Nahrávám...


Annabelle Minerals snižuje svoji ekologickou stopu

Vedle krásné a zdravé pokožky je příroda to, na čem nám opravdu záleží. Právě proto začínáme balit naše produkty do nádob a obalů, které jsou vyrobeny z ekologických a udržitelných materiálů.

Věděli jste, že přestože poctivě třídíme odpad, celosvětově je zrecyklováno pouze 9 % plastů? Obyčejná lahvička od řasenky nebo krabička od líčidel tak bude zabírat místo na planetě ještě dlouhé stovky let potom, co my už tu dávno nebudeme. Během procesu rozkladu bude navíc okolo sebe vypouštět tolik toxinů, že další dlouhé roky bude půda v jejím okolí vysloveně jedovatá.

Kolik plastů jsme vyhodili v minulosti, už ovlivnit nemůžeme. Budoucnost máme ale zcela ve svých rukou a nikdy není pozdě, začít se chovat zodpovědně. Začněme přemýšlet nad tím, jakou ekologickou stopu za sebou zanecháváme, jak moc je trvalá a jestli jde efektivně snížit. Nejspíš nepůjde všechno změnit hned, nahradit některé produkty možná bude trvat i měsíce, hlavní je ale začít.

I nám v Annabelle Minerals to chvilku trvalo, než jsme si uvědomili, že nezáleží jen na přírodním složení produktů, ale důležité je i to, v čem je naše kosmetika zabalená. Ale došlo nám to! A tak krom zbrusu nových multifunkčních olejů v lahvičkách bez plastové pumpičky, se brzy můžete těšit i na nová ekologická balení očních stínů, make-upů a tvářenek.

Multifunkční oleje Annabelle Minerals

Čistě přírodní oleje jsou vhodné pro péči o pleť, tělo i vlasy. Neobsahují žádné konzervanty ani jiné zdraví škodlivé látky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního kokosového, arganového nebo hroznového oleje a také z éterických olejů získaných z tymiánu či citronu.

Oleje jsou baleny ve skleněných lahvičkách a papírových přebalech. Plastovou pumpičku je možné zakoupit zvlášť a následně ji používat opakovaně.

V nabídce jsou tři druhy olejů:

  • Stay Essential pro zralou a unavenou pleť, které olej poskytne potřebnou hydrataci a výživu, a zpomalí tak proces stárnutí.
  • Stay Calm pro suchou a citlivou pleť, které olej šetrným způsobem dodá optimální hydrataci, aniž by ji dráždil.
  • Stay Pure pro problémovou a mastnou pleť, kterou olej zklidňuje, vyživuje a chrání ji před vysoušením.

Doporučená cena: 299 Kč

 

Dream Race

AKTUALITY
ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM
Anketa

KOLIK ZNÁTE OSOBNĚ NAKAŽENÝCH NEBO TĚCH, KTEŘÍ MĚLI KORONAVIRUS (ne, jen z doslechu)?

Žádného
78 x [11%]
Jednu osobu
73 x [10%]
Dvě osoby
84 x [11%]
Tři osoby
69 x [9%]
Čtyři osoby
66 x [9%]
Pět - deset osob
62 x [8%]
Jedenáct - dvacet osob
70 x [10%]
Jednadvacet - čtyřicet
74 x [10%]
Desítky (více než 41 a méně než 100)
89 x [12%]
Více než sto
68 x [9%]

Celkem hlasovalo : 733

BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna... Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA měl být původně tříletý, ale okolnosti se celosvětově změnily.

Historicky mám za sebou návštěvu Pažíže, Bruselu, s mojí Zuz jsem absolvovala většinu výprav. Společně jsme se vydaly do Dublinu, prošly jsme Andalusii a byly jsme také ve Varšavě, v Berlíně a v Londýně, který byl naším posledním velkým výletem a asi na pěkně dlouhou dobu. Sama jsem se vydala jen do Bratislavy, snad jen tam se totiž domluvím bez pomoci. 

Lenka Žáčková

Je to rok, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Návštěvnost
TOPlist
PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

JDI nahoru