Supradose, to je krása na míru pro čtyři roční období.

Víte, co vaše pokožka potřebuje, když je vedro, deštivo, nebo naopak mrzne? Za všech okolností Supradose od Orlane! Jedinečná řada koncentrátů pro péči o pleť, kterou si zcela jistě zamilujete a budete využívat celoročně.

Jemná pokožka obličeje stárne tak rychle, jak jí dovolíte. A umožníte. Pokud je namáhána vnějšími vlivy, je proces samozřejmě rychlejší, než když jí věnujete péči, kterou potřebuje a dozajista si zaslouží. Supradose koncentráty jsou první řadou personalizovaných doplňků pro péči o pleť. Jedinečné koncentráty čistých účinných látek, jež vaše tvář potřebuje, aby statečně bojovala s vnějšími vlivy a vy jste díky dokonalé pleti zářila každý den. Jak správně kombinovat to nejlepší z laboratoří Orlane?

Co jsou Supradose? Kouzelné ampulky s koncentrátem těch nejúčinnějších látek, které přesně pokryjí to, čeho se vaší pokožce nedostává.  Neboli Supradose Ošetření na míru. Vyberte si ze šesti variant, které prospějí vaší pleti. A hýčkejte se celý rok! Vždy přesně podle toho, co si vnější i vnitřní vlivy žádají.

JARO potřebuje pružnost a zpevnění

Supradose Hyaluronový koncentrát. Kyselina hyaluronová hraje v hydrataci zásadní roli. Tento koncentrát hydratuje pokožku do hloubky, obnovuje pružnost a komfort. Tvář vypadá mladistvější. Je ideální pro posílení hydratace pokožky. Aplikujte vždy, když je pokožka podrážděná, dehydratovaná po zimním období. Případně zvolte Supradose Kolagenový koncentrát. Kolagen je nejhojnějším proteinem pokožky. S věkem se ovšem jeho produkce snižuje. Tento koncentrát, inspirovaný technikami regenerativní medicíny, doplňuje dermis a zlepšuje pevnost a hustotu pokožky. Obrysy obličeje jsou předefinovány, tvář je viditelně mladší Tento koncentrát je ideální jako preventivní opatření od 30 let.

LÉTO vyžaduje dokonalou ochranu před iritací sluncem

Supradose Koncentrát Omega 3&6 . Poskytuje okamžitou úlevu a obnovuje pružnost i hladkost pro všechny typy pleti. Je ideální pro večerní použití na suchou nebo namáhanou pokožku. V případě chladného nebo silného větru; po skvělém dni venku, ale také po dni stráveném u moře na slunci.

PODZIMní šetrná péče

Supradose Elastinový koncentrát. Elastin je protein, který dodává pokožce její pružnost a vitalitu. V průběhu času se elastinová vlákna stávají řidší a na pokožce se objevují vrásky, které jsou pouze důkazem ztráty pružnosti. Tento koncentrát dodává pokožce jednu ze základních složek a obnovuje pružnost a pevnost. Supradose Koncentrát Vitamin C. Ten je cenným zdrojem energie pro tělo i pokožku. Kromě revitalizačních vlastností snižuje příznaky únavy a zvyšuje energetické hladiny metabolismu pokožky. Tento koncentrát revitalizuje všechny typy pleti a zvyšuje zářivost i vitalitu. Energizující koncentrát ideální pro ranní použití. Může být použit jako kúra po vyčerpání nebo rekonvalescenci a také jako prevence.

ZIMA potřebuje zjemnění a rozjasnění

Supradose Kofeinový koncentrát. Kofein je uznáván pro své čisticí a zjemňující vlastnosti. Časem se v pleti hromadí toxiny a vlastnosti se zhoršují. Tento čisticí koncentrát odplavuje toxiny, redefinuje kontury obličeje a rozjasňuje pleť. Tvář díky tomu vypadá viditelně mladší a zářivější. Proto je ideální proti únavě, na konci zimy, kdy se koncentrují toxiny. Je vhodný pro zralou pleť, která má tendenci ztrácet své jasné obrysy, a pro každého, kdo chce vylepšit kontury obličeje. Používejte nejlépe ráno pro zvýšení efektu pročištění.

Audioknihy: Vila v Itálii

Prací papírky

Dětská kosmetika

Anketa
BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru