Adventní kalendáře od Mixit jsou pro všechny

Mixit jako každý rok připravil adventní kalendáře nacpané dobrotami, které milují děti i dospělí. Spolu s nimi představuje mikulášskou nadílku. Ta nově myslí i na ty, kdo letos místo bobříků a bludišťáků sbírali spíš důtky a napomenutí. Místo uhlí na ně čekají Uhlíkové ořechy, které od opravdového uhlí rozeznají až po kousnutí, a křupavé Čertovské nadělení.

Mixit rozhodně nemá v plánu nabádat nikoho ke zlobení. Ale protože celý rok byl tak trochu naruby, rozhodli se připravit odměnu pro všechny i zlobivce a neposluchy. A tak vznikly Uhlíkové ořechy - tubus plný uhlí, alespoň tedy na první pohled. Když se do toho uhlíku zakousnete, zjistíte, že chutná po hořké čokoládě, mandlích a lískáčích. Takové uhlí budou ti hodní závidět!

Uhlíkové ořechy, 240 g, 219 Kč, Složení: Mandle v hořké čokoládě s černým prachem, lískové ořechy v hořké čokoládě s černým prachem.

A kousky uhlí, tedy ehmm, oříšků, najdete i v Čertovském nadělení, kde kromě nich ochutnáte i další oříšky a sušené ovoce. Protože citrusy a exotické ovoce do mikulášské nadílky patřívalo také.

Čertovské nadělení, 400 g, 229 Kč, Složení: Mandle v hořké čokoládě s černým prachem, lísková jádra v hořké čokoládě s černým prachem, plátky banánu obalené v medu, vlašská jádra v hořké čokoládě a skořici, plátky kokosu, mandle (celé), vlašské ořechy – jádra půlená, arašídy.

Mixit ale klasicky myslí i na ty hodné a poslušné. Mikulášské nadělení už je každoroční evergreen a ani letos nebude tahle směs ořechů, čokolády a sušeného ovoce chybět. 

Mikulášské nadělení, 400 g, 209 Kč, Složení: Sušené datle, medový banán, sušené fíky, pražené arašídy, klikva (brusinka kanadská), kešu, mandle, vlašské ořechy, sušený physalis, para ořechy.

A stejně tak bude v nabídce i tradiční maxi adventní kalendář. Protože čekání na Ježíška by si měli osladit malí i velcí. Odměny z adventního kalendáře totiž chutnají všem a každý prosinec slouží jako rychlá svačinka do školy i do práce. A nebojte, budou vám chutnat i doma. V adventním kalendáři se ukrývá mix pytlíčků s oříšky a lyofilizovaným ovocem, různé příchutě Mixitek i lahodných minimixitel. Kdo by nechtěl mít až do Vánoc o sladké svačinky postaráno?

Mixit adventní kalendář, 999 Kč, Složení: to se dozvíte každý prosincový den

Mixit, který letos oslavil 10 let a významně se zapojil třeba do sbírky Energii lékařům a vůbec přispěl statisíci korun zdravotníkům, připravil své speciální mikulášské dobroty tak, aby si mohli pochutnat úplně všichni. Čert ví, že si je letos obzvláště zasloužíme!

Všechny popisované produkty budou v nabídce od konce října.

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
89 x [11%]
Věrnost
76 x [10%]
Velkorysost
78 x [10%]
Laskavost
74 x [9%]
Spolehlivost
77 x [10%]
Zásadovost
75 x [10%]
Poctivost
79 x [10%]
Dostatek pozornosti
92 x [12%]
Sebedůvěra
75 x [10%]
Smysl pro humor
73 x [9%]

Celkem hlasovalo : 788

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru