O Isabelle Rossini, držitelce dvou titulů soutěže Dívka roku, určitě ještě uslyšíme!

Finále soutěže Dívka roku 2020 se poslední srpnový večer uskutečnilo v Divadle pod Palmovkou. Velké finále 31. ročníku soutěže bylo skvěle připraveno. Svůj talent ukázala každá dívka.

Hned dvě vítězství si odnesla rodačka z Olomouce Isabella Rossini, která se s rodinou před dvěma lety přestěhovala do Prahy, aby mohla jít za svým snem, kterým je dráha profesionální herečky a zpěvačky. Isabella získala titul Dívka roku Social media a Dívka roku Talent.

Konkurence mezi dívkami byla opravdu veliká, všechny působily jako pravé profesionálky.  Finálový večer byl opravdu na vysoké úrovni. Porota tak měla velmi těžké rozhodování, což potvrdil i jeden z porotců Martin Čermák: „Mě úplně odrovnala úvodní taneční show, holky vypadaly jako taneční band, který spolu tančí roky. Takže opravdu klobouk dolů. Mám srovnání s ostatními soutěžemi, protože soutěže krásy hodně moderuji. Dnes jsou tady dívky, které mají kolem 14 - 15 let a působí, jako by jim bylo 20 let a měly za sebou spoustu zkušeností. Vystupují velmi profesionálně,“ vysekl poklonu soutěžícím dívkám moderátor Sportovních novin.

Isabella vystupovala sebejistě a všechny disciplíny zvládla na výbornou. Aby také ne, má dobré geny, její maminka Andrea Rossini je vítězkou soutěže Elite Model Look. Přehlídková mola však nejsou jejím hlavním cílem. Isabella se velmi pilně připravuje na přijímací zkoušky na konzervatoř, které jí čekají. Navštěvuje hodiny zpěvu vedené profesorkou Lídou Nopovou na Pražské konzervatoři. Na herectví se připravuje s režisérkou Evou Deákovou, působí v hereckém kroužku v Národním divadle, věnuje se i pohybové přípravě, hraje na klavír a na flétnu. Isabella sbírá i herecké zkušenosti na prknech, které znamenají svět, odehrála několik představeních v Moravském divadle v Olomouci. Všechny své dovednosti zúročila právě v Dívce roku. Excelovala zejména ve volné disciplíně, kde zvolila zpěv. Je více než jasné, že o této mladé cílevědomé dívce ještě uslyšíme.

V porotě letošního ročníku soutěže Dívka roku usedla celá řada známých tváří jako Michaela Tomešová, Vanda Chaloupková (vítězka soutěže Dívka roku 2005), Tereza Mašková, Hana Gregorová, Martin Schreiner, Roman Tomeš, Martin Čermák a mnoho dalších.

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

21.3.2019 jsem svůj cestovatelský projekt odstartovala. Na poslední výpravu jsem se vydala v únoru 2020 a křížem krážem jsem s mojí Zuz prochodila Londýn,

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna.

Svět se změnil, takže nevím, zda ho někdy dokončím, i když slevím z původního projektu a nebudu navštěvovat nutně hlavní města, ale země jako takové...

Lenka Žáčková

Jsou to 3 roky, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru