objevte novinku na našem trhu, speciální nutričně vyvážený slaný proteinový snack, KEJKSY Los Křupos pro silné svaly a pevné kosti a vychutnejte si lahodné, zdravé a výživné mlsání, nejen během léta. České KEJKSY Los Křupos, které jsou naprostou stylovou novinkou, dodají našemu organismu vysokou dávku rostlinných proteinů, vlákniny i esenciálních aminokyselin podporujících pevnost kostí a budování svalů. Obsahují originální mix pšeničného, rýžového a hrachového proteinu, obsahují 18 % rostlinných proteinů. Obsahují také dietní prebiotickou kukuřičnou vlákninu podporující zdravé trávení a symbiotickou střevní mikroflóru, obsahují bylinky jako jsou koriandr a medvědí česnek, karotenoidy a sušené plody rajčat. KEJKSY tak účinně posilují svaly a zpevňují kosti, skvěle zasytí, jsou lehce stravitelné a podporují štíhlou linii i sportovní výkon. Zároveň 100 % respektují principy vyvážené a zdravé stravy a díky jejich optimálnímu složení jsou dokonce nutričně schválenou školní svačinkou s pozitivními účinky na rostoucí organismus, pomáhají při učení a soustředění ve škole i v práci, představují vyvážený a kvalitní zdroj energie pro všechny sportovní aktivity.

Bez obav je navíc mohou konzumovat i těhotné a kojící ženy, vegani, vegetariáni i diabetici. Neobsahují barviva, aromata, alergeny a konzervanty, mají nízký obsah soli a nasycených tuků, jsou bez přidaného cukru i bez vysokých dávek koření. Příjemným bonusem je fakt, že jsou vyrobeny pouze z kvalitativně kontrolovaných surovin vypěstovaných v ČR a EU. Jsou vyráběny unikátní technologií tvarování a zdravého šetrného pečení přímo v České republice, uprostřed čisté přírody Jeseníků. Jsou tak ideální zdravou svačinkou pro celou rodinu, na výlety, dovolené, pro cestování s dětmi, ale i pro mlsání doma nebo rychlé zahnání hladu a chuti na něco dobrého, slaného. Díky svému složení se KEJKSY doporučují jako součást diet a redukčních stravovacích režimů. K tomu všemu navíc opravdu chutnají, tak, že si je zamilují děti i dospělí!

Výhodně k dostání ve značkovém e-shopu www.loskrupos.cz (v Zápisníku najdete zajímavý slevový kupón, po registraci automaticky obdržíte věrnostní slevu, slevový kupón a věrnostní slevu lze sčítat)
Výrobce:

LOS KŘUPOS, FYTOPHARMA spol. s r.o.

Cena:

25 Kč / 35 g svačina do školy

37 Kč / 50 g svačina do práce

138 Kč / 250 g EKOlogický obal bez plastů, EKOnomické balení, volně sypané

239 Kč / 420 g FAMILY balení, 12 sáčku po 35 g

LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru