Seznamte se s novinkou, se kterou i v čase nemoci můžete vypadat stylově a elegantně a k tomu šetřit přírodu!

Poznejte jedinečnou novinku, speciální designový, stylový a ekologický balíčkem kapesníčků LastTissue, která se stane pomocníkem nejen při nemoci, ale i elegantním doplňkem v jakékoli situaci. Tvůrci spojili ty nejlepší vlastnosti klasického látkového kapesníku s balíčkem papírových kapesníčků, a tak mohl vzniknout LastTissue.

Novinka na první pohled upoutá samotným balení, tedy pouzdrem kapesníčků. To je vyrobeno ze 100 % šetrného, extra jemného a zdravotně nezávadného silikonu té nejvyšší kvality, navíc vše v designu stylového pouzdra na patent. Po jeho otevření na nás čeká 6 bílých látkových kapesníčků z organické bavlny, které kromě přírody, šetří i náš nos a jeho pokožku a jsou k němu maximálně šetrné. Tím ale výhody a vychytávky LastTissue nekončí. Díky speciálnímu průřezu v dolní části pouzdra je možné kapesníky snadno vytahovat bez nutnosti jeho otevření a ihned používat. Po použití je jednoduše vrátíme zpět do pouzdra a máme po starostech. Svrchní kapesníček v balení totiž obsahuje speciální našitou silikonovou bariéru, která jasně odděluje čisté kapesníčky od použitých. Ty následně stačí klasicky vyprat v pračce na 60 stupňů, naplnit a znovu a znovu používat. Využít navíc můžeme i náhradní balení samotných kapesníčků, což nám při viróze skutečně přijde vhod. S LastTissue nemusíme ztrácet styl ani při nemoci.

LastTissue však není jen pomocníkem pro zdraví, ale i vkusným doplňkem, který by nikdy neměl chybět v naší tašce. Řeší totiž i řadu dalších situací jako je otření slzících očí, utření úst po jídle nebo usušení rukou po jejich umytí. A jako moderní a elegantní doplněk budou vypadat i na našem stole. K dostání jsou hned v 6 barevných variantách jako je modrá, zelená, tyrkysová, červená, broskvová a černá, tak, aby si vybral skutečně každý a mohl barvu balení sladit do svého stylu, nálady, k outfitu nebo osobnosti. Mimo to každá barva znázorňuje v přírodě ohrožený druh, který je možné používáním LastTissue zachránit. Třeba: mýval (modrá), vážka (tyrkysová), pes (broskvová), kaloni (černá), palmy (zelená) a sekvoje (červená).

Víte, že?

  • Jediným vysmrkáním do LastTissue ušetříme 2 litry vody
  • Jediný balíček LastTissue ochrání planetu od 2 800 kusů jednorázových kapesníčků a jejich plastových obalů
  • Pro výrobu papírových kapesníčků je v USA ročně vykáceno 8 000 000 stromů, což činí 22 000 každý den
  • Na výrobu papírového kapesníčku je spotřebováno 3x více energie

Vraťme kapesníčky zpět do naší kultury. Stejně jako v minulosti kapesníček dělal dámu, dnes je to LastTissue. A navíc u toho všeho šetřeme přírodu a naši planetu. K dostání na ZOOT.cz, LastSwab.cz, Ecomania.cz a v partnerských prodejnách po celé ČR.

Cena:

559 Kč / pouzdro se 6 kapesníčky (k dostání v 6 barevných variantách)

279 Kč / náhradní balení 6 kapesníčků

Výrobce: LASTOBJECT

Mysl těla - Buněčná inteligence a paměť

https://www.thomasverny.cz/#program

Zima na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
186 x [11%]
Věrnost
173 x [10%]
Velkorysost
165 x [9%]
Laskavost
177 x [10%]
Spolehlivost
167 x [10%]
Zásadovost
160 x [9%]
Poctivost
170 x [10%]
Dostatek pozornosti
208 x [12%]
Sebedůvěra
165 x [9%]
Smysl pro humor
170 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1741

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru