Finalistky České Miss ESSENS mají za sebou druhé společné soustředění!

Během minulého týdne proběhlo druhé společné soustředění finalistek České Miss ESSENS. Dívky prošly v této složité době i změnou účesu a společným profesionálním focením nebo školením s koučem na komunikaci, vše za přísných bezpečnostních podmínek. Většina dívek tak měla poprvé možnost pocítit na vlastní kůži, jaké to je být profesionálními modelkami na plný úvazek! Panuje mezi nimi rivalita? 

Po příjezdu do Prahy absolvovaly finalistky vlasové proměny, které vytvořili kadeřníci salonů Franck Provost. „Byly použity exkluzivní techniky barvení balejáž 2 zlatá na blondýnky a hnědý kašmír a indian sun na brunetky. Při celkovém zesvětlování odstínů hnědé byla použita technika gumování barvy a její následné sjednocení. V délkách i kolem obličeje byly vlasy sestříhány pro celkové oživení a lepší úpravu vlasů. Před foukáním byla použita intenzivní výživa Franck Provost,“ vysvětlují kadeřníci ze salonu.

Finalistky i vítězky soutěží krásy jsou často napadány tím, že mají potíže se stravováním, nebo drží přísné diety. U finalistek České Miss ESSENS tomu tak rozhodně není. Při návštěvě partnerského fitness John Reed dívky předvedly, že jsou ve vynikající fyzické kondici, a to i díky správné výživě, pestré a vyvážené stravě. „Doopravdy jsme to, co jíme. Jelikož buňky nemůžou za výživou, musí výživa za buňkami. Čím kvalitnější výživu buňkám dodáme, tím kvalitnější a delší život budeme mít,“ říká výživový specialista Štěpán Ruszkowski.

Česká Miss ESSENS není povrchní soutěží krásy, ale velmi dobře ví, jak důležitá je pro modelku také péče o duševní pohodu. Proto dívkám zajistila možnost přednášek od přední fyzioterapeutky Ivany Bílkové z FYZIOkliniky, kdy soutěžící trénovaly, jak se zbavit tělesného napětí a jak si poskytnout první pomoc v případě zranění, ale také konzultaci s profesionální koučkou a psycholožkou Charlottou Benátskou. Cviky na odbourání trémy a uvolnění stresu, trénink komunikačních dovedností a další finalistky velmi kvitovaly. 

Závěrem náročného týdne bylo školení líčení, kterým budoucí modelky provedly vizážistky Mirka Česlová a Daria Gurkina. To proběhlo v krásných prostorách ESSENS Boudoir. Probírala se témata, jak se správně starat o pleť, jak se odličovat, a co vše ovlivňuje kvalitu pleti. Děvčata se také naučila, jak si vytvořit přirozený makeup či jaké jsou nejčastější chyby v líčení. Po absolvovaném školení si již každá z dívek bude umět vybrat ten správný odstín makeupu, a také jej správně aplikovat na pokožku. 

V současné době se zdá, že finalistky České Miss ESSENS se navzájem podporují. To ostatně dokazují i na sociálních sítích. Do finále je ale čeká ještě mnoho aktivit, tak se nechme překvapit, co přinese čas.

Web: www.ceskamiss.cz

Zdroj fotografií, foto: Česká Miss

Na vlně audioknih

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
7 x [10%]
Kriket
7 x [10%]
Lední hokej
7 x [10%]
Tenis
6 x [9%]
Volejbal
8 x [12%]
Stolní tenis
7 x [10%]
Baseball
7 x [10%]
Golf
6 x [9%]
Americký fotbal
7 x [10%]
Basketball
6 x [9%]

Celkem hlasovalo : 68

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru