O Isabelle Rossini, držitelce dvou titulů soutěže Dívka roku, určitě ještě uslyšíme!

Finále soutěže Dívka roku 2020 se poslední srpnový večer uskutečnilo v Divadle pod Palmovkou. Velké finále 31. ročníku soutěže bylo skvěle připraveno. Svůj talent ukázala každá dívka.

Hned dvě vítězství si odnesla rodačka z Olomouce Isabella Rossini, která se s rodinou před dvěma lety přestěhovala do Prahy, aby mohla jít za svým snem, kterým je dráha profesionální herečky a zpěvačky. Isabella získala titul Dívka roku Social media a Dívka roku Talent.

Konkurence mezi dívkami byla opravdu veliká, všechny působily jako pravé profesionálky.  Finálový večer byl opravdu na vysoké úrovni. Porota tak měla velmi těžké rozhodování, což potvrdil i jeden z porotců Martin Čermák: „Mě úplně odrovnala úvodní taneční show, holky vypadaly jako taneční band, který spolu tančí roky. Takže opravdu klobouk dolů. Mám srovnání s ostatními soutěžemi, protože soutěže krásy hodně moderuji. Dnes jsou tady dívky, které mají kolem 14 - 15 let a působí, jako by jim bylo 20 let a měly za sebou spoustu zkušeností. Vystupují velmi profesionálně,“ vysekl poklonu soutěžícím dívkám moderátor Sportovních novin.

Isabella vystupovala sebejistě a všechny disciplíny zvládla na výbornou. Aby také ne, má dobré geny, její maminka Andrea Rossini je vítězkou soutěže Elite Model Look. Přehlídková mola však nejsou jejím hlavním cílem. Isabella se velmi pilně připravuje na přijímací zkoušky na konzervatoř, které jí čekají. Navštěvuje hodiny zpěvu vedené profesorkou Lídou Nopovou na Pražské konzervatoři. Na herectví se připravuje s režisérkou Evou Deákovou, působí v hereckém kroužku v Národním divadle, věnuje se i pohybové přípravě, hraje na klavír a na flétnu. Isabella sbírá i herecké zkušenosti na prknech, které znamenají svět, odehrála několik představeních v Moravském divadle v Olomouci. Všechny své dovednosti zúročila právě v Dívce roku. Excelovala zejména ve volné disciplíně, kde zvolila zpěv. Je více než jasné, že o této mladé cílevědomé dívce ještě uslyšíme.

V porotě letošního ročníku soutěže Dívka roku usedla celá řada známých tváří jako Michaela Tomešová, Vanda Chaloupková (vítězka soutěže Dívka roku 2005), Tereza Mašková, Hana Gregorová, Martin Schreiner, Roman Tomeš, Martin Čermák a mnoho dalších.

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
582 x [13%]
Aperol spritz
379 x [9%]
Cuba Libre
393 x [9%]
Piňa Colada
378 x [9%]
Daiquiri
369 x [8%]
Margarita
483 x [11%]
Cosmopolitan
386 x [9%]
Mai-Tai
404 x [9%]
Whiskey sour
434 x [10%]
Pisco sour
583 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4391

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru