Oblečte svou pleť do pečujících BB a CC krémů

Hladká a sjednocená pleť, která září přirozenou krásou a zdravím. Přesně taková bude vaše tvář po použití Erborian Hero Products. Tedy BB a CC krémů s jedinečným složením založeným na staletých východních recepturách a nejnovějších kosmeceutických výzkumech.

Proč se spolehnout na Erborian

"Díky originálním recepturám můžeme vytvářet produkty, které mají jemnou texturu, unikátní vůni, a hlavně v sobě kombinují několik účinných složek, takže jejich síla je zcela výjimečná," vysvětlují zakladatelé značky s tím, že veškeré přípravky Erborian obsahují minimum konzervačních látek a jsou zcela bez parabenů. Jak samotné produkty, tak ani jejich jednotlivé složky nejsou navíc testovány na zvířatech a jediná živočišná součást, kterou lze v některých výrobcích najít, je med. Přesto, že Erborian je korejská značka a její uvedení na čínský trh by tak bylo snadné a firmě by pravděpodobně přineslo značný zisk, její majitelé se rozhodli, že z mnoha etických důvodů v této zemi své produkty distribuovat nebudou.

Kdy použít BB a kdy CC krém

  • BB, neboli Blemish Balm - je spojením pleťového krému a lehkého make-upu. Kromě zakrytí drobných nedokonalostí pleti je také obohacen mnoha důležitými složkami, které se postarají o hydrataci i výživu pokožky a zpomalují proces stárnutí.
  • CC, neboli Color Correcting - je také spojením výživného a hydratačního krému na obličej a lehkého make-upu. Narozdíl od BB však poskytuje důkladnější krytí, a tudíž se od něj dá očekávat i trochu hustší textura.

Jednoduše řečeno CC krém se hodí užívat ve dnech, kdy potřebujete skrýt více nedokonalostí.

Erborian Hero Products pro svůdně hebkou pleť

ERBORIAN BB CRAYON - BB krém v tužce

BB Crayon je multilíčidlo, které lze používat jako korektor, základ pod oční stíny nebo místo make-upu. Má lehkou texturu a složení založené na magických účincích ženšenu. Po jeho použití zůstává pleť sjednocená, vyhlazená a také hydratovaná. Díky kompaktnímu balení se hodí na cesty.

ERBORIAN BB CRAYON AU GINSENG, 3g: 799,- Kč.

ERBORIAN BB CRÈME - BB krém

Unikátní BB krém je založen na výtažcích ženšenu, které pleť vitalizují, redukují jemné vrásky, a navíc působí proti hyperpigmentaci. Krém má vysoce hydratační složení a lehkou nemastnou texturu. Po jeho použití je pleť viditelně jemnější, hladší, přirozeně krásná a smyslně hebká. BB krém Erborian je k dostání ve třech barevných variantách: Doré - tmavá, Nude - neutrální, Clair - světlá.

ERBORIAN BB CRÈME, 45 ml: 1.199,- Kč.

ERBORIAN BB EYE TOUCHE PARFAITE - BB oční krém a korektor

Vyživující, avšak lehká krémová péče rozjasní a osvěží okolí očí. Krom toho výrazně redukuje tmavé kruhy pod očima a vrásky, zpevňuje jemné linie a kontury v oblasti očí. Obsahuje koenzym Q10, který má zcela unikátní antiagingové a hydratační vlastnosti. Výtažky z droždí se postarají o snížení otoků a díky SPF 25 chrání před slunečním zářením.

ERBORIAN BB EYE TOUCHE PARFAITE, 15 ml: 899,- Kč.

ERBORIAN BB SHOT MASK - Rozjasňující maska

Plátýnková rozjasňující maska s obsahem jedinečných hydratačních složek dodá pleti okamžité osvěžení a zanechá ji bezchybně hladkou. Díky celulózovým vláknům navíc pokožku obličeje zpevní a viditelně rozzáří. Maska je vhodná pro všechny typy pleti.

ERBORIAN BB SHOT MASK, 14 g: 299,- Kč

ERBORIAN CC CREAM - CC krém

Dokonalá kombinace hydratačních a krycích složek se postará o dlouhodobé vyživení pleti a zároveň o její sjednocení. Přípravek významně zpomaluje proces stárnutí a po jeho použití je pleť nádherně hladká a rozjasněná. Díky ochrannému faktoru SPF 25 navíc poskytuje ochranu před slunečním zářením. CC krém Erborian je k dostání ve třech barevných variantách: Doré - tmavá, Nude - neutrální, Clair - světlá.

ERBORIAN CC CREAM, 15 ml: 599,- Kč

ERBORIAN CC RED CORRECT - CC krém pro zakrytí zarudnutí pleti

Kromě vydatné hydratace a výživy, CC krém Red Correct perfektně kryje zarudnutí pokožky a drobné jizvičky. Přípravek má výjimečně jemnou texturu, která pleť nezatíží a zanechá ji jemnou, sjednocenou a přirozeně zářivou.

ERBORIAN CC RED CORRECT, 45 ml: 1.199,- Kč.

ERBORIAN CC EYE - Oční CC krém

Díky jedinečné kombinaci korejských bylin má tato jemná péče unikátní blahodárné účinky na oční okolí. Po použití očního CC krému je pleť jednak hydratovaná a vyživená, a také viditelně rozjasněná. Krom toho přípravek obsahuje ochranný faktor SPF 20, tudíž pleť chrání před slunečními paprsky a zpomaluje tak proces stárnutí.

ERBORIAN CC EYE, 10 ml: 899,- Kč.

ERBORIAN CC DULL CORRECT - Oživující CC krém

CC Dull Correct je chytrou směsí fialových pigmentů, které okamžitě působí na vyvážení mdlé pleti a mikro perliček, jež odrážejí světlo, oživují pleť a zanechávají ji jasnější. Přípravek je obohacen o extrakt z lékořice, známý svými unikátními antioxidačními a zároveň zpevňujícími vlastnostmi. Po použití tohoto oživujícího CC krému zůstává pokožka hydratovaná a na první pohled krásná.

ERBORIAN CC DULL CORRECT, 45 ml: 1.199,- Kč.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru