Zdraví pro celou rodinu: Tibetský rakytník nakopne imunitu.

Všichni se už těšíme na Vánoce, na klidné svátky, kterým však předchází trochu stresu. Navíc přichází zima, a ta s sebou přináší i mlhavé a chladné počasí. A s ním i nachlazení a sezonu každoročních chřipek. Tento rok byl pro nás obzvlášť náročný, plný stresu a nečekaných změn. O to více bychom měli zdraví nás i našich blízkých vnímat jako prioritu. A v této těžké době se nejen zdravě stravovat, chodit na procházky na čerstvý vzduch. Ale také myslet na doplňování vitamínů a posílení imunity.

Abychom byli připraveni prožít každý moment vánočního času s našimi blízkými A měli sílu na pečení cukroví, balení dárku nebo zdobení stromku, měli bychom kromě pořádného odpočinku myslet i na doplnění vitamínu, které si naše tělo nemůže samo vyrobit.

Věděli jste, že jedním z potřebných vitamínu, které si tělo samo nevytvoří, je i Vitamín C? U nás v Himalyu jako zdroj vitamínu C doporučujeme zejména Rakytníkový džus.

Tento elixír zdraví připravujeme z odrůdy rakytníku tibetského, který roste výlučně v divokých horách Tibetu, při nadmořské výšce 4000 m.n.m. Obsahuje totiž až čtyřikrát více vitamínu C než známější odrůda – rakytník řešetlákový. Plody lisujeme za studena, abychom je neochudily o žádné vitamíny či důležité nutrienty. Dejte si hned po ránu „panáka“ džusu a o denní přísun vitamínu C je postaráno!

Pokud zrovna nefandíte chuti rakytníkového džusu, která ne každému sedne, zkuste vitamíny doplnit třeba díky TIBET Imun Caps, ve kterých se skrývá kombinace extraktů právě z rakytníku tibetského, hlívy ústřičné a kolostra. Tyto blahodárné přírodní extrakty podporují funkci imunitního systému, snižují míru únavy a vyčerpáni a mají pozitivní vliv na správnou funkci srdce.

Pokud vedle posílení imunity hledáte i elixír mládí, krásy a dlouhověkosti, sáhněte po Goji džusu. Ten je vyrobený z plodů kustovnice čínské, které se lisují za studena. Dopřejte si každé ráno pár loků sytě oranžového džusu, abyste zůstali svěží a krásní!

Vedle džusu si můžete dopřát také samotné sušené plody kustovnice čínské. Ty jsou sklízeny na Tibetské náhorní plošině. Tam jsou totiž vystaveny intenzivnímu záření Slunce i drsné síle přírody. Právě proto se tyto plody pyšní tak vysokou koncentrací nutrientů. Plody dlouhověkosti se výborně hodí do snídaňových kaší, jogurtů nebo jen tak třeba k televizi!

Více informací naleznete na: www.himalyo.cz

 

LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru