W Restaurant u vás doma - luxusní gastro zážitek se špičkovým servisem rozvozu

Události posledních dnů nám všem znovu změnily plány. Přesto nebo právě proto bychom neměli rezignovat na způsob života, který máme tak rádi. Udělejte si radost a zažeňte černé myšlenky skvělým obědem nebo luxusní večeří! My Vám je připravíme a krásně naservírované dovezeme až k Vám domů.

Události posledních dnů nám všem znovu změnily plány. Přesto nebo právě proto bychom neměli rezignovat na způsob života, který máme tak rádi. Naštěstí možnosti tu stále jsou. Udělejte si radost a zažeňte černé myšlenky skvělým obědem nebo luxusní večeří! Dovezeme Vám vybrané menu dle Vašich představ. Vyberte si z naší bohaté nabídky v pohodlí domova, prostřete stůl a vychutnejte si ty nejlepší chutě. Naše středomořská kuchyně je plná barev, vůně koření a netradičních chutí. Dopřejte si navíc i vynikající víno plné izraelského slunce nebo sklenku luxusní jantarové whisky.

Využijte náš prvotřídní servis a dopřejte si doma gastronomický zážitek. Díky rozvozu vlastními silami si naše steaky, ryby i další pokrmy z grilu zachovávají skvělou chuť i charakteristické vlastnosti.

Váš „W“ Restaurant

www.wrestaurant.cz

Na vlně audioknih

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
7 x [10%]
Kriket
7 x [10%]
Lední hokej
7 x [10%]
Tenis
6 x [9%]
Volejbal
8 x [12%]
Stolní tenis
7 x [10%]
Baseball
7 x [10%]
Golf
6 x [9%]
Americký fotbal
7 x [10%]
Basketball
6 x [9%]

Celkem hlasovalo : 68

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru