Domů Knihy

Knihy od Petry Martiškové jsou vhodné i pro prvňáčky

Vstup na školskou půdu je jeden z nejvýznamnějších kroků v životě malého člověka. Z pohodového režimu školky přechází nejen malý školáček, ale vlastně celá rodina, rozběhne se totiž kolotoč vzdělávacího systému. V první třídě jsou ale děti ještě celé natěšené a nadšené, a tak to pojďme podchytit! Nabídněte jim zajímavé čtení, až jim to trochu půjde, a vypěstujte jim celoživotní lásku – lásku ke knihám.

Kdo se má ale v té obrovské nabídce vyznat? Co stojí za to, a co jsou naopak vyhozené peníze? Máme pro vás zajímavý tip. Milé knížky od Petry Martiškové. Nejen, že jsou krásné, ale kromě napínavých dobrodružství nabízí i důležitá poselství. Například v knížce „Hastrmanka Evelínka a zlatá rybka“ se děti dozví spoustu zajímavého o ekologii. Autorka s touto knihou (a její hlavní hrdinkou) dokonce pořádá zajímavé besedy ve školkách a na prvních stupních ZŠ.

Nebo vaše robátka berou víc čarodějné příběhy? Pak je bude bavit novinka od stejné autorky „O Rozárce čarodějné a zlobivém Pepíkovi“. Tento kousek doporučujeme obzvlášť, protože se tam nejen čaruje, ale je i o nástupu do školy, a to teď u vás bude aktuální téma.

Zpočátku můžete svým prvňáčkům číst vy, a až se zlepší, můžou se postupně připojit nebo večerní rituál úplně převzít.

A nebojte, pokud se vám tyto dětské knížky zalíbí tak jako nám, má jich „na skladě“ autorka ještě několik. Budete mít co číst ještě po prázdninách.

Více informací na https://www.petramartiskova.cz/pohadky/

Termo lahev Fizz&Go COOL

Pro chuť i pro zdraví

Revalid Skin Care

BLOG/ČEK

„Náš strážný anděl se občas nemůže dívat na to, jak se ničíme, a tak nás zastaví docela drastickým způsobem. Někdy zpomalí či přímo zastaví naše fyzické tělo úrazem, který nám nedovolí konat. Jindy nám uštědří zradu přátel, abychom nešli vstříc po jejich boku vlastní zkáze!“
Lenka Žáčková

Anketa

Které jméno podle vás nejvíce rezonuje mezi návrháři?

Zoltán Tóth
190 x [10%]
Josefína Bakošová
166 x [8%]
Dominik Navrátil
423 x [21%]
Machač
165 x [8%]
Iveta Řádková
157 x [8%]
Lucie Marim
160 x [8%]
Luděk Šmehlík
178 x [9%]
Klára Nademlýnská
178 x [9%]
Beáta Rajská
174 x [9%]
Miroslav Michael Knot
186 x [9%]

Celkem hlasovalo : 1977

POČASÍ
Vysoké Tatry
Facebook

JDI nahoru