Pochoutky Chia Shake rozmazlí chuťové buňky i podpoří zdraví a linii

Také jste s postupujícím podzimem zatoužili po něčem sladkém a říkáte si, že byste měli mlsat rozumně, aby se to na vaší linii nepodepsalo ještě před Vánoci? V tom případě pro vás máme řešení! Jak by se vám líbil takový mangový puding, který ještě připomene léto nebo třeba koktejl s příchutí pistácií či čokoládový muffin a pomerančovo-čokoládová tyčinka? A dokonce i tyto dokonale sladké lahůdky mohou být chutné, zdravé a dbát na štíhlou linii. Tomu se říká přímo hříšná kombinace pro podzimní dny. Co říkáte? A co můžete aktuálně mlsat?

Koktejl Chia Shake s příchutí pistácií obsahuje omega-3 mastné kyseliny, vápník, hořčík i železo, zinek, jód draslík, selen i vitamíny, ale hlavně neobsahuje žádné přidané cukry. Podporuje štíhlou linii, hubnutí nebo formování postavy, zasytí a dodá energii. Jeho cena je 399 Kč (450 g) a jedno balení vystačí na přípravu 15 koktejlů.

Chia Shake dezert Chia Muffin potěší ženy i muže. Obsahuje vlákninu, syrovátkový protein a je založen na 54 % bílkovin. Dále osahuje ale také prospěšné kakao, řadu vitamínů a minerálů a kromě toho, že si člověk pochutná ještě podpoří jeho pleť, vlasy, nehty a imunitní systém. Cena je 399 Kč (350 g) a jedno balení poslouží k přípravě 10 muffinů. Směs stačí jen jednoduše dát například do hrnečku, přidat mléko a upéct během pár minut v mikrovlnné troubě.

Nadchne lahůdka Chia Shake Chia puding mango. Jedná se o lahodný mangový puding s vysokým obsahem bílkovin, a hlavně než přidaného cukru. Obsahuje prospěšné vitamíny, ale i vápník, fosfor, železo nebo draslík a dodá spoustu energie. Vhodná je tak na příklad i po sportu. Cena je 399 Kč (300 g) a jedno balení vystačí na 10 porcí. Stačí jej jen promíchat s vodou, případně využít shaker a dát na chvilku vychladit do lednice.

Lahůdkou na procházky nebo cesty je tyčinka Chia Shake Slimbar s příchutí čokolády a pomeranče. Obsahuje vysoký podíl vlákniny, bílkovin a slazena je stévií. Skvěle dodá energii, potěší chuťové buňky i zasytí. Cena je 35 Kč (30 g).

Všechny produkty pochopitelně obsahují superpotravinu chia a snoubí tak v sobě její blahodárné účinky.

Více na www.chiashake.cz

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru