Svátek lásky je tady. Buďte originální a pošlete svou „Valentýnku“ s dárkem

Zajít na večeři, na víno, do pivních koupelí, nebo se setkat s partou lidí, které máme rádi, je v této době takřka nemožné. Naučili jsme se vídat online, povídáme si, a dokonce i vyznáváme lásku. Stejně tomu bude i na Valentýna. Proto buďte originální a dejte své drahé polovičce něco originálního, ať je s vámi v kontaktu. Všechny tyto tipy na neotřelé valentýnské dárky nabízí značka Yenkee.

Vaše valentýnská láska je stále v práci, nebo pracuje z domova a potřebujete mít počítač stále u sebe? Tašky jsou pro notebooky nudné a nebezpečné? Tak teď jste na to kápli. Darujte YENKEE batoh Flashpacker. Hodí se jako dárek pro muže, pro ženy, i pro dívky. Batoh má mnoho nepostradatelných funkcí, každé ráno vás doprovodí do práce při cestě hromadnou dopravou, a když už je konečně po práci, tak s vámi vyrazí i vstříc volnočasovým aktivitám. V svém těle batohu pohodlně uschová 15,6" notebook, spoustu elektronických gadgetů, a ještě k tomu např. svetr, pokud by se ochladilo. Přesto si stále zachovává svoji business casual tvář.

Navíc je batoh nejenom hezký, ale i chytrý. Pokud jste na cestách a potřebujete mít stále zapnutou navigaci v telefonu, tak využijete powerbanku, kterou schováte v batohu a propojíte skrze vestavěný USB konektor.

Bezdrátová sluchátka? Další valentýnský dárek pro muže i ženy.

Jde o věčné dilema většiny milovníků libých tónů, kteří poslouchají muziku z mobilu, či počítače.  Vyplatí se zvolit bezdrátová sluchátka a nenechat se svázat kabely? Nové modely bezdrátových sluchátek YENKEE s názvy Gemini a Lounge dokazují, že vysvobodit se z kabelového sevření nemusí být drahé, a že i s bezdrátovými sluchátky si můžete dopřát dlouhé hodiny kvalitního poslechu nebo ničím nerušeného rozhovoru. Darujte zbrusu nová bezdrátová sluchátka YENKEE Lounge YHP02 a Gemini YHP01 a poslouchejte spolu nové hity zamilovaných.

Dárek pro opravdové muže, kteří hrají první ligu nejenom na hřišti, ale i u vás, a tak trochu i na počítači. Zkuste jim darovat novou lehkou herní myš Shotgun od YENKEE. Muži ocení váš skvělý nápad s odlehčenou konstrukcí a unikátním designem. Herní myš Shotgun vyniká nízkou hmotností pouhých 75 gramů, za níž vděčí perforované konstrukci. Po technické stránce nabídne myš senzor IC 6651 s citlivostí až 6400 DPI a spínače Huano. (Oni budou rozumět a vy zazáříte) Atmosféru doladí plně nastavitelné RGB podsvícení. Shotgun disponuje programovatelnými tlačítky a možností nastavení maker. Vlivem děrování je zabezpečeno, že se hráčova (partnerova) ruka nebude potit, a myš tak nebude nikterak klouzat. Když váš muž bude vítěz, budete spokojená i vy. A o to na Valentýna jde.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru