Finalistky České Miss ESSENS mají za sebou druhé společné soustředění!

Během minulého týdne proběhlo druhé společné soustředění finalistek České Miss ESSENS. Dívky prošly v této složité době i změnou účesu a společným profesionálním focením nebo školením s koučem na komunikaci, vše za přísných bezpečnostních podmínek. Většina dívek tak měla poprvé možnost pocítit na vlastní kůži, jaké to je být profesionálními modelkami na plný úvazek! Panuje mezi nimi rivalita? 

Po příjezdu do Prahy absolvovaly finalistky vlasové proměny, které vytvořili kadeřníci salonů Franck Provost. „Byly použity exkluzivní techniky barvení balejáž 2 zlatá na blondýnky a hnědý kašmír a indian sun na brunetky. Při celkovém zesvětlování odstínů hnědé byla použita technika gumování barvy a její následné sjednocení. V délkách i kolem obličeje byly vlasy sestříhány pro celkové oživení a lepší úpravu vlasů. Před foukáním byla použita intenzivní výživa Franck Provost,“ vysvětlují kadeřníci ze salonu.

Finalistky i vítězky soutěží krásy jsou často napadány tím, že mají potíže se stravováním, nebo drží přísné diety. U finalistek České Miss ESSENS tomu tak rozhodně není. Při návštěvě partnerského fitness John Reed dívky předvedly, že jsou ve vynikající fyzické kondici, a to i díky správné výživě, pestré a vyvážené stravě. „Doopravdy jsme to, co jíme. Jelikož buňky nemůžou za výživou, musí výživa za buňkami. Čím kvalitnější výživu buňkám dodáme, tím kvalitnější a delší život budeme mít,“ říká výživový specialista Štěpán Ruszkowski.

Česká Miss ESSENS není povrchní soutěží krásy, ale velmi dobře ví, jak důležitá je pro modelku také péče o duševní pohodu. Proto dívkám zajistila možnost přednášek od přední fyzioterapeutky Ivany Bílkové z FYZIOkliniky, kdy soutěžící trénovaly, jak se zbavit tělesného napětí a jak si poskytnout první pomoc v případě zranění, ale také konzultaci s profesionální koučkou a psycholožkou Charlottou Benátskou. Cviky na odbourání trémy a uvolnění stresu, trénink komunikačních dovedností a další finalistky velmi kvitovaly. 

Závěrem náročného týdne bylo školení líčení, kterým budoucí modelky provedly vizážistky Mirka Česlová a Daria Gurkina. To proběhlo v krásných prostorách ESSENS Boudoir. Probírala se témata, jak se správně starat o pleť, jak se odličovat, a co vše ovlivňuje kvalitu pleti. Děvčata se také naučila, jak si vytvořit přirozený makeup či jaké jsou nejčastější chyby v líčení. Po absolvovaném školení si již každá z dívek bude umět vybrat ten správný odstín makeupu, a také jej správně aplikovat na pokožku. 

V současné době se zdá, že finalistky České Miss ESSENS se navzájem podporují. To ostatně dokazují i na sociálních sítích. Do finále je ale čeká ještě mnoho aktivit, tak se nechme překvapit, co přinese čas.

Web: www.ceskamiss.cz

Zdroj fotografií, foto: Česká Miss

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
336 x [13%]
Aperol spritz
226 x [9%]
Cuba Libre
240 x [10%]
Piňa Colada
228 x [9%]
Daiquiri
229 x [9%]
Margarita
331 x [13%]
Cosmopolitan
246 x [10%]
Mai-Tai
210 x [8%]
Whiskey sour
226 x [9%]
Pisco sour
234 x [9%]

Celkem hlasovalo : 2506

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru