Odstraňte neviditelné skvrny z vašeho oblečení! Pomůže vám v tom Ariel

Slyšeli jste o neviditelné špíně na oblečení, které na první pohled nespazříte? Téměř 80 % lidí[1] ví o existenci neviditelných skvrn a nečistot a zároveň si více než 65 % z nich myslí, že mohou zůstat na oblečení i po vyprání. Neviditelné skvrny a nečistoty odstraňuje speciální technologie Purezyme™ patentovaná značkou Ariel. V kombinaci s prací silou Ariel zajišťuje hygienické čištění do hloubky vláken.

Starost o naši hygienu je velmi důležitá. Pečujeme tak o zdraví své i zdraví celé rodiny, což je důležité zejména v dnešní době. Chceme ještě důkladněji vyčistit všechny věci, s nimiž naše rodina přijde do styku, to platí i pro oblečení. Výsledek jsme vždy posuzovali podle toho, co vidíme: pokud látka nemá žádné viditelné skvrny, znamená to, že musí být čistá. Je tomu ale skutečně tak? Může se to na první pohled zdát. Často však našemu oku zůstává skryto velké množství nečistot. Téměř 80 % lidí připustilo, že si je vědomo existence neviditelných skvrn, ale uvedli, že hlavním zdrojem jejich původu je znečištění ovzduší, což je sice vážný problém pro životní prostředí, ale ne pro oblečení. To pot, kožní maz a odumřelé buňky pokožky vytvářejí neviditelnou špínu. V průměru člověk produkuje 1 litr potu a 20 g dalších výměšků denně. 30 % nečistot na našem oblečení pochází zvenčí, ale 70 % je výsledkem kontaktu oblečení s naším potem a jinými sekrety. Až 81 % spotřebitelů účastnících se průzkumu správně vědělo, že se nám do šatů a povlečení dostává odumřelá kůže a zůstává tam. Pokud není spolu s dalšími znečišťujícími látkami důkladně odstraněna při praní, bude se časem hromadit a způsobovat nepříjemný zápach nebo nevábný vzhled látek.

Hygienické praní prodlužuje nošení

Žluté skvrny v podpaží – zdá se vám to povědomé? Drtivá většina lidí, až 96 %, si všimla zažloutnutí bílých triček po určité době nošení a až 3/4 odpověděly, že s tímto druhem špíny je pro ně nejobtížnější se vypořádat. Způsobují nepohodlí, nenosíme oblíbená trička a nevíme, jak obnovit jejich bezchybnou čistotu a originální barvu. Tyto skvrny jsou výsledkem neviditelného hromadění nečistot z různých sekretů. Co dále označili respondenti za obtížně odstranitelné z oblečení? Jsou to skvrny od trávy (téměř 47 % respondentů), skvrny od potravin (33 %) a skvrny od kávy (22 %).

Neschopnost vypořádat se s některými skvrnami znamená, že nosíme oblečení kratší dobu, a to i oblíbené kousky, které si chceme užívat co nejdéle. Na druhém místě (51 % spotřebitelů) byly jako důvod pro vyhození oblečení uvedeny žluté skvrny v podpaží. Správně zvolený a dobrý prací prostředek přitom zvládne zneškodnit i takto obtížně odstranitelné nečistoty, než se nahromadí a neviditelná špína se stane viditelnou. Díky hygienickému čištění do hloubky oblečení zůstane ve skvělém stavu a budeme si ho moci déle užívat. V současné době se až 69 % dotázaných zbavuje svého oblečení kvůli opotřebení a stárnutí.

Technologie Purezyme™

Více než polovina spotřebitelů se domnívala, že na prádle mohou i po vyprání zůstat neviditelné nečistoty. Spolehlivý produkt by si současně vybralo až 95 % lidí, pokud by si byli jistí, že pere i neviditelnou špínu. V reakci na tyto potřeby společnost Ariel vyvinula a patentovala speciální technologii Purezyme™. Umožňuje odstranit skvrny a nečistoty neviditelné pouhým okem, což v kombinaci se silou kapslí Ariel zajišťuje hygienickou čistotu. Tuto technologii najdete ve všech pracích kapslích Ariel Allin1 dostupných na českém trhu.

Ariel Allin1 vám poskytne efektivnější praní tím, že eliminuje nutnost použít více produktů díky odborně navrženým formulím kapslí, které uvolňují přísady ve správný čas během pracího cyklu a bojují proti nečistotám od první minuty. Jedná se o mimořádnou prací sílu kapslí Ariel, která zajišťuje hloubkové čištění a nyní také odstraňuje neviditelnou špínu. Kapsle optimalizují celý prací proces a nabízejí ještě vyšší úroveň dokonalé čistoty.

Kapsle Ariel Allin1 jsou speciálně navrženy tak, aby se snadno používaly a poskytovaly výsledky bez kompromisů.

  • Jedna kapsle zaručí výsledky: Složení Allin1 znamená, že jedna kapsle stačí k důkladnému vyčištění vašeho oblíbeného oblečení uvolněním složek kapsle v optimální době během pracího cyklu pro boj se skvrnami.
  • Patentovaná technologie Purezyme™: Díky speciálnímu přírodnímu enzymu pomáhá účinně odstraňovat neviditelné skvrny a nečistoty způsobené hromaděním znečišťujících látek z našeho těla.
  • Lehké a snadné skladování: Kompaktní forma kapslí znamená, že Ariel Allin1 jsou lehké, snadno se přenáší a skladují v porovnání s jinými formami pracích prostředků. Snadněji se přepravují z obchodu, dávkují a používají během praní.
  • Není nutné žádné dávkování: Forma kapslí vyvinutá odborníky představuje fyzicky jednodušší dávkování bez přemýšlení, minimalizuje riziko rozlití a vyhýbá se dávkování těžkých prášků či gelů. Můžete jim věřit, jedna kapsle obsahuje správné množství produktu, aby vaše prádlo bylo dokonale čisté.
  • Lepší pro životní prostředí: Kapsle Allin1 fungují i ​​při pracích cyklech na nízkou teplotu, což vám ušetří peníze za účty za energii bez kompromisů v kvalitě praní.

Vyzkoušejte kapsle Ariel Allin1 Ultra-Oxi nyní za cenu 329 Kč (44 kusů).

Uchovávejte mimo dosah dětí. Více na www.keepcapsfromkids.eu

[1] Studie „Neviditelné skvrny a špína na oblečení“ pro značku Ariel provedená na vzorku 500 respondentů v Polsku a 412 v Maďarsku, srpen 2020.

Audioknihy: Vila v Itálii

Prací papírky

Dětská kosmetika

Anketa
BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru