Dámská jízda na motocyklech, Ladies Ride Camp, již tento víkend!

A je to tady, 1. ročník unikátní motocyklové akce, kterou připravují ženy motorkářky pro všechny další ženy, které jezdí na motocyklech. Uskuteční se již tento týden, od pátku 7. srpna do neděle 9. srpna v AdventureLandu v Bělé pod Bezdězem. Během tří dnů si motorkářky budou moci vyzkoušet nespočet motocyklů různých značek a typů – a to i v terénu, zúčastnit se spanilé jízdy desítek strojů, absolvovat workshopy, přednášky, užít si party, soutěže a další zábavu s holkama v jedné stopě. 1. ročník akce, která chce rozšířit holkám obzory, naučit je něco nového a navzájem je seznámit, vypukne již tento pátek 7. srpna v 16 hodin. 

Celkem třídenní akci na motocyklech značek Harley-Davidson, Indian, Royal Enfield, KTM, Yamaha, Moto Guzzi, Aprilia, Piaggio, včetně ikonické Vespy si hned v jejím prvním ročníku nenechá ujít na 100 účastnic. V pátek je kromě příjezdu, přivítání a večerní party čeká spanilá jízda, která povede z areálu AdventureLand Bělé pod Bezdězem přímo na malebné náměstí tohoto středočeského městečka. Tam ženám na strojích pokyne starosta města a celá dámská jízda tak bude slavnostně odstartována.

Hlavním dnem pak bude pro Ladies Ride Camp sobota, kdy se dívky a ženy mohou těšit na nabitý program, který vytěží doslova každou minutu! Sobota odstartuje po osmé hodině ranní jógou, na kterou naváže motoškola zručnosti značky Yamaha nebo Motoškola Lisý, kde instruktorka Mirka Lisá ženy naučí, jak si zvednout vlastní motorku. Chybět nebude ani workshop na téma základního servisu strojů a o další program se postarají například Veronika Hankocyová, která promluví o své závodní kariéře nebo Kate Stunt a Šárka Vávrová, které předvedou kaskadérskou show s následnou besedou.  

Rozhodně zaujme i enduro škola v podání instruktorky a závodnice Jany Kuklíkové, která účastnice provede základním tréninkem jízdy na endurech KTM a během celého dne bude možné si užít demo jízdy na motocyklech Harley-Davidson, Indian, Royal Enfield, Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio nebo Yamaha, ať už mimo areál nebo přímo v areálu na polygonu. Pro návštěvnice, které jsou ve světě jedné stopy poprvé a pouze s řidičským průkazem sk. B má Ladies Ride Camp připraveny čtyřkolky Polaris s instruktorkou a závodnicí Kiki Vaňkovou. Pro zájemkyně o zajímavou projížďku jsou pak na místě přistaveny poctivé americké káry jako například Dodge RAM včetně řidičů od společnosti Tucar. Sobota pak vyvrcholí vyhlášením soutěží a předáním cen, ale i DJ party.
K tomu všemu bude po celou dobu na Ladies Ride Campu připraven i beauty koutek, kde se o krásu a pohodlí dívek a žen budou starat kosmetičky značky Mary Kay, pleti nabídne exkluzivní péči profesionální kosmetika na francouzských základech For Life & Madaga a o vlasy se postará kadeřnice Jaroslava Čermáková, která je sama motorkářkou, a tak například poradí, jak pečovat o vlasy pod helmou nebo jaký účes je na motocyklovou vyjížďku ideální.  

Následující den, neděle, se pak už ponese v uvolněném duchu. Po ranní józe se motorkářky pomalu rozloučí a opustí areál, plné dojmů, nových poznatků a zkušeností a třeba i nových přátelství, ať už pro společné vyjížďky a cestování nebo pro běžné setkávání i mimo sedlo motocyklu.

Více informací: www.ladiesridecamp.cz

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
92 x [11%]
Věrnost
78 x [10%]
Velkorysost
80 x [10%]
Laskavost
77 x [10%]
Spolehlivost
79 x [10%]
Zásadovost
77 x [10%]
Poctivost
81 x [10%]
Dostatek pozornosti
94 x [12%]
Sebedůvěra
77 x [10%]
Smysl pro humor
75 x [9%]

Celkem hlasovalo : 810

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru