Nahrávám...


1. ročník Ladies Ride Campu je historií!

Historicky 1. ročník Ladies Ride Camp, který pořádali ženy motorkářky pro všechny další motorkářky má za sebou úspěšnou premiéru. Hned při své premiéře nadchl na 80 aktivních motorkářek, kterým umožnil zažít spoustu zábavy, získat nové zkušenosti na motocyklech nejrůznějších značek a typů, ale i mimo sedlo jednostopých strojů. Třeba na čtyřkolkách nebo v poutavých workshopech. Bělá pod Bezdězem a Adventure Land, kde se Ladies Ride Camp konal, tak o víkendu opravdu ožili, a to nejen vůní benzínu, adrenalinem a motocyklovým ruchem, ale i krásou účastnic a jejich opečovávaných strojů i kultivovanou zábavou. Už teď je tak jasné, že další ročník bude! Termín, který je vhodné si už nyní zapsat do diářů je 13. – 15. srpna 2021. Uskuteční se totiž 2. ročník Ladies Ride Campu, rovněž v Adventure Landu v Bělé pod Bezdězem, o který je velký zájem už teď.

Ladies Ride Camp hned při svém 1. ročníku předčil očekávání zřejmě všech. Celé tři dny se ženy a dívky na motocyklech dokázaly skvěle bavit a zvládat vedro, užít si program doslova do jeho poslední kapky, a ještě k tomu dokonale vypadat. Celá akce se nesla na vlně pohody, ženám a dívkám nedělalo problém spát pod stanem ani vyzkoušet úplně jiné motocykly či jízdní styly. Do Adventure Landu v Bělé pod Bezdězem zavítalo celkem 80 účastnic a z toho hned 48 jich absolvovalo páteční spanilou jízdu, která vyvrcholila na náměstí v Bělé pod Bezdězem, kde motorkářky přivítal místostarosta města.

„Maximálně mě těší, že hned 1. ročník Ladies Ride Campu dopadl na výbornou. Jsem ráda, že jsme náš sen mohly změnit ve skutečnost, že se podařilo zorganizovat unikátní akci pro ženy na motocyklech a o to víc, že byla, tak pozitivně přijata, a to jak samotnými motorkářkami, tak i partnery. Těm všem patří náš obrovský dík. Za to, že nám věřili, nebáli se a šli do toho s námi hned napoprvé. Už teď se těšíme na další ročník a jeho přípravy, kde bychom rády ještě více rostly, vyladily to, co v našich očích nedopadlo úplně na 100 % a přivítaly ještě další holky na motorkách,“ říká Lucie Lulu Dubová, duchovní matka Ladies Ride Campu.

Během víkendu tak dámy mohly otestovat celkem 27 strojů 8 značek jako Harley-Davidson, Indian, Royal Enfield, Yamaha, Moto Guzzi, Aprilia, Polaris nebo Piaggio. Užily si rovněž 11 poutavých workshopů a přednášek, které je bavily víc, než by se vůbec dalo čekat, od instruktáže, jak zvednout motocykl, přes motoškolu, až třeba po přednášku o závodění nebo kaskadérství, s praktickou ukázkou a dechberoucí podívanou v podání kaskadérek Kate Stunt a Šárky Vávrové.

A ani v sedle motocyklů se motorkářky nenechaly zahanbit. Strávily v nich totiž 95 hodin a 53 minut a najely 5 083 km. Sobotní i nedělní ráno zahájily jógou, do které řada z nich šla vůbec poprvé a sobotní večer pak zakončily ještě soutěžemi, vyhlášením vítězek, předáním hodnotných cen věnovaných partnery, jako například navigace Tom Tom a divokou party do ranních hodin. Exponovaný byl i beauty stánek, kde se dámy mohly nechat nalíčit, ošetřit si pleť českou dermo-kosmetikou nebo vyladit účes a nechat se třeba i ostříhat od profesionální kadeřnice, jak jinak než také motorkářky. 

Vše se navíc obešlo bez jakéhokoli zranění a jediným mráčkem na jinak blankytné obloze, a to doslova, byly dva pády motocyklů. Ale vzhledem k tomu, že se motorkářky své stroje na workshopu Mirky Lisé z Motoškoly Lisý naučily zvedat, ustály vše se ctí. 

A co dál? Už nyní je stanoven termín 2. ročníku Ladies Ride Campu, který se uskuteční 13. – 15. srpna 2021 v Adventure Landu v Bělé pod Bezdězem.

Více na www.ladiesridecamp.cz.

T-E-O

AKTUALITY
ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM
Anketa

KOLIK ZNÁTE OSOBNĚ NAKAŽENÝCH NEBO TĚCH, KTEŘÍ MĚLI KORONAVIRUS (ne, jen z doslechu)?

Žádného
125 x [11%]
Jednu osobu
108 x [10%]
Dvě osoby
119 x [11%]
Tři osoby
113 x [10%]
Čtyři osoby
105 x [9%]
Pět - deset osob
97 x [9%]
Jedenáct - dvacet osob
104 x [9%]
Jednadvacet - čtyřicet
114 x [10%]
Desítky (více než 41 a méně než 100)
131 x [12%]
Více než sto
109 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1125

BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna... Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA měl být původně tříletý, ale okolnosti se celosvětově změnily.

Historicky mám za sebou návštěvu Pažíže, Bruselu, s mojí Zuz jsem absolvovala většinu výprav. Společně jsme se vydaly do Dublinu, prošly jsme Andalusii a byly jsme také ve Varšavě, v Berlíně a v Londýně, který byl naším posledním velkým výletem a asi na pěkně dlouhou dobu. Sama jsem se vydala jen do Bratislavy, snad jen tam se totiž domluvím bez pomoci. 

Lenka Žáčková

Je to rok, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Návštěvnost
TOPlist
PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

JDI nahoru