Domov je tam, kde se cítíte dobře. Svěřte jeho podobu profesionálům!

Domov je místo, kde byste se měli cítit pohodlně a bezpečně, ale také prostor, jenž by vás měl inspirovat, posílit vaše vztahy a podpořit vaši kariéru. A právě v dnešní době, kdy ve svých bytech a domech trávíte více času než obvykle, by bylo vhodné, abyste na jejich podobě trochu zapracovali a vnesli do svého života novou energii a změnu. Nejen útulné bydlení, ale i příjemné pracoviště pro ty, kteří působí na home office, může dočista změnit váš život! Na obtížný úkol, jakým přeměna domova dozajista je, přitom nemusíme být sami.

Vaše bydlení by mělo vypadat úžasně, ale zároveň také odrážet vaši osobnost a fungovat způsobem, který je vám z praktického hlediska milý. Rádi byste se do proměny svého domova pustili, ale cítíte, že budete potřebovat pomocnou ruku? Pak se obraťte na interiérového designéra! Jen opravdový profesionál totiž dokáže přizpůsobit každý typ prostoru specifickým přáním a požadavkům. Paradoxně vám navíc ušetří spoustu času, námahy i financí. Interiérová designérka Markéta Cermanová se svou firmou Okury Design pomáhá nejen těm, kteří chtějí navrhování svého bydlení nechat zcela v rukou odborníků, ale i lidem, kteří začali svépomocí a nevědí si rady, jak postupovat dál. Mezi její služby tedy patří jak konzultace k probíhajícím projektům, tak kompletní návrh komerčních prostor a soukromých interiérů, či spolupráce na harmonizaci, oživení a dodekorování stávajících prostor. Pomůže vám s výběrem originálních kousků od lokálních designérů, s výběrem obrazů, které vás budou těšit a textilních dekorací. Markéta má cit pro vytvoření jedinečné atmosféry interiéru, s respektem k potřebám a osobnosti klienta. Při navrhování postupuje velmi komplexně a intuitivně. Věří, že to, v jakém prostředí žijeme, ovlivňuje i kvalitu našeho života. Při harmonizaci energií v interiéru se inspiruje principy učení Feng Shui, s jehož pomocí můžeme docílit pozitivní změny v nejrůznějších oblastech svého života. Její realizace tak jsou plné nejen zajímavých a nevšedních designů, ale i energií.

www.okurydesign.cz

LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru