Novinky od NUDESTIX z vás udělají přirozené krásky

Uvolněte si ve své kosmetické taštičce místo pro další novinky od NUDESTIX, které podtrhnou vaši osobitou krásu. Kromě toho jsou všechny přípravky od NUDESTIX víceúčelové a snadno se nanáší, k perfektnímu make-upu tudíž nebudete potřebovat tuny líčidel, ani hodiny strávené před zrcadlem.

Značka vznikla z autentických potřeb jejích zakladatelek, Ally, Taylor a Jenny Frankel, a je zkrátka pro všechny z nás, které chceme vypadat perfektně, ale nemáme času nazbyt. „Razím heslo, že stačí tři produkty a tři minuty, abychom vypadaly upraveně, krásně, přesto však přirozeně," říká Taylor.

Rozlučte se s objemným make-upem, který zastíní vaši přirozenou krásu a překryje ji nánosem barev. Spolehněte se na multifunkční kompaktní líčidla od NUDESTIX, která jsou navíc:

  • veganská,
  • bezlepková,
  • bez parfemace,
  • netestovaná na zvířatech.

Magnetic Plush Paints

Nová luxusní sametová rtěnka, která nevysušuje rty a dlouho vydrží, se vám vyplatí hned třikrát. Kromě rtů ji totiž můžete použít i jako stíny na oči nebo tvářenku. Líčidlo má unikátní lehkou konzistenci a matnou texturu.

Pečující složení obsahuje 8 přírodních extraktů, mimo jiné například z růže, zeleného čaje, heřmánku či aloe vera. Nebudete tedy jen perfektně nalíčená, ale přípravek se také postará o zklidnění pokožky, hydrataci a o její regeneraci. K dispozici je v mnoha barevných a sytých odstínech. Toužíte-li po dokonalém, přesto velmi jednoduchém a nude make-upu, Magnetic Plush Paints je pro vás správnou volbou.

Doporučená cena: 690,- Kč.

K dostání exkluzivně na www.douglas.cz.

Nudies Matte All Over Blush Color

Nové matné odstíny multifunkčního líčidla na oči, rty a tváře jemně rozjasní obličej a podtrhne jeho přirozenou krásu. Kompaktní líčidlo s barevnou tyčinkou na jedné straně a odnímatelným hladkým štětcem na straně druhé nezabere v kabelce víc místa než běžná rtěnka, a tak je vynikajícím pomocníkem pro rychlé líčení kdykoli a kdekoli si to situace žádá. Tyčinky jsou k dispozici ve čtyřech nových matných odstínech, které lichotí každému tónu pleti.

Neexistuje lepší způsob, jak dodat svému každodennímu make-upu dokonale přirozený šarm, než s Nudies Matte All Over Blush Color.

Doporučená cena: 780,- Kč, dostupné exkluzivně v parfumeriích Douglas.

Nudies Glow Bubbly Bebe

Krémový rozjasňovač ve zbrusu novém podzimním odstínu Bubbly Bebe podtrhne přirozenou krásu každého obličeje a dodá mu mladistvý vzhled. Má hladkou texturu, která se snadno nanáší, pečující balzámové složení, jež nezatěžuje pleť a zároveň je vysoce odolný, takže na obličeji vydrží celý den. Toto multifunkční líčidlo rozjasní stejně dobře tváře, víčka i rty, a navíc jim dodá svěží vzhled.

Nudies Glow v novém odstínu Bubbly Bebe je zkrátka kompaktní multifunkční líčidlo, se kterým v jednom kroku vykouzlíte elegantní a přirozené líčení.

Doporučená cena: 850,- Kč, dostupné exkluzivně v parfumeriích Douglas.

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

21.3.2019 jsem svůj cestovatelský projekt odstartovala. Na poslední výpravu jsem se vydala v únoru 2020 a křížem krážem jsem s mojí Zuz prochodila Londýn,

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna.

Svět se změnil, takže nevím, zda ho někdy dokončím, i když slevím z původního projektu a nebudu navštěvovat nutně hlavní města, ale země jako takové...

Lenka Žáčková

Jsou to 3 roky, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru