Nová kolekce Högl pro jaro/léto 2021 bude jemná, autentická a ženská

S každým novým rokem přichází čas pro nové výzvy a jinak tomu není ani v módě. Rakouský výrobce obuvi Högl se pro sezónu jaro/léto 2021 vydal zcela novým směrem. Poprvé svou kolekci obuvi rozdělil do dvou hlavních linií: HÖGL MĚSTO a HÖGL VÍKEND. V linii MĚSTO je klasický vzhled nahrazen minimalistickou elegancí, jasnými liniemi a decentními střihy vyzařujícími nenucenou ženskost, HÖGL VÍKEND ztělesňuje moderní ležérní vzhled – sebevědomý a uvolněný styl se sportovními prvky, jenž oplývá výjimečnou lehkostí.

Kolekci dále provází tři trendová témata odrážející návrat k základům: JEMNÝ MINIMALISMUS, MODERNÍ ŘEMESLO A VYSNĚNÁ KRAJINA. Hlavním poselstvím je uspokojení touhy po přírodě a čistotě. Nadčasové, avšak přesto moderní designy inspirované přírodou ve všech jejích aspektech vyzařují nevšedním minimalismem. Akcenty v letních barvách a propracované potisky zároveň povzbuzují k tomu, abyste si užívali života, bavili se a těšili se z romantických chvilek.

S kolekcí jaro/léto 2021 podniká Högl také významný krok na cestě k udržitelné budoucnosti. Hlavním cílem značky se stává zvýšit povědomí o dlouhodobém konzumu a hodnotě tradičně vyráběných bot. Vše je především o respektu k lidem a přírodě. Obuv Högl je vyráběna téměř výhradně z usní s certifikací LWG, přičemž podšívku tvoří bavlna či kůže a podrážky jsou vyrobeny z částečně recyklované pěny EVA. Na svrchní materiály jsou využity obnovitelná přírodní vlákna, jako je rafie či plátno; neformální obuv pak obsahuje tkaničky zhotovené z Tencelu.

Jemný minimalismus

Tato linie představuje více než jen módní téma. Jde o životní styl, který jsme si vzhledem k současné sociální situaci všichni do jisté míry osvojili. Zpomalení a solidarita charakterizují náš každodenní život a začínají se konečně odrážet také v módě. S novým mottem „Méně je více“ Högl vyvíjí snahu o uvědomělou spotřebu a vznik nadčasových a vysoce kvalitních produktů, jež jsou vyráběny udržitelným způsobem. Sofistikovaná kolekce JEMNÝ MINIMALISMUS se vyznačuje stylovou neutralitou a jednoduchou elegancí vyjádřenou základními tvary a barvami.

Linie je tvořena mokasíny, pantoflemi a nazouváky v bílých a krémových odstínech, ale i klasické černé barvě, která poskytuje vítaný kontrast. Tkaná a děrovaná kůže vytváří nové povrchové textury představující propracované řemeslné zpracování hýřící ženskostí. Nechybí ani vkusné módní detaily.

Nadčasové a moderní boty s volnou patou či balerínky z jemné kůže, které vám padnou jako ulité, dotvářejí téma MĚSTO.

Linii vládne také pohodlí a ležérnost, a to díky přítomnosti sportovní obuvi. V létě 2021 budou v kurzu běžecké boty a retro tenisky v jemných přírodních odstínech. Ty od Högl jsou mimořádně lehké a měkce polstrované. Lesklou metalízu doplňují svěží letní odstíny: slunečnicově žlutá, korálově červená a mechově zelená. K dispozici jsou také pantofle či turistické sandály se silnými podrážkami.

Moderní řemeslo

Linie uspokojující touhu po přírodě, horkém počasí a cestování. Řemeslo je zdůrazněno a použito jako stylový prvek. Použití přírodních materiálů přináší nové zkušenosti s ručně vyrobenými detaily.

Inspirace přírodou je zjevná a odráží se v designech široké škály obuvi, mezi níž patří jak sandály, tenisky, nazouváky, pantofle, tak i boty s otevřenou patou. Pokud jde o materiály, značka se zaměřuje na rafii a plátno.

Odrazem kvalitního řemesla jsou i nazouváky a sandály na podpatku. Propracované tkané detaily dodávají siluetám přirozený vzhled. Svěží bílá a krémově zbarvené odstíny zajišťují obuvi lehkost a jemnou ženskost.

Sportovní vzhled linie využívá žhavého trendu „utility“ stylu. Nové šněrovací boty vynikají svou nekomplikovaností, záměrně rustikální vzhled zjemňují světlé odstíny krémové a béžové. Dokonale ladí s čistým, ženským pracovním stylem, který v létě 2021 dobude módní svět.

Nové potisky inspirované exotickými krajinami dodávají linii zvláštní barevný akcent. Přítomen je i vzor připomínající barvy africké stepi.

Vysněná krajina

Romantika, hravost a letní ladění. Taková je linie VYSNĚNÁ KRAJINA, která promění každý den v zasněný okamžik plný nostalgie. Široká škála designů je využita jak na tenisky, tak i balerínky nebo sandály na podpatku. Nový květinový potisk, inspirovaný nedotčenými rozkvetlými loukami zamlženými oparem příjemného letního večera, jsou vhodné pro každodenní nošení do města, ale i na romantické chvilky ve dvou. Půvabný doplněk tvoří i sandály na podpatku či balerínky v kovových odstínech platiny a bronzu.

Capsule kolekce

Poprvé v historii rozšiřuje Högl základní kolekci o capsule kolekce. Čtyři mini limitované kolekce předznamenávají další vývoj a inovace, zejména pokud je řeč o designu. S nenapodobitelným trendovým stylem společnosti Högl jsou zasaženy zcela nové cílové skupiny, pro něž má móda zvláštní význam.

Vánek – Minimalismus, neutrální barvy a lehké materiály jsou ztělesněním ženské módy. Boty s volnou patou, pantofle a sandály na podpatku přímo vyzařují vzdušností. Designy platforem záměrně přehnaně zdůrazňují podrážku a vytváří tak nádech sportovního stylu, i boty bez podpatků si však zachovávají elegantní siluety. Přítomny jsou také objemné polstrované tašky, které připisují capsule kolekci neformální charakter.

Nové retro – Tato capsule kolekce navazuje na retro aspekt kolekce podzim/zima 2020 a dále ho rozvíjí. Zakřivené vysoké podpatky se stávají prostředníkem mezi současným minimalismem a nevšedním retro šarmem. Lodičky i pantofle tak vypadají nejen stylově, ale i elegantně a sebejistě.

Tvarované podpatky – Třetí capsule kolekce se zaměřuje na podpatky, které jsou vyvedeny v nových, kreativně konstruovaných tvarech. Dámské boty s volnou patou a sandály zdobí geometrické tvary nahrazující obvyklé blokové podpatky. Vzniká neotřelý sochařský vizuální nádech. Výrazné podpatky jsou jako malá umělecká díla, která můžete na svých nohách nosit každý den.

Högl vision – To, co začne na jaře 2021 párem tenisek, bude v budoucnu zásadní, a především stále se zvětšující kolekcí značky Högl. „Poháněna NÁPADY“: značka plánuje kombinovat inovativní design a ducha doby způsobem orientovaným na budoucí očekávání, a to především co se týče používání ekologicky šetrných materiálů, výrobních postupů šetřících přírodní zdroje a optimalizování výrobních procesů s cílem ochrany naší planety.

Design a estetika byly přehodnoceny v zcela nových rozměrech. Důvodem je především změna smýšlení nové generace a jejího pojetí životního stylu, který tíhne k inovativnějším materiálům. Trendy, které změní naši budoucnost, změní také obuv, jíž budeme nosit.

První milník tvoří pár udržitelně vyrobených tenisek. Urban styl doplňují ekologické a funkční materiály – recyklovaný nylon certifikovaný podle standardu Napaleather (LWG), ultralehké, superflexibilní a vysoce výkonné běžecké podrážky a anatomicky tvarovaná stélka a vnitřní konstrukce zaručující maximální pohodlí při nošení. Udržitelné bavlněné podšívky zajišťují navíc optimální větrání.

Více informací naleznete na:  www.hoegl.com

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru