Přispějte k zachování přírody i výběrem v hodných čistících prostředků

“Z lásky k příští generaci”. To není jen pouhý reklamní slogan, ale přesvědčení, že je nutné nějakým způsobem redukovat veškerou spotřebu a úklidové prostředky nevyjímaje. Výrobce T-E-O nenabízí celou řadu čistících prostředků v různých baleních . Nabízí pouze jeden, který má všestranné využití.  T-E-O je Trvale Ekologicky Odbouratelný koncentrát, kterým lze velmi účinně čistit všechny povrchy. Díky svému složení a balení nezatěžuje přírodu a do spodních vod se nedostávají žádné stopy chemických sloučenin.

T-E-O by se měl stát součástí každé domácnosti. Jeho ambicí je stát se vaším úklidovým průvodcem s minimálním nákladem a maximálním využitím! Je to koncentrát, který můžete dle potřeby ředit - 250 ml koncentrátu odpovídá 7, 5l běžného čisticího prostředku se silným antibakteriálním a čisticím účinkem.  Přináší téměř neomezené možnosti při čištění a mytí se silným antibakteriálním účinkem. Unikátní kombinace přírodních olejů, tepelně upravených  minerálních solí a vody účinně odstraňuje nečistoty a bakterie z hloubky povrchu a zanechává mikrofilm, na kterém nečistoty neulpívají. Lze používat na všechny druhy podlahových povrchů, nábytek, koberce, textil, koupelny, dětské hračky. Dokonce i na omývaní ovoce a zeleniny. Motoristé jej využijí při čištění interiéru, kapoty nebo i motoru svých vozů. Můžete jej využívat i jako antibakteriální mýdlo na ruce, a také na mytí tlapek vašich zvířecích miláčků. 

Velký důraz je kladen právě na trvalou udržitelnost. Proto je T-E-O dodáván jako silný koncentrát, tudíž ho není potřeba distribuovat v mnoha různých baleních. Nejedná se o produkt ředěný vodou, kde by samotná látka byla zastoupena pouze z 10 - 20%. Posláním T-E-O je naučit zákazníky kupovat jeden koncentrovaný prostředek a ten využívat při úklidu. Součástí nabídky jsou i nádobky s rozprašovačem či dávkovačem, které doporučujeme opakovaně používat.

T-E-O je vyroben unikátní kombinaci přírodních olejů, tepelně upravených minerálních solí, vody  a esenciálního oleje levandule.  Tato kombinace vytváří na ošetřovaných plochách jemný mikrofilm, který plochy dlouhodobě chrání. Díky přírodním saponinům a tenzidům i před bílkovinovým znečištěním.  Vůně esenciálního oleje levandule navodí příjemnou a uklidňující atmosféru domova. Zakoupit můžete i mini balení antibakteriálního tonika na ruce v malém, praktickém balení do kabelky.

„Z lásky k příští generaci“ přispějme společně k zachování přírody...    

Speciální akce: T-E-O DNY!

Od 18. do 20. 9. 2020 můžete T-E-O zakoupit na www.t-e-o.cz s 20% slevou a k nákupu navíc získáte stylovou „síťovku“ z kvalitní bio bavlny jako DÁREK.

LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru