FLYING POT – pravá italská pasta ready2cook doma jako v italské restauraci

Také milujete tu nezaměnitelnou chuť a aroma právě uvařené a naservírované italské pasty s výtečnou originální omáčkou a čerstvě nastrouhaným parmazánem? Pojďte si ji dát právě nyní! Zapomeňte na všechna omezení a přestaňte si odpírat. Vaše chuťové buňky potěší speciální projekt Flying Pot, který nejen že připravuje originální italskou pastu a typické italské omáčky, ale doveze vám ji v hotové chlazené podobě Ready2Cook přímo až domů. Až ke dveřím vaší kuchyně vám tak dorazí fresh připravená italská pasta požadovaného typu, v chlazené syrové podobě, určena jen ke krátkému povaření. A pochopitelně i vámi zvolená čerstvě připravená omáčka, kterou stačí jen prohřát, a během 2 minut můžete servírovat. A pravou Itálii máte na talíři! Naprosto čerstvou, dokonale dochucenou, a hlavně uvařenou a teplou přesně podle vašich představ. Už žádné nudné rozvozy, polostudená jídla, která dorazí v mizerné kondici a konzistenci ani parodie na italskou restauraci.

Flying Pot nabízí omáčky jako arrabiata, napoletana, quattro formaggi, ragú bolognese či pesta basilico nebo rosso a pasty z originální italské semolinové mouky jako jsou tagliatelle, pappardelle, lasagne nebo vlastního tvaru, který si sami vytvařujete z hotového chlazeného těsta jen pouhým nakrájením. A chybět samozřejmě nemůže ani typický parmazán. Fyling Pot ale nezapomíná ani na dezert, a tak si můžete objednat i oblíbenou panna cottu a na výběr máte i z několika druhů typických italských vín.

Objednávat je možné na e-shopu www.flyingpot.cz a rozvoz je následně realizován ve vámi zvolený den rozmezí mezi 10 – 14 hodinou. Rozvoz momentálně platí jen pro Prahu.

Cena:

  • od 25 Kč (pasta)
  • od 67 Kč (omáčka)
  • od 69 Kč (parmazán)
  • 69 Kč (dezert)
  • Od 279 Kč (víno)

www.flyingpot.cz

LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru