Křupavá pochoutka na výlety i do práce? Jedině Los Křupos SPORTY

Přemýšlíte nad zdravou, chutnou, a přitom vydatnou svačinku, která uspokojí vás i vaše ratolesti a zažene hlad? Seznamte se s novinkou, speciálním snackem, Los Křupos Sporty. Slaný, křupavý snack je určen pro regeneraci organismu po sportu, kdy dbá na zdraví svalů a kostí, ale také pečuje o naše srdce a cévy s snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Založen je na vysokém obsahu rostlinných proteinů, kterých je ve snacku obsaženo 20 %, vyniká také jemnou delikátní chutí přírodních surovin a neobsahuje ani přidaný cukr, vysoké dávky koření, umělá barviva, aroma nebo alergeny. České kejksy Los Křupos dodají našemu organismu vysokou dávku rostlinných proteinů, vlákniny i esenciálních aminokyselin. Založeny jsou na čočkové, rýžové a pšeničné mouce, rostlinných proteinech, dietní prebiotické kukuřičné vláknině, ale i bylinkách jako je kurkuma a mleté semínko kmínu doplněné o chuť sušené papriky nebo sušené cibule. Kejksy Los Křupos tak dbají na zdraví našeho srdce a cév, ale i na regeneraci svalů a kostí, k tomu všemu i zasytí a podpoří naši štíhlou linii. Zároveň 100 % respektují principy vyvážené a zdravé stravy a díky jejich optimálnímu složení jsou dokonce nutričně schválenou školní svačinkou s pozitivními účinky na rostoucí organismus a představují i vyvážený zdroj energie pro sportovní výkon.

Bez obav je navíc mohou konzumovat i těhotné a kojící ženy, vegani, vegetariáni i diabetici. Příjemným bonusem je i fakt, že jsou vyrobeny pouze ze surovin vypěstovaných v ČR a EU a vyráběny jsou unikátní technologií tvarování a zdravého pečení přímo v České republice. Ideální jsou tak jako zdravá svačinka na výlety, dovolené a cestování i s dětmi, ale i pro mlsání doma nebo rychlé zahnání hladu. Díky svému složení nenaruší ani držení diet a redukčních stravovacích režimů. Navíc opravdu chutnají, tak, že si je zamilují děti i dospělí!
Výrobce: LOS KŘUPOS, FYTOPHARMA spol. s r.o.

Cena:

25 Kč / 35 g (svačina do školy)

37 Kč / 50 g (svačina do práce)

138 Kč / 250 g (EKOlogický obal bez plastů, EKOnomické balení, volně sypané)

239 Kč / 420 g (FAMILY balení, 12 sáčku po 35 g)

K dostání na www.loskrupos.cz 

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

21.3.2019 jsem svůj cestovatelský projekt odstartovala. Na poslední výpravu jsem se vydala v únoru 2020 a křížem krážem jsem s mojí Zuz prochodila Londýn,

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna.

Svět se změnil, takže nevím, zda ho někdy dokončím, i když slevím z původního projektu a nebudu navštěvovat nutně hlavní města, ale země jako takové...

Lenka Žáčková

Jsou to 3 roky, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru