Arganový olej Melvita, to je nespočet živin v každé kapce

Arganový olej: král mezi oleji

My v Melvitě už více než 30 let cestujeme po světě a hledáme nedotčené kouty přírody.
V Maroku jsme se dostali do srdce biosférické rezervace, do slavného arganového lesa, jediného místa na světě, kde přirozeně rostou a vzkvétají arganové stromy. Zveme vás, abyste unikátní účinky arganového oleje objevili spolu s námi.

Stejně jako ranní slunce, i kapky arganového oleje regenerují a rozjasní pokožku.

Argan - „Zázračný" strom

Arganový nebo také někdy nazývaný železný strom je endemický v oblasti Essaouira, kde se dokonale přizpůsobil vyprahlé zemi a slunnému podnebí, je vystaven chladným oceánským větrům i sněhu z pohoří Atlas.

Místní jej považují za strom zázračný, neboť dobře vědí, že toho má hodně co nabídnout:

  • Dužina z plodů se využívá jako krmivo pro dobytek.
  • Jádra se používají pro výrobu kosmetických přípravků.
  • Skořápky jsou považovány za výborné palivo.
  • Kořeny pomáhají předcházet erozi.
  • Květy nabízí nektar, z něhož včely vyrábí med.

400 - To je počet arganových ořechů, jež jsou potřebné k výrobě 50ml lahvičky oleje Melvita.

Arganový olej Melvita: olej nesporné kvality

Arganový olej je v současné době obětí vlastního úspěchu. Není totiž výjimkou, že se prodává zředěný vodou nebo smíchaný s jinými oleji. Krom toho může být vyroben z ořechů požitých a vyloučených kozami či z jader, která prošla pražením. Navíc je obvyklé, že lidé, jež pracují na jeho výrobě, bývají přetížení a ve výrobních dílnách jsou zcela nevhodné pracovní podmínky.

HUILE D'ARGAN - arganový olej

Organický arganový olej Melvita je v jeho nejčistší podobě výjimečně bohatý na esenciální mastné kyseliny a steroly. Díky tomu regeneruje, zjemňuje a také chrání suchou a citlivou pokožku.

Arganový olej, Huile d'Argan, 50 ml: 495,- Kč

ARGAN CONCENTRÉ PUR - arganový krém na obličej

Výjimečně lehký krém obsahuje 125 kapek revitalizujícího arganového oleje a také výtažky z arganové dužiny, jež jsou známy svými zpevňujícími účinky. Díky tomu tento přípravek výrazně pomáhá zpomalovat proces stárnutí, vyhlazuje vrásky, obnovuje pružnost pokožky a zpevňuje kontury obličeje. Nezanechává mastný film. Patentované složení bylo navrženo speciálně pro potřeby suché a velmi suché pleti. Při pravidelném používání je pleť viditelně mladistvější a na první pohled zdravá.

Arganový krém na obličej, Argan Concentré Pur, 50 ml: 960,- Kč

ARGAN EXTRAORDINARY WATER - arganové tonikum

Mimořádné pleťové tonikum je obohaceno o extrakt z arganových listů, který je známý svými zjemňujícími účinky a také o přírodní kyselinu hyaluronovou, jež zpevňuje pleť a zanechává ji mladistvě pružnou. Má lehkou, mírně gelovitou konzistenci, která se okamžitě vstřebává a velmi intenzivně pleť hydratuje. Po použití tonika zůstává pleť obličeje vyhlazená a připravená na aplikaci denního krému. Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti.

Argan Extraordinary Water - Arganové tonikum, 100 ml: 565,- Kč

ARGAN MOISTURIZING LIP BALM - hydratační balzám na rty

Sametový balzám dodává rtům výživu a hydrataci, zároveň je chrání před nepříznivými vlivy zvenčí a posiluje jejich přirozenou obranyschopnost. Kromě arganového oleje balzám obsahuje i olej šípkový, bambucké máslo a karnaubský vosk. Díky tomuto jedinečnému složení je ideální pro regeneraci velmi suchých, popraskaných a dehydrovaných rtů.

Argan Moisturizing Lip Balm - Hydratační balzám na rty, 3,5 g: 189,- Kč

L'ARGAN BIO VELVET HAND CREAM - krém na ruce

Díky své lehké textuře se tento krém rychle vstřebá do kůže, nezanechává mastný film, a hlavně dodá pokožce rukou okamžitou výživu. Vedle arganového oleje obsahuje také přírodní oxid křemičitý, bambucké máslo a včelí vosk, proto po jeho použití zůstává pokožka rukou dlouho hebká a také chráněná před nepříznivými vlivy zvenčí.

L'argan Bio Velvet Hand Cream - Krém na ruce, 30 ml: 165,- Kč

Každá kapka je doslova nabitá výživnými látkami, proto arganový olej zcela přirozeně pokožku regeneruje a také chrání!.

Arganové včely. Prostřednictvím svého dodavatelského řetězce Melvita podporuje marocké včelařky a navazuje tak na tradici svého zakladatele.

Melvita spolupracuje s marockými ženami, které sbírají arganové ořechy, a pomáhá jim rozvíjet jejich vlastní aktivity. Jednou z nich je včelařství. Cílem je jednak generovat těmto ženám další příjem, také podporovat tradiční řemesla, která se postupně vytrácejí a v neposlední řadě zastavit úbytek včel.

Melvita: 30 let lásky k přírodě

Před 30 lety byla Melvita založena včelařem. A stejně jako si včela vybírá ty nejkvalitnější ingredience, ze kterých pak vytvoří svůj blahodárný nektar, i Melvita vyhledává jen ty nejlepší přísady, aby dala vzniknout téměř dvěma stům přírodním produktům. Od roku 1983 je tak Melvita francouzským průkopníkem v organické péči o pleť.

www.melvita.com

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

21.3.2019 jsem svůj cestovatelský projekt odstartovala. Na poslední výpravu jsem se vydala v únoru 2020 a křížem krážem jsem s mojí Zuz prochodila Londýn,

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna.

Svět se změnil, takže nevím, zda ho někdy dokončím, i když slevím z původního projektu a nebudu navštěvovat nutně hlavní města, ale země jako takové...

Lenka Žáčková

Jsou to 3 roky, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru