Když dostanete chuť na pravou italskou pastu…

Česko je svíráno koronavirem a aktuálními vládními opatřeními, které čím dál více zasahují i do našich každodenních životů. Dokonce do něčeho tak elementárního, jako je uspokojení našeho žaludku a chuti, například na pravou italskou pastu. Není už možné jen tak někde posedět, dát si láhev pravého italského vína, objednat si v restauraci oblíbenou italskou specialitu nebo si vychutnat tradiční espresso. A o letu do Itálie za místní kuchyní a Čechy tolik milovanými italskými potravinami, také nemůže být prakticky řeč. To už totiž bez testu na koronavirus nelze. Co ale dělat, když dostaneme chuť na pravou Itálii, alespoň na našem talíři, a nechceme dělat další ústupek a odpírat si? Máme pro vás řešení. Co třeba takový létající hrnec plný poctivé italské pasty v kombinaci s typickou italskou omáčkou a čerstvě nastrouhaným parmazánem nebo naopak jen s tradičním předkrmem či typickým dezertem? Nic není problém! Létající hrnec k vám sice nepřilétne přímo z Itálie, ale z Prahy, každopádně čerstvostí a chutí nezůstane originálu nic dlužen. Dopřejte si vámi milované pokrmy i v aktuálním čase. Poradíme, jak na to!

Pokud vás během doby zavřených restaurací a omezeného cestování přepadne chuť na například na čerstvou italskou pastu s typickými omáčkami jako je bolognese, arrabiata, quatro formaggi, napoletana nebo pesto basilico či rosso, ještě nemusíte zoufat ani běžet do prvního supermarketu a kupovat si pouhé náhražky. Váš problém vyřeší rozvoz jídla, a to zcela speciální.

Zapomeňte na klasické rozvozové služby, kdy vám dorazí jídlo pozdě, studené nebo v děsivém stavu a konzistenci, ale naopak poznejte skutečně prvotřídní rozvoz pravé, vámi zvolené, italské pasty z té nejkvalitnější semolinové mouky a vybrané omáčky. Přesně tak, abyste ji měli i doma na talíři v takové podobě, jako byste právě seděli v italské restauraci. Seznamte se s projektem Flying Pot a jejich rozvozem, kterému dala vzniknout právě koronavirová krize.

I díky ní totiž vznikl speciální koncept zahrnující také rozvoz právě připravených pokrmů určených jen k finální úpravě. Nejprve je vyrobena pasta neboli italské těstoviny, a to přímo od samotného těsta, ze kterého vznikne požadovaný typ pasty. Ta je následně balena a chlazená je rozvážena do domácností, samozřejmě se zvolenou omáčkou nebo ragú, které je rovněž vždy, pro každého zákazníka a v rámci každé objednávky, připraveno přímo na míru. Domů vám tak dorazí čerstvá omáčka a pasta Ready2Cook v hotové chlazené podobě - k dovaření a servírování za 2 minuty. Těstoviny tak stačí jen povařit ve vodě a omáčku prohřát a během 2 minut máte hotovo! Už žádné polostudené pokrmy nebo několikrát ohřívané hotové jídlo, ale vše fresh, v prvotřídní kvalitě.

Za celým projektem Flying Pot stojí dva bratři, Honza a Pavel Fronček, milovníci dobrého jídla, cestování, aktivního životního stylu a sportu. Po jejich letitých zkušenostech s prací ve food segmentu se rozhodli posunout dále a založit něco vlastního. A tak mimo jiné vznikl právě projekt Flying Pot. Ten měl v době před první vlnou koronaviru a po jejím skončení základnu na Manifesto marketu v Praze, kde připravovali svoji pastu ve vlastním bistro stánku. Vše z typických italských ingrediencí, včetně speciální mouky nebo zeleniny. A právě díky koronaviru přibyl i unikátní rozvozový koncept, ve kterém zohlednili především fakt, aby zákazníci měli pokrmy vždy čerstvé, přesně jako když zrovna sedí v bistru. A najednou byla na světě chlazená pasta a omáčka, určené jen k finálovému povaření a prohřátí. A může se servírovat.

Rozvoz pokrmů Flying Pot je možný po Praze vždy od 10 do 14 hodin každý den. Objednávat lze navíc přímo v e-shopu www.flyingpot.cz, kde je na výběr mezi řadou omáček a typů pasty, včetně volby vlastního tvaru.

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
49 x [11%]
Kriket
38 x [9%]
Lední hokej
48 x [11%]
Tenis
37 x [8%]
Volejbal
46 x [10%]
Stolní tenis
42 x [10%]
Baseball
44 x [10%]
Golf
48 x [11%]
Americký fotbal
51 x [12%]
Basketball
38 x [9%]

Celkem hlasovalo : 441

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru