A je to tady, finále soutěže Dream Race se koná v Praze ve Žlutých lázních!

A je to tady! Největší letní cestovatelská hra Dream Race se nachýlila ke svému konci. Výletování za krásami České republiky a plnění úkolů, které byly z nejrůznějších oblastí a bylo jich celkem 200, jde do finále. Kdy? V sobotu 29. srpna se utká prvních pět nejlepších týmů z každé kategorie na pražském klání o pohár Dream Race a další cestovatelské ceny.Do finálového dne, který provede soutěžící po zajímavých místech zejména centra Prahy, se ale mohou zapojit i jednotlivci nebo týmy, které se neumístily na prvních příčkách základního kola. Stačí jen, když přijdou v den konání akce ráno do Tančírny ve Žlutých lázních, kde dostanou veškeré instrukce.

Do hry Dream Race se od 1. července zapojilo na 2000 hráčů, kteří si vybírali z celkem 200 úkolů. „Mezi nejoblíbenější úkoly patřily takzvané bezlokační, protože se daly plnit kdekoliv po republice. Ale jinak hráči často navštěvovali Prahu, jih Moravy a Hanou. Potěšilo nás, že se zapojili hráči z celé republiky, od Aše po Jablunkov, od Šluknova po Vyšší Brod. Nejvíc soutěžcích jsme napočítali v kategorii Cestovatelský tým, což jsme i čekali. Velmi dobře byla ale obsazena i kategorie Rodinný tým a našli se i extrémně nadšení Sólisté, kteří s námi startovali první den hry na Sněžce, nebo sbírali body do posledních minut před koncem základní části,“ vysvětlil zakladatel hry Viktor Hošek.

Finálový závod bude odstartován v sobotu 29. 8. v 10:00 v pražských Žlutých lázních. Hráči budou mít 7 hodin na splnění co nejvíce ze 30 úkolů, které pro ně pořadatelé přichystali. Budou moct prozkoumat podzemí Staroměstského náměstí, vilu Jana Wericha, nebo třeba objevit záhady Vyšehradu. Ti, kteří posbírají bodů nejvíce, získají pohár značky Moser, ale třeba i dovolenou od společnosti Dream Tours, vstupenky do Divadla Járy Cimrmana, ceny od značek Niceboy, Lobkowicz, Bushman, Dermacol, RaPa, Plot, Mementera a dalších.

V 17:00 vypukne oslava celoprázdninové soutěže, kde se o zábavu postarají kapely ŠIMI trumpet, Drinopol nebo Pohřební kapela. Moderátorem večera bude Dalibor Gondík. „Zveme všechny, kdo si chtějí závěr letošních prázdnin opravdu užít. Ať už se vydají zdarma vyzkoušet Dream Race finálový závod, nebo si jen přijdou poslechnout některou z kapel a zapít léto,“ dodal pořadatel.

Do finále se probojovaly týmy

Cestovatelský tým:

 1. Cayman Style
 2. Nufacci
 3. Řadící páka
 4. TELKA
 5. Plané řeči

Rodinný tým:

 1. Just for fun
 2. Angels
 3. Hlavouni
 4. Rajmici
 5. Křemílci

Sólista:

 1. Kopr
 2. Lolekos
 3. K
 4. 8:30
 5. Joanna

Více zde: https://www.facebook.com/events/914058485780428www.dreamrace.cz

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru