Motocykly Harley-Davidson® 2021 posilují touhu po dobrodružství a svobodě

Harley-Davidson v roce 2021 přináší milovníkům motocyklů více výkonu, stylu, technologií i svobody. Mezi hlavní novinky patří robustní Street Bob® 114, cruiser Fat Boy 114 v novém stylu a nové trendové volby pro tři populární performance-baggery: Street Glide® Special, Road Glide® Special a Road King® Special. Harley-Davidson dále nabídne čtyři super-prémiové touringové modely od týmu Custom Vehicle Operations.

„Harley-Davidson vstupuje do roku 2021 se zaměřením na motocykly jako na emocionální zážitek,“ říká Theo Keetell, viceprezident pro marketing. „Nadčasové hledání dobrodružství a svobody na nekonečných cestách je podstatou našeho historického dědictví i naší vize budoucnosti. Při vstupu do nového roku a na začátku nové motorkářské sezóny je posilování této touhy zvláště důležité.“

Street Bob 114 reprezentuje cruiserovou řadu

Osm modelů Harley-Davidson Softail® nabízí ničím nerušené jízdní zážitky a spojuje v sobě moderní výkon a technologie v autentickém americkém stylu. Nový model Street Bob 114 do nabídky cruiserů přidává odstrojený styl bobber a pořádný výkon bez příkras. Je nejlehčím motocyklem v řadě Softail a se silným motorem Milwaukee-Eight® 114 umí obratně zatáčet a vždy má výkonovou rezervu. Je doslova nabitý autentickým duchem, od řídítek „mini-ape“ až po zkrácený zadní blatník.

Se svým robustním vzhledem Fat Boy® zůstává jedním z fyzicky nejdominantnějších motocyklů v nabídce značky Harley-Davidson®. Inovovaný vzhled pro rok 2021 přichází se světlejším výrazem a nahrazuje lesklé chromy na pohonné jednotce, přední části, konzole a výfuku saténovým chromováním.

Hot Rod baggery reprezentují touringovou řadu

V touringové řadě modelů Harley-Davidson® 2021 je trojice Hot Rod baggerů s oživeným vzhledem a novými funkcemi. Motocykly Road King® Special, Road Glide® Special a Street Glide® Special s nízko posazeným výkonným motorem Milwaukee-Eight 114 se vyznačují kombinací výrazného vzhledu a komfortu pro dlouhé cesty, který zaručuje podvozek řady Harley-Davidson® Touring. Modely Street Glide® Special a Road Glide® Special jsou k dispozici v novém dvoubarevném provedení a možností volby z celé řady temně laděných nebo naopak zářivě chromovaných provedení – zákazník může vybírat mezi odvážnou moderní podobou nebo tradičnějším a lesklejším provedením. Motocykly Road King Special a Street Glide Special dostaly nové jasné LED světlomety Daymaker® a všechny tři varianty Special také mají nové ochranné rámy, které posilují jejich razantní vzhled.

Všechny modely řady Harley-Davidson Touring jsou vybaveny dotykovou obrazovkou s infotainmentem Boom!™ Box GTS, který nyní plně podporuje aplikace Android Auto™ a Apple CarPlay®. Po připojení kompatibilního smartphonu pomocí kabelu může jezdec využívat obě tyto aplikace a přehrávat si vlastní média, streamingové služby, komunikaci a navigaci s minimálním vyrušováním.

Modely CVO™: Špičkové audiosystémy

Motocykly Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations™ představují to nejlepší z nabídky designu a stylu Harley-Davidson a vyznačují se výjimečnými barvami, pokročilými technologiemi, exkluzivními komponentami a dokonalými detaily.

Do sezóny 2021 vyjíždějí modely CVO™ Street Glide® a CVO Road® Glide poprvé s úplně novým systémem Harley-Davidson® Audio powered by Rockford Fosgate. Moderní audiosystém používá reproduktory a zesilovače, které byly navrženy speciálně pro motocykly Harley-Davidson®. Komponenty systému Harley-Davidson® Audio powered by Rockford Fosgate budou také k dispozici v nabídce Harley-Davidson® Genuine Motor Parts & Accessories pro motocykly H-D® Touring vyrobené po roce 2014, které jsou vybaveny jednotkou infotainmentu Boom!™ Box.

Všechny čtyři model CVO 2021 – CVO™ Street Glide®, CVO™ Road Glide®, CVO™ Limited a CVO™ Tri Glide® – mají nové barevné kombinace a doplňky. Motor Milwaukee-Eight® 117 V-Twin je dodáván výhradně do modelů CVO a je tím nejvýkonnějším motorem, jaký je nabízen jako standardní tovární pohonná jednotka pro Harley-Davidson.

Neustále pracujeme na tom, aby byly motocykly bezpečnější a jejich ovládání intuitivnější, proto jsou všechny modely CVO™ vybavené systémem RDRS Safety Enhancements (dříve známým jako RDRS). Tato kolekce technologií má za úkol dávat jezdci větší jistotu v nepříznivých podmínkách a pomáhá mu zvládnout neočekávané situace. Mezi funkce systému RDRS Safety Enhancements patří propojený brzdový systém Cornering Enhanced Electronic Linked Braking a Cornering Enhanced Antilock Braking System, systém kontroly trakce Cornering Enhanced Traction Control System a Drag-Torque Slip Control System, systém asistence při rozjezdu do kopce Vehicle Hold Control a sledování tlaku v pneumatikách Tire Pressure Monitoring System.

Harley-Davidson® Pan America™ – globální odhalení nového modelu 22. února 2021
Nový adventure touring motocykl Harley-Davidson Pan America™ 1250 se ukáže i na virtuálním představení novinek H-D dne 19. ledna. Harley-Davidson pak pozve celý svět na samostatnou prezentaci 22. února 2021, kde se nový motocykl Pan America odhalí do všech detailů. Registrujte se na představení na adrese www.H-D.com/PanAmerica.

Chcete-li získat další informace nebo si rezervovat zkušební jízdu, navštivte web www.harley-davidson.cz.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru