5 důvodů, proč používat kosmetiku s obsahem zlatých proteinů

Zázračných účinků zlata na pleť využívala prý už Kleopatra ve starověkém Egyptě, která spala s maskou ze zlata na obličeji. V současné době je zlato již přímo součástí pleťových či tělových krémů a tato luxusní péče není určena pouze královnám, ale dopřát si ji může každý. Zlato je známou složkou, která pomáhá v boji proti stárnutí pleti. Proč by tuto luxusní složku ocenila právě vaše pleť? Přinášíme vám hned několik důvodů.

PROZÁŘENÁ PLEŤ

Když se řekne zlato, automaticky si vybavíme odlesky světla a zářivou barvu tohoto kovu. To přesně dokáže zlato i s naší pletí: prozáří ji, dodá ji zdravou barvu a pokožka působí zdravě. Ovšem nejen díky svým optickým vlastnostem dokáže pomoct vaší pleti k tomu, aby vypadala zářivě. Zlato pleť revitalizuje a vyhlazuje.

ANTI-AGE EFEKT

Prospěšné účinky zlata se v kosmetice nejvíce odrážejí právě ve schopnosti obnovovat sktrukturu pleti a napravovat její viditelné projevy stárnutí. Kosmetické produkty s obsahem účinných látek v kombinaci se zlatými proteiny rovněž zlepšují celkovou pevnost i elasticitu pokožky. S doslova zlatou péčí o pleť si tak vychutnáte pocit vypnuté a mladistvé pleti.

OCHRANA PROTI VNĚJŠÍM VLIVŮM

Je obecně známo, že veškeré vnější vlivy se dříve či později začnou na pleti podepisovat, jelikož denně pleť zažívá různé změny prostředí a nasává do sebe vše, s čím se setká. To přispívá k tomu, že celkové zdraví pleti a její přirozená bariéra, začne být narušená. Pokožka může být náchylná k vysušení, je bez energie a díky znečištění je namáhaná. Zlaté proteiny pomáhají posilovat přirozenou obranyschopnost pleti, aby bylo možné všem těmto nepříznivostem předejít a pleť chránit zlatým štítem.

PROTIZÁNĚTLIVÉ PŮSOBENÍ

V neposlední řadě se mohou zlaté proteiny obsažené v kosmetických výrobcích pochlubit tím, že má účinky, které působí protizánětlivě. Nemusíte mít proto žádné obavy, že by kosmetika, kterou používáte, měla například komedogenní účinky. Přípravky s obsahem zlata můžete také bez starostí zařadit do své rutinní péče na každý den, pokud máte na pleti projevy hyperpigmentace, poškození vlivem sluníčka či jinak citlivou pokožku.

NEPORAZITELNÁ PÉČE O ZRALOU PLEŤ

Doporučujeme vyhledávat kosmetické produkty se zlatými proteiny v kombinaci s kyselinou hyaluronovou, jež je léty osvědčenou a ikonickou přísadou v péči o pleť. Estetickými operacemi počínaje až po klasické přípravky péče o pleť konče, získává stále více příznivců a neztrácí na oblibě. Funguje jako pomoc proti vráskám, jizvám, akné i poškození od slunce.

Pleti navracející plnost a zářivý vzhled zajišťuje nová řada HYALURONIC GOLD přírodní kosmetiky Bioten, která obsahuje 30 milionů mikroperel s kyselinou hyaluronovou a proteiny se zlatem.

Složení poskytuje unikátní ingredienci pro vyplnění vrásek, vykreslení kontur obličeje a oživení pleti. Zlaté proteiny a obsažené rostlinné polypeptidy podporují vstřebávání kyseliny hyaluronové její účinek, redukují pigmentové skvrny a vyrovnávají tón pleti pro zářivý a omlazený vzhled.

V produktech navíc najdete přes 85 % ingrediencí přírodního původu. Obaly výrobků řady Hyaluronic gold mají 100% recyklovatelný obal a samotné skleněné obaly jsou z 30 % z recyklovaného skla.

bioten HYALURONIC GOLD denní krém

Péče o pleť v průběhu dne s 85 % ingrediencí přírodního původu.

  • Zlepšení plnosti pleti po 1 měsíci používání
  • Redukce délky vrásek a jejich hloubky
  • Obohacený o OF10 a ochranu proti infračervenému záření a účinkům viditelného světla

bioten HYALURONIC GOLD noční krém

Krém na noc s 93 % ingrediencí přírodního původu.

  • Vypnutá pleť s redukovanou délkou vrásek a jejich hloubkou
  • Tón pleti je lepší, pigmentové skvrny světlejší podle 52 % žen

Bioten HYALURONIC GOLD oční krém

Pro lepší tón pleti a zmenšení tmavých kruhů a váčků pod očima.

  • Zlepšení pevnosti a pružnosti pleti
  • Redukce délky vrásek a jejich hloubky

Bioten HYALURONIC GOLD perlové sérum

Pro plnější pleť a redukci hlubokých vrásek.

ANTI-AGE EFEKT

  • Tón pleti je lepší, tmavé skvrny jsou světlejší
  • 90 % ingrediencí přírodního původu
KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru