Rychlá hydratační péče pro celé tělo

Popraskané rty, suchá kůže na rukou i po celém těle. To vše jsou dobře známé projevy těla v reakci na změnu ročního období. Jak celou situaci snadno a rychle zachránit?

V této uspěchané době nezbývá kolikrát čas na to dopřávat si každý týden dlouhé procedury, peelingy a masky. Proto je dobré si hlídat samotný základ a ujistit se, že přijímáme především zevnitř dostatek potřebných živin. Na těle se totiž v tomto období může projevit jakákoliv sebemenší známka oslabené imunity. Abychom tomu předešli, je vhodné nezapomínat na pravidelný pitný režim a vyživující péči i z vnějšku.

Dali jsme pro vás dohromady výběr těch nejlepších produktů, které vaší kůži hned uleví a budou ji udržovat ještě dlouho hydratovanou. Postarají se o vás tak v jednoduchých třech krocích produkty, které jsou určené jak na rty, ruce, tak i pokožku celého těla.

Balzám na rty s měsíčkem lékařským

Obecně je měsíček lékařský oblíbenou léčivou rostlinou. Vaší kůži učaruje především svými vlastnostmi, které urychlují hojení, zklidňují, zjemňují a zvláčňují pokožku. Jemné kůži na rtech tak nabízí potřebnou ochranu po celý den i díky UVA/UVB filtrům. Výborně se hodí i jako první pomoc na pocit z vysušených rtů, které tak okamžitě zklidní a regeneruje. V kombinaci s vitaminem E budou všechna drobnější poranění rtů či jejich koutků rychle zahojená. Tento pečující balzám na rty se snadno aplikuje a skvěle se vstřebává. Vaše rty se tak budou pyšnit vždy zdravým vzhledem.

Cena: 39,90 Kč/ 4,8 g

Rychle vstřebatelný krém na ruce

Pocit z mastných rukou nemusí být příjemný, zvlášť když ruce potřebujete rychle používat. Doporučujeme sáhnout po krému na ruce z řad letošních novinek od Indulony. Ultralehké nemastné složení se během několika sekund vstřebává, poskytuje hydrataci a zanechává kůži jemnou a svěží. Navíc aloe vera obsažená v krému je známá svými uklidňujícími, antioxidačními a hydratačními vlastnostmi. Vitaminový komplex zajistí hloubkovou výživu. Poskytuje až 48h hydrataci.

Cena: 49,90 Kč/ 50 ml

Tělový krém bioten

Bohatě vyživující krém bioten hyaluronic supreme obsahuje vysoký podíl různých forem kyseliny hyaluronové pro maximální a dlouhotrvající hydrataci celého těla. Dokáže navázat a udržet až 1000x vyšší množství vody, než je váha jejích vlastních molekul. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová pak umožňuje proniknout účinným látkám krému i do hlubokých vrstev pokožky a působit tak přímo na její pružnost a mladistvý vzhled.

Cena: 129,90 Kč/ 250 ml

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru