Mezinárodní den žen: kytici, bonboniéru i večeři seženete na jednom místě

Nic nepotěší ženu tolik, jako květiny a výborné jídlo, o jehož přípravu se postará někdo jiný. K nadcházejícímu Mezinárodnímu dni žen ji proto překvapte a vezměte starost o celodenní program a péči na sebe. Ale nebojte, nezůstanete v tom sami. Pomůže vám Dáme jídlo. Díky této službě si můžete dopřát porci radosti navíc a vychutnat si pokrmy z vaší oblíbené restaurace u vás doma. Začít lze hned ráno společnou snídaní a den završit výtečnou večeří. A pokud se chcete v kuchyni vytáhnout sami, můžete na Dáme jídlo využít novou službu rozvozu potravin, která vám potřebné suroviny doveze už do 30 minut, aniž byste museli opustit pohodlí a bezpečí svého domova. A nezapomeňte ani na zmíněnou květinu! Dejte ženám ve svém okolí najevo, že vám na nich záleží. Květiny, donuty, sladkosti a další rozličné pochoutky či již hotové pokrmy z nabídky více než 5000 podniků pořídíte na jednom místě a bez zbytečných starostí.

Mezinárodní den žen připadá každoročně na 8. března a jde o svátek uznávaný po celém světě. V roce 1975 jej ustanovila OSN coby připomínku výročí stávky newyorských švadlen za rovnoprávnost. V České republice patří Mezinárodní den žen od roku 2004 mezi významné dny. Nezapomeňte jej proto oslavit i vy a potěšit své nejbližší.

Jen máloco udělá takovou radost, jako skvěle připravené jídlo. Máte-li však ze svého kuchařského umění obavy, nechte to na odbornících. Prostřednictvím Dáme jídlo si můžete vybrat z více než 5000 podniků, jež zastupují pestrou škálu kuchyní od české přes středomořskou až po asijskou či mexickou. Objednejte si cokoliv, na co máte chuť, a kurýr vám objednávku přiveze v průměru už do 30 minut.

Pokud si však v kuchyni věříte, ujměte se vaření sami. Potřebné suroviny jsou také k mání na platformě Dáme jídlo, jež v Praze spolupracuje s řetězcem Tesco Expres a s dodavateli tyrolských specialit, ryb a nápojů. Zároveň nedávno vznikla služba rozvozu potravin Dáme market, která je nyní dostupná zákazníkům v okolí jejího prvního vlastního skladu na Bohdalci v Praze 10. S rostoucím počtem nově vznikajících skladů se bude služba postupně rozšiřovat i do dalších částí Prahy a jiných měst České republiky. Tato služba posouvá hranice on-line doručování nákupů a rozvozová zóna je nastavená tak, aby zaručila dodání do 30 minut. Také ji lze využít i pro velmi malé nákupy. Minimální výše objednávky je 99 korun, takže si můžete nechat dovézt třeba jen bonboniéru. Ta jistě potěší každou ženu.

Zaručeně fungují také květiny, kterým žádná žena neodolá. Ať už zvolíte obligátní karafiát, nebo dáte přednost bohatší kytici, stačí pár kliknutí a vše objednat on-line. Květinářství Kytky od Pepy a Florino nabízí široký výběr čerstvých a ručně vázaných květin.

Na webu nebo přes aplikaci (ke stažení na App Store i Google play) seženete na jednom místě jak hotové pokrmy z pestré nabídky restaurací a bister, tak potraviny, kosmetiku či květiny pro vaši milovanou ženu. Platformu damejidlo.cz můžete využít ve více než 170 městech naší republiky, a to od rána až do 22. hodiny. A nejlepší na tom všem je, že vám kurýr doručí objednávku v průměru do pouhých 30 minut.

Audioknihy: Vila v Itálii

Prací papírky

Dětská kosmetika

Anketa
BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru