Ikonická kojicí trička Tajinebanane: My jsme… je na českém trhu!

Každá kojící máma aspoň jednou za čas řeší, co si vzít na sebe, když ji čeká její mateřská povinnost. Francouzská značka Tajinebanane a projekt Made for Moms nyní na český trh ve spolupráci s Nikol Moravcovou uvádí limitovanou edici jejich legendárního trička s nápisem My jsme.

Proč nápis my jsme? Protože MY JSME… mámy, manželky, milenky, manažerky domácnosti, organizátorky, kuchařky, učitelky, kamarádky, sestry… ženy. Umíme se za své milované bít a postavit se strachu. Z lásky dokážeme svůj život otočit vzhůru nohama. JSME mocné čarodějky. Naše těla umí za pár měsíců vytvořit dokonalý život. JSME na sebe pyšné. Máme radost, že JSME tím, kým JSME. MY JSME.

A k tomu všemu jsme často také kojící mámy. V poslední době kojení přestává být takové tabu. Naopak! Snahou je podpořit kojící ženy, a proto jeho trvání už není jen otázka několika týdnů, ale i dlouhých měsíců nebo i let. A na tak dlouhou dobu se vyplatí pořídit si tričko, díky kterému se každodenní kojicí rutina nemusí stát peklem, kdy máma snažící se utišit plačící dítě hledá koutek, kde by mohla nakojit, aby jí do výstřihu nehledělo celé okolí. Díky diskrétním bočním otvorům na praktické cvočky a překrývající se textilii můžete nakojit kdykoliv a kdekoliv, aniž by si toho okolí všimlo. Kojení v tomto případě prostě neznamená vybrat si mezi pohodlím a stylovým oblečením, trička Tajinebanane splňují oboje.

Pohodlí pro každou mámu

Značku TAJINEBANANE založila krátce po třetím porodu Alison z francouzského La Rochelle. Porod byl veden císařským řezem, navíc krátce před i po porodu byla na dalších operacích, takže ji trápily nepěkné jizvy na břiše. Po návratu z porodnice stála před svou skříní a trápilo ji každodenní dilema spousty žen, co si vezme na sebe, aby pohodlně nakojila, a přitom nemusela ukazovat břicho plné jizev.

Nabídka běžně dostupných kojicích triček ji neuspokojovala. Chtěla něco designového, ale zároveň praktického. „Proč si teda nenavrhneš vlastní trička?“, zeptal se její manžel, a tak se taky stalo. Ali navrhla první designy, našla malou továrnu v Portugalsku, navíc s vedoucí těhotnou ženou. Nemohla si vybrat lépe. I když se plánovala vrátit do své původní práce, nestalo se tak. Designu a výrobě triček se nyní věnuje i se svým bratrem a samozřejmě s pomocí svých tří dětí.

Materiály použité při výrobě mají certifikát OEKO-TEX®, většina je i v BIO kvalitě. Látka je kvalitní, pevná a díky vysoké gramáži neprůsvitná, takže nemusíte řešit ani barvu spodního prádla nebo případné skvrny od mléka. Vyrobena jsou z 95 % z bavlny, 5 % elastanu zajišťuje příjemnou pružnost.

Přispějte dětem na cestu do světa

Limitovaná edice ikonického kojicího trička Tajinebanane byla navržena ve spolupráci s Nikol Moravcovou, multifunkční ženou, mámou, manželkou, oblíbenou moderátorkou a influencerkou speciálně pro Českou republiku. Z každého prodaného kusu Made for Moms přispěje 100 Kč na Nadační fond Veroniky Kašákové, který pomáhá mladým lidem z dětských domovů na jejich cestě do reálného života.

Tyto děti totiž ztrácí domov dvakrát: poprvé odchodem z jejich biologické rodiny a podruhé na prahu dospělosti odchodem z dětského domova. Lidé z nadačního fondu Veroniky Kašákové se rozhodli z odchodu pramenící pocit nejistoty změnit, a za každým mladým člověkem, který o to projeví zájem, posílají tzv. průvodce. Vytváří se tak individuální vztah, který vzniká ještě v dětském domově a plynule pak pokračuje i po jeho opuštění.

Výjimečný projekt madeformoms.cz

Do svého portfolia zařadil značku Tajinebanane i český projekt madeformoms.cz. Projekt, který na český trh přináší jen vysoce kvalitní a zároveň stylové produkty pro péči o těhotné, novopečené maminky a miminka, ale hlavně ženy, kterými nepřestáváme nikdy být.

Made for Moms pro vás vybírají to nejlepší z přírodní kosmetiky a designových kousků, které ulehčí těhotenství i mateřství, dopřejí tělu po porodu důležitou regeneraci, zklidní mysl a navodí příjemnou atmosféru.

Kojicí tričko My jsme

Kojicí trička Tajinebanane, ale i ostatní vybrané produkty seženete na webu www.madeformoms.cz.

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

21.3.2019 jsem svůj cestovatelský projekt odstartovala. Na poslední výpravu jsem se vydala v únoru 2020 a křížem krážem jsem s mojí Zuz prochodila Londýn,

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna.

Svět se změnil, takže nevím, zda ho někdy dokončím, i když slevím z původního projektu a nebudu navštěvovat nutně hlavní města, ale země jako takové...

Lenka Žáčková

Jsou to 3 roky, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru