Veselé Vánoce svorně přejí Muži roku 2020

Muži roku 2020 mají své povinnosti… Sotva rozdýchali svoji velkou chvíli v náchodském divadle, už na ně čekaly povinnosti vítězů. Jednou z nich bylo focení na vánoční fotografii Muže roku 2020. Práce se nesla v duchu blížících se Vánoc a na náladě to bylo znát.

Policista, Muž roku 2020 David Kremeň, přiznal, že svůj životní úspěch úplně ještě nevstřebal. „Pořád se s tím ještě snažím ztotožnit, polovina slaví a polovina je při zemi. Kluci z práce chtěli slavit, ale kvůli restrikcím jsme nemohli. Na Štědrý den mám noční službu, doufám, že to bude klidná noc,“ přeje si sympaťák z Moravy. Vánoční svátky prožije s rodinou. „Táta je rybář, tak určitě najdu šupiny pod talířem z vlastně uloveného kapra. Vloni se nám to málem nepoštěstilo, ale naštěstí měl táta rezervu v mrazáku. A vánoční šupinka byla. Táta to měl pojištěné,“ smál se David Kremeň a prozradil, že z dětství si schovává jeden vánoční dárek. „Miloval jsem film Zachraňte Willyho. Pod stromečkem jsem pak našel plyšovou velrybu. Ten plyšák je se mnou snad už dvacet let, je schovaný a doufám, že se mi ho podaří předat mým potomkům. Pozor ale, ty ještě nemám!“

To 2. Muž roku David Strnad víkend po finále nestrávil potápěním, jak sliboval, ale u vody byl. Právě snad proto nesmí doma na štědrovečerním stole chybět kapr, kterého David pomáhá obalovat. Ještě mu chybí pořídit pár dárků pod stromeček a je na Vánoce připravený. „Radši dárky rozdávám, než dostávám. Už jednou jsem v rodině hodně protestoval proti dárkům a od té doby všichni vědí, že mě dárky nemají rozmazlovat. Pro mne je opravdu nejcennější čas strávený spolu s rodinou. Nejdražší dárek jsem kupoval přítelkyni, s kterou jsem byl osm a půl roku. Teď jsem už půl roku singl, ale možná se něco klube. Nechci to zakřiknout,“ usmíval se blonďatý elegán, kterému se změnou pracovního místa otevřely možnosti cestování po celém světě. Tak si David přeje, aby situace byla příznivá a covid jeho plány nezhatil.

Na vánoční fotografii rozhodně nesmí chybět 3. Muž roku 2020 Kryštof Novák. Ten bude trávit Vánoce doma v Rumburku s rodiči. Na což se těší, protože si Vánoce zatím nedovede jinak představit. Na vánočním stole se jim objeví jedna specialita. „Nejsme takoví, abychom dodržovaly tradice česko-německého pohraničí. Možná snad, že místo rybí polévky máme polévku hrachovou. A na tu se těším,“ uvedl Kryštof a zamilovaně přiznal, že zbylé sváteční dny bude trávit se svou přítelkyní, zpěvačkou a tanečnicí Felicitou Prokešovou. „S Felicitou jsme to vzali hopem. Už po týdnu chození jsem jí představil mým rodičům. Měli cestu do Prahy, hned jsem toho využil. Rodiče mají rádi divadlo, věděl jsem, že Felicita má u nich vyhráno. Já si myslím, doufám, že jsem u rodičů Felicity také obstál dobře.“A jaké má Kryštof Novák přání a plány na příští rok? „Chci, aby se všechno vrátilo do normálu, abychom všichni mohli dělat, co nás baví a živí. Pro mne jako pro fitnesstrenéra a Felicitu jako zpěvačku to není dobrá doba. Ale mám takový malý cíl. Baví mne thajský box a chtěl bych si odzápasit alespoň jeden zápas. Zkusit si, jaké to je. Doufám, že se mi to podaří.“

V každém případě mají kluci našlápnuto prožít rok, o kterém se jim ani nesnilo. Doufejme jen, že jim covidová opatření budou alespoň trochu hrát do karet a Muži roku 2020 si díky své pracovitosti a cílevědomosti přání a plány splní.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru