Zdraví pro celou rodinu: Tibetský rakytník nakopne imunitu.

Všichni se už těšíme na Vánoce, na klidné svátky, kterým však předchází trochu stresu. Navíc přichází zima, a ta s sebou přináší i mlhavé a chladné počasí. A s ním i nachlazení a sezonu každoročních chřipek. Tento rok byl pro nás obzvlášť náročný, plný stresu a nečekaných změn. O to více bychom měli zdraví nás i našich blízkých vnímat jako prioritu. A v této těžké době se nejen zdravě stravovat, chodit na procházky na čerstvý vzduch. Ale také myslet na doplňování vitamínů a posílení imunity.

Abychom byli připraveni prožít každý moment vánočního času s našimi blízkými A měli sílu na pečení cukroví, balení dárku nebo zdobení stromku, měli bychom kromě pořádného odpočinku myslet i na doplnění vitamínu, které si naše tělo nemůže samo vyrobit.

Věděli jste, že jedním z potřebných vitamínu, které si tělo samo nevytvoří, je i Vitamín C? U nás v Himalyu jako zdroj vitamínu C doporučujeme zejména Rakytníkový džus.

Tento elixír zdraví připravujeme z odrůdy rakytníku tibetského, který roste výlučně v divokých horách Tibetu, při nadmořské výšce 4000 m.n.m. Obsahuje totiž až čtyřikrát více vitamínu C než známější odrůda – rakytník řešetlákový. Plody lisujeme za studena, abychom je neochudily o žádné vitamíny či důležité nutrienty. Dejte si hned po ránu „panáka“ džusu a o denní přísun vitamínu C je postaráno!

Pokud zrovna nefandíte chuti rakytníkového džusu, která ne každému sedne, zkuste vitamíny doplnit třeba díky TIBET Imun Caps, ve kterých se skrývá kombinace extraktů právě z rakytníku tibetského, hlívy ústřičné a kolostra. Tyto blahodárné přírodní extrakty podporují funkci imunitního systému, snižují míru únavy a vyčerpáni a mají pozitivní vliv na správnou funkci srdce.

Pokud vedle posílení imunity hledáte i elixír mládí, krásy a dlouhověkosti, sáhněte po Goji džusu. Ten je vyrobený z plodů kustovnice čínské, které se lisují za studena. Dopřejte si každé ráno pár loků sytě oranžového džusu, abyste zůstali svěží a krásní!

Vedle džusu si můžete dopřát také samotné sušené plody kustovnice čínské. Ty jsou sklízeny na Tibetské náhorní plošině. Tam jsou totiž vystaveny intenzivnímu záření Slunce i drsné síle přírody. Právě proto se tyto plody pyšní tak vysokou koncentrací nutrientů. Plody dlouhověkosti se výborně hodí do snídaňových kaší, jogurtů nebo jen tak třeba k televizi!

Více informací naleznete na: www.himalyo.cz

 

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
170 x [10%]
Leonardo DiCaprio, USA
166 x [9%]
Tom Hanks, USA
164 x [9%]
Brad Pitt, USA
166 x [9%]
Bruce Willis, Západní Německo
185 x [10%]
Morgan Freeman, USA
192 x [11%]
Christian Bale, Velká Británie
196 x [11%]
Robert Downey Jr., USA
177 x [10%]
Robert De Niro, USA
182 x [10%]
Jack Nicholson, USA
181 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1779

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru