Adventní kalendáře od Mixit jsou pro všechny

Mixit jako každý rok připravil adventní kalendáře nacpané dobrotami, které milují děti i dospělí. Spolu s nimi představuje mikulášskou nadílku. Ta nově myslí i na ty, kdo letos místo bobříků a bludišťáků sbírali spíš důtky a napomenutí. Místo uhlí na ně čekají Uhlíkové ořechy, které od opravdového uhlí rozeznají až po kousnutí, a křupavé Čertovské nadělení.

Mixit rozhodně nemá v plánu nabádat nikoho ke zlobení. Ale protože celý rok byl tak trochu naruby, rozhodli se připravit odměnu pro všechny i zlobivce a neposluchy. A tak vznikly Uhlíkové ořechy - tubus plný uhlí, alespoň tedy na první pohled. Když se do toho uhlíku zakousnete, zjistíte, že chutná po hořké čokoládě, mandlích a lískáčích. Takové uhlí budou ti hodní závidět!

Uhlíkové ořechy, 240 g, 219 Kč, Složení: Mandle v hořké čokoládě s černým prachem, lískové ořechy v hořké čokoládě s černým prachem.

A kousky uhlí, tedy ehmm, oříšků, najdete i v Čertovském nadělení, kde kromě nich ochutnáte i další oříšky a sušené ovoce. Protože citrusy a exotické ovoce do mikulášské nadílky patřívalo také.

Čertovské nadělení, 400 g, 229 Kč, Složení: Mandle v hořké čokoládě s černým prachem, lísková jádra v hořké čokoládě s černým prachem, plátky banánu obalené v medu, vlašská jádra v hořké čokoládě a skořici, plátky kokosu, mandle (celé), vlašské ořechy – jádra půlená, arašídy.

Mixit ale klasicky myslí i na ty hodné a poslušné. Mikulášské nadělení už je každoroční evergreen a ani letos nebude tahle směs ořechů, čokolády a sušeného ovoce chybět. 

Mikulášské nadělení, 400 g, 209 Kč, Složení: Sušené datle, medový banán, sušené fíky, pražené arašídy, klikva (brusinka kanadská), kešu, mandle, vlašské ořechy, sušený physalis, para ořechy.

A stejně tak bude v nabídce i tradiční maxi adventní kalendář. Protože čekání na Ježíška by si měli osladit malí i velcí. Odměny z adventního kalendáře totiž chutnají všem a každý prosinec slouží jako rychlá svačinka do školy i do práce. A nebojte, budou vám chutnat i doma. V adventním kalendáři se ukrývá mix pytlíčků s oříšky a lyofilizovaným ovocem, různé příchutě Mixitek i lahodných minimixitel. Kdo by nechtěl mít až do Vánoc o sladké svačinky postaráno?

Mixit adventní kalendář, 999 Kč, Složení: to se dozvíte každý prosincový den

Mixit, který letos oslavil 10 let a významně se zapojil třeba do sbírky Energii lékařům a vůbec přispěl statisíci korun zdravotníkům, připravil své speciální mikulášské dobroty tak, aby si mohli pochutnat úplně všichni. Čert ví, že si je letos obzvláště zasloužíme!

Všechny popisované produkty budou v nabídce od konce října.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru