Vlasová péče CareMedica pro oživení vlasů

Objevte sílu vitálních hub ukrytou do vyživujícího šamponu, vlasového kondicionéru a masky na vlasy. Tato vlasová řada je určena pro unavené vlasy bez lesku, pro jejich posílení, uhlazení a intenzivní výživu. Vyživující šampon podporuje růst vlasů a zdraví kořínků. Obsahuje výtažky z reishi a rdesna mnohokvětého, které podporují sílu a pevnost vlasů. Lopuchový a kopřivový extrakt podporuje prokrvení vlasových kořínků. Vlasový kondicionér vlasy hydratuje a dodává jim potřebnou jemnost a lesk. Maska na vlasy obnovuje pevnost a jas vlasů, regeneruje a vyživuje pokožku hlavy i vlasové vlákno. Obsahuje extrakt z reishi a ženšenu, které podporují výživu, sílu a celkovovu vitalitu vlasů.

CareMedica - intenzivní pleťové sérum

Objevte sílu vitálních hub ukrytou do pleťového séra, které viditelně působí proti známkám stárnutí, omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zvyšuje její elasticitu, odolnost a pevnost. Působí proti volným radikálům a dodává mladistvý vzhled. Obsahuje výtažky z houby reishi a shiitake, které zlepšují texturu pleti, projasňují ji, omlazují a redukují výskyt vrásek. Extrakt z kozince blanitého aktivně působí proti volným radikálům.

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
170 x [10%]
Leonardo DiCaprio, USA
166 x [9%]
Tom Hanks, USA
164 x [9%]
Brad Pitt, USA
166 x [9%]
Bruce Willis, Západní Německo
185 x [10%]
Morgan Freeman, USA
192 x [11%]
Christian Bale, Velká Británie
196 x [11%]
Robert Downey Jr., USA
177 x [10%]
Robert De Niro, USA
182 x [10%]
Jack Nicholson, USA
181 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1779

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru