Příjemným bonusem vaření s Rio Mare je Blížící sei jarní soutěž!

Rádi vaříte, milujete skvělé jídlo, baví vás experimentovat v kuchyni? Vyznáváte zdravý životní styl a hlídáte si štíhlou linii? Neradi trávíte vařením více času, než je nezbytně nutné? Hledáte inspiraci na nové recepty, které jsou v ideálním případě rychlé, zdravé, vhodné pro celou rodinu a samozřejmě skvěle chutnají? Poznáváte v tom trochu svůj životní styl? Pak si rozhodně nenechte uniknout mezi prsty jarní soutěž Rio Mare!

Rio Mare představuje s nadcházejícím jarem projekt, ve kterém se bude soutěžit o stovky dárků, počínaje produkty Rio Mare, přes robotické hrnce Tefal Cook4me+ nebo pánve Tefal Unlimited s nepřilnavým povrchem, až po vaření pro celou rodinu s profesionálním kuchařem u vás doma. Zároveň ve spolupráci s předními šéfkuchaři nabídne bohatou inspiraci do kuchyně, jak jinak než s tuňákovými steaky v hlavní roli. Připraveny jsou skvělé recepty i názorná videa pro ještě snazší vaření. Protože tuňák nepatří jen do salátů, ale vykouzlíte s ním i oblíbené pokrmy z italské, asijské, ale třeba také tradiční československé kuchyně. Nevěříte? Sledujte www.riomaresoutez.cz a dozvíte se více.

Soutěž odstartuje 1.3.2021 a výhry jsou nachystány až do 31.5.2021. Stačí zakoupit libovolný produkt Rio Mare, kdekoli po celé České republice včetně e-shopů, zaregistrovat účtenku na uvedeném webu, a pak jen doufat, že na konci měsíce budete ti šťastní vylosování.

Není žádnou novinkou, že ryba by v našich jídelníčcích neměla chybět, a to včetně jídelníčků dětských. Rybí maso je jedním z nejlepších zdrojů zdravých bílkovin důležitých pro růst a regeneraci tkání a je tak i skvělou alternativou masa. Navíc obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny prospěšné pro mozek, srdce, oči, dokonce zlepšují stav pokožky při ekzémech a účinné jsou i v boji proti chronickým zánětům. Díky pravidelné konzumaci ryb se doplní denní příjem vitamínu A, B12, B6, niacinu, thiaminu a riboflavinu. Tuňák navíc obsahuje ze všech rybích druhů nejvíce fosforu, nezbytného spolu s vápníkem pro silné kosti a zuby, dále je významným zdrojem selenu, jodu, železa a hořčíku. Díky absenci pojivových tkání je tuňák navíc opravdu lehce stravitelný a nezatěžuje náš organismus. Při nákupu nezapomeňte dbát na to, odkud rybí maso pochází a pokud volíte tuňáka v konzervě, vždy vybírejte tuňákový steak v olivovém oleji nebo ve vlastní šťávě.

Sečteno podtrženo – důvodů, proč jíst ryby a proč je důležité dbát na zdravou, lehkou a pestrou stravu plnou vitamínů, je celá řada. Ovšem stejně důležité
je si pochutnat. Proto „Objevte vaření s Rio Mare“ – prospějete svému zdraví, chuťovým pohárkům, a ještě navíc můžete vyhrát skvělé ceny!

Bún bò Nam B s tuňákem Rio Mare s citronem a černým pepřem

„Rio Mare – skvělá ryba, skvělá chuť

Pro více informací, inspirace i lahodných a rychlých receptů, navštivte

https://www.riomare.cz/

nebo se staňte našimi fanoušky na

https://www.facebook.com/RioMareCesko/  

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
46 x [11%]
Kriket
36 x [9%]
Lední hokej
42 x [10%]
Tenis
34 x [8%]
Volejbal
44 x [11%]
Stolní tenis
39 x [10%]
Baseball
40 x [10%]
Golf
43 x [11%]
Americký fotbal
47 x [12%]
Basketball
35 x [9%]

Celkem hlasovalo : 406

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru