Grown Alchemist Detox Kit: definitivně ochrání pleť před škodlivými vlivy okolního prostředí

Změny počasí, městské znečištění nebo také každodenní stres a nezdravý životní styl.
To jsou faktory, které se nepříznivě podepisují na pleti obličeje i celého těla, ať už v podobě akné, ucpaných pórů nebo třeba předčasných známek stárnutí. Grown Alchemist Detox Kit byl speciálně vyvinut k tomu, aby kůži ochránil před volnými radikály, regeneroval poškozené oblasti a zanechal ji přirozeně svěží, silnou a mladistvou.

Naše tělo zcela přirozeně bojuje s čímkoli, co považuje za cizí nebo dokonce toxické. Tato obranná reakce vytváří volné radikály, o kterých dobře víme, že výrazně přispívají k procesu stárnutí. Mnoho syntetických ingrediencí, obsažených v běžných kosmetických přípravcích, tak navzdory prohlášení, že zpomalují proces stárnutí, způsobují naprostý opak. Vzhledem k tomu, že veškeré aktivní složky produktů Grown Alchemist jsou přírodní, k žádné obranné reakci při jejich aplikaci na pleti nedochází. Produkty jsou navíc zcela kompatibilní s biologií člověka, a tudíž mají přesně takový efekt, jaký se od nich očekává.

Grown Alchemist Detox Kit je limitovaná edice čtyř produktů, jež byly vyvinuty speciálně pro znovunalezení přirozeně zářivé pleti obličeje a těla. Veškeré výrobky jsou postaveny na důkladně prozkoumaných a pečlivě otestovaných přírodních extraktech za využití posledních technologických poznatků. Tyto výjimečné složky pomocí neuro-peptidů, tetra-peptidů, tokotrienolů a hygroskopických látek doslova komunikují s buňkami pleti a aktivují v nich přirozenou krásu bez akné, předčasných vrásek a jiných rušivých elementů.

Grown Alchemist DEEP CLEANSING FACIAL MASQUE

Jílová maska s obsahem výtažků z pšeničných klíčků, ginkgo biloba a brusinek, která proniká hluboko do pórů a byla vyvinuta speciálně k tomu, aby pleť zbavila škodlivých toxinů. Po jejím použití zůstává pleť nejen čistá, ale také výrazně pevnější, revitalizovaná, hebká a přirozeně projasněná.

Použití: Na suchou a nenalíčenou pleť naneste silnou vrstvu masky a nechte působit po dobu 10–15 minut a poté opláchněte. Po použití je pleť připravena na hydrataci. Masku je vhodné používat 1-2x týdně. Produkt je vhodný pro všechny typy pleti.

Grown Alchemist DETOX TONER

Jemné pleťové tonikum s extraktem z rozchodnice růžové. Přípravek odstraňuje
z pleti toxiny a nečistoty, zároveň pomáhá regenerovat poškozené buňky, čímž zpomaluje proces stárnutí a také pleť hydratuje.

Použití: Po vyčištění pleti nastříkejte jemnou mlhu na obličej, krk i dekolt, dokud není pokožka zcela navlhčená. Poté jemným vklepáním vmasírujte do pleti a nechte vstřebat. Používejte každý den ráno a večer.

Grown Alchemist DETOX SERUM

Bezolejové sérum založené na patentovaném komplexu Antioxidant+3. Díky své lehké konzistenci se snadno a rychle vstřebává do pleti, odstraňuje toxiny z hloubky pórů, čímž zpomaluje proces stárnutí. Po použití detoxikačního séra zůstává pleť hydratovaná a přirozeně svěží.

Použití: Po aplikaci detoxikačního tonika rozetřete asi 2–3 kapky séra v dlaních a nanášejte jemnými krouživými pohyby na pleť. Pro maximální účinek aplikujte ráno i večer na obličej, krk a dekolt.

Grown Alchemist DETOX BATH SALTS

Přípravek založený na himalájské soli, krystalech magnézia a přírodních extraktech. Sůl byla speciálně vyvinuta k odstranění toxinů z pokožky. Zároveň snižuje zánětlivé procesy, ke kterým může docházet v důsledku poškození kůže, snižuje napětí svalů a v neposlední řadě zanechává kůži optimálně hydratovanou, vláčnou a mladistvě svěží.

Použití: Nasypte přiměřené množství soli do koupele a užijte si její jedinečné relaxační účinky.

Doporučená prodejní cena celého setu: 2320 Kč.

Grown Alchemist Detox Kit je k dispozici exkluzivně na www.douglas.cz.

LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru