Příjemným bonusem vaření s Rio Mare je Blížící sei jarní soutěž!

Rádi vaříte, milujete skvělé jídlo, baví vás experimentovat v kuchyni? Vyznáváte zdravý životní styl a hlídáte si štíhlou linii? Neradi trávíte vařením více času, než je nezbytně nutné? Hledáte inspiraci na nové recepty, které jsou v ideálním případě rychlé, zdravé, vhodné pro celou rodinu a samozřejmě skvěle chutnají? Poznáváte v tom trochu svůj životní styl? Pak si rozhodně nenechte uniknout mezi prsty jarní soutěž Rio Mare!

Rio Mare představuje s nadcházejícím jarem projekt, ve kterém se bude soutěžit o stovky dárků, počínaje produkty Rio Mare, přes robotické hrnce Tefal Cook4me+ nebo pánve Tefal Unlimited s nepřilnavým povrchem, až po vaření pro celou rodinu s profesionálním kuchařem u vás doma. Zároveň ve spolupráci s předními šéfkuchaři nabídne bohatou inspiraci do kuchyně, jak jinak než s tuňákovými steaky v hlavní roli. Připraveny jsou skvělé recepty i názorná videa pro ještě snazší vaření. Protože tuňák nepatří jen do salátů, ale vykouzlíte s ním i oblíbené pokrmy z italské, asijské, ale třeba také tradiční československé kuchyně. Nevěříte? Sledujte www.riomaresoutez.cz a dozvíte se více.

Soutěž odstartuje 1.3.2021 a výhry jsou nachystány až do 31.5.2021. Stačí zakoupit libovolný produkt Rio Mare, kdekoli po celé České republice včetně e-shopů, zaregistrovat účtenku na uvedeném webu, a pak jen doufat, že na konci měsíce budete ti šťastní vylosování.

Není žádnou novinkou, že ryba by v našich jídelníčcích neměla chybět, a to včetně jídelníčků dětských. Rybí maso je jedním z nejlepších zdrojů zdravých bílkovin důležitých pro růst a regeneraci tkání a je tak i skvělou alternativou masa. Navíc obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny prospěšné pro mozek, srdce, oči, dokonce zlepšují stav pokožky při ekzémech a účinné jsou i v boji proti chronickým zánětům. Díky pravidelné konzumaci ryb se doplní denní příjem vitamínu A, B12, B6, niacinu, thiaminu a riboflavinu. Tuňák navíc obsahuje ze všech rybích druhů nejvíce fosforu, nezbytného spolu s vápníkem pro silné kosti a zuby, dále je významným zdrojem selenu, jodu, železa a hořčíku. Díky absenci pojivových tkání je tuňák navíc opravdu lehce stravitelný a nezatěžuje náš organismus. Při nákupu nezapomeňte dbát na to, odkud rybí maso pochází a pokud volíte tuňáka v konzervě, vždy vybírejte tuňákový steak v olivovém oleji nebo ve vlastní šťávě.

Sečteno podtrženo – důvodů, proč jíst ryby a proč je důležité dbát na zdravou, lehkou a pestrou stravu plnou vitamínů, je celá řada. Ovšem stejně důležité
je si pochutnat. Proto „Objevte vaření s Rio Mare“ – prospějete svému zdraví, chuťovým pohárkům, a ještě navíc můžete vyhrát skvělé ceny!

Bún bò Nam B s tuňákem Rio Mare s citronem a černým pepřem

„Rio Mare – skvělá ryba, skvělá chuť

Pro více informací, inspirace i lahodných a rychlých receptů, navštivte

https://www.riomare.cz/

nebo se staňte našimi fanoušky na

https://www.facebook.com/RioMareCesko/  

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru