TESSUTO: Rodinné krejčovství vytvářející po generace výjimečné příběhy!

Velmi dobře si dokážeme představit, že v této době sehnat perfektně padnoucí a módní oblečení je skutečnou výzvou. Nakupovat online? Z fotografie nepoznáte materiál ani jestli vám bude vybraný model sedět a podtrhne váš osobní styl? Chcete módu, která je kvalitní, nadčasová a ve které budete inspirovat okolí? Krejčovství TESSUTO za vámi kamkoliv přijede a váš šatník s vámi nejen zkonzultuje, ale také navrhne chybějící kus, který doplní vaši skříň. Rodinné krejčovství TESSUTO tu je pro všechny, kteří mají rádi řemeslo, originalitu a kvalitní materiály.

Cílem krejčovského týmu je dělat vám radost. Ať už nově ušitým kouskem oblečení, dárkovým poukazem pro vaše blízké nebo obchodní partnery, nebo třeba dekorací bytu, který se teď proměnil v kancelář.

Ani v této době švadleny z krejčovství TESSUTO totiž šicí stroje neodložily a pilně tvoří dál. Perfektně padnoucí oblečení je totiž v dnešní době skoro společenskou povinností, a to za každé situace. Oblečení je vizitkou naší osobnosti a pomáhá nám beze slov vyjádřit to, kým jsme.

„Privátní zkouška oděvů ve dvou lidech je možná i v tomto náročném období. Pokud se s námi nechcete potkat v našem salonu Hotelu EMBLEM, rády za vámi dojedeme, kam si jen budete přát. Jsme vyzbrojené dezinfekcí, rouškami a pod nimi úsměvy,“ říká zakladatelka rodinného krejčovství a životní optimistka Eliška Trnka.

Při osobní konzultaci vás Eliška, zkušenostmi ostřílená paní mistrová Soňa nebo specialistka na pánskou módu Claudia rády naměří a proberou představu o novém šatníku nebo decoru do vašeho domova. Dokonale padnoucí oblečení podtrhující vaši osobnost je totiž skvělou investicí sám do sebe. A TESSUTO ví, že tato investice se jak v osobním, tak v pracovním životě vyplatí.  Pro tento rok si krejčovství připravilo i možnost zakoupení dárkového poukazu pro vaše blízké nebo obchodní partnery. Kdy jindy poděkovat kvalitním dárkem na míru než na Vánoce?
V rodinném krejčovství TESSUTO pomáhají tvořit rodinné příběhy a pouta. Zachovávají tradice z dob, kdy ve velkých městech pro pány i dámy byl krejčovský salón jasnou volbou a o e-shopech ještě nikdo nikdy neslyšel. Jakmile jednou projdete procesem měření, vaše míry a střihy jsou pečlivě uschovány a další šití je jen o výběru zvoleného materiálu a potvrzení střihu. „TESSUTO je krejčovství, které budete rádi sdílet se svou rodinou, přáteli i obchodními partnery,“ říká spokojený klient Martin Kopejtko.

Oblékněte do nového kabátu nejen sebe, ale i váš interiér

Ze dne na den se naše domovy staly ještě důležitějšími než kdy dříve. Často na jednom a tom samém místě jíme, pracujeme, odpočíváme i spíme. Proto bychom ho této situaci měli co nejlépe přizpůsobit.

„Od prémiových látek na oděvy je to k bytovému textilu jen kousek, proto vám rády pomůžeme zútulnit interiér, abyste se v něm cítili pohodlně a inspirativně. Navrhneme, ušijeme a nainstalujeme vše od záclon, závěsů až po ty nejmenší detaily, jako jsou dekorativní polštářky,“ přibližuje Eliška službu TESSUTA. Dámy v Tessuto totiž moc dobře vědí, že doplňky v domácnosti jsou stejně tak důležité jako ty módní. Aby domov dýchal pohodovou atmosférou, na podzim možná s trochou vanilkou a skořice, je potřeba, abyste se v něm cítili dobře a mohli se v něm plně soustředit na své pracovní úkoly. K tomu vám rády pomůžeme.

 Více informací: www.tessuto.cz

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
622 x [13%]
Aperol spritz
417 x [9%]
Cuba Libre
430 x [9%]
Piňa Colada
407 x [9%]
Daiquiri
397 x [8%]
Margarita
517 x [11%]
Cosmopolitan
419 x [9%]
Mai-Tai
437 x [9%]
Whiskey sour
465 x [10%]
Pisco sour
616 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4727

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru