W Restaurant u vás doma - luxusní gastro zážitek se špičkovým servisem rozvozu

Události posledních dnů nám všem znovu změnily plány. Přesto nebo právě proto bychom neměli rezignovat na způsob života, který máme tak rádi. Udělejte si radost a zažeňte černé myšlenky skvělým obědem nebo luxusní večeří! My Vám je připravíme a krásně naservírované dovezeme až k Vám domů.

Události posledních dnů nám všem znovu změnily plány. Přesto nebo právě proto bychom neměli rezignovat na způsob života, který máme tak rádi. Naštěstí možnosti tu stále jsou. Udělejte si radost a zažeňte černé myšlenky skvělým obědem nebo luxusní večeří! Dovezeme Vám vybrané menu dle Vašich představ. Vyberte si z naší bohaté nabídky v pohodlí domova, prostřete stůl a vychutnejte si ty nejlepší chutě. Naše středomořská kuchyně je plná barev, vůně koření a netradičních chutí. Dopřejte si navíc i vynikající víno plné izraelského slunce nebo sklenku luxusní jantarové whisky.

Využijte náš prvotřídní servis a dopřejte si doma gastronomický zážitek. Díky rozvozu vlastními silami si naše steaky, ryby i další pokrmy z grilu zachovávají skvělou chuť i charakteristické vlastnosti.

Váš „W“ Restaurant

www.wrestaurant.cz

Audioknihy: Skutečné problémy

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
35 x [11%]
Leonardo DiCaprio, USA
31 x [9%]
Tom Hanks, USA
34 x [10%]
Brad Pitt, USA
33 x [10%]
Bruce Willis, Západní Německo
32 x [10%]
Morgan Freeman, USA
34 x [10%]
Christian Bale, Velká Británie
31 x [9%]
Robert Downey Jr., USA
32 x [10%]
Robert De Niro, USA
33 x [10%]
Jack Nicholson, USA
32 x [10%]

Celkem hlasovalo : 327

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru