Finalistky České Miss ESSENS dělají maximum pro své zdraví

Finalistky České Miss ESSENS odpovědně pracují na svých postavách. Plně si uvědomují, že jim k tomu nepostačí jen cvičení v partnerském fitness centru John Reed, dbají i na to, aby jejich těla byla zdravá. Všech 13 dívek také pravidelně navštěvuje FYZIOkliniku v Praze a pod vedením odborníků se prostřednictvím pravidelných zdravotních cvičení, ale i díky zdravotním masážím se snaží předcházet bolesti a zraněním.

Modeling je velmi náročný a často bývá i bolestivý. Čas strávený v nepřirozených pozicích před fotoaparáty se na modelkách dříve či později podepisuje, a proto je potřeba pravidelná odborná péče. Finalistky tak dostaly unikátní příležitost využít služeb kliniky a naučit se, jak si ulevit od bolesti, nebo lépe, úplně se jí vyhnout. Mezi finalistkami najdeme studentky vysokých škol, pracující ženy, ale i talentované a umělecky založené dívky. Jedna z nich je např. profesionální tanečnice a služby kliniky tak využívá na pravidelné bázi. Před časem si při tréninku zranila koleno, a tak na vlastní kůži vyzkoušela, jak zázračné ruce na FYZIOklinice mají.

„Vzhledem k mé profesi tanečnice a choreografky vystavuji své tělo mnoho let nadměrné zátěži a jako ke každému vrcholovému sportu, i k tanci bohužel patří občasné zdravotní potíže. Zhruba před měsícem a půl se mi stal vážný úraz kolene, který mi brání nejen v tanci, ale i v běžném pohybu. Na FYZIOklinice mě vřele přijali, diagnostikovali problém, započali fyzioterapii a rovnou jsme začali i se sérií rázových vln. Na každé mé návštěvě bedlivě pozorují změny a přizpůsobují jim průběh léčby, kterou zakončují zatejpováním kolene, díky kterému mám větší pocit stability a bezpečí.  Veškerý personál na FYZIOklinice je velice milý, ochotný a přívětivý, moc mi pomáhají a koleno se každým dnem lepší,“ pochvaluje si spolupráci jedna z finalistek.

Česká Miss ESSENS se nyní kvůli covidové situaci věnuje hlavně online aktivitám. Klinika ale nabízí i v této době širokou škálu služeb, při kterých jsou dodržována všechna nařízení. „Záleží nám na tom, aby se dívky cítily dobře nejen navenek, ale i uvnitř. A hlavně – aby byly zdravé. Služby FYZIOkliniky nám v tomto směru moc pomáhají," těší se z této možnosti pro finalistky Eliška Bučková - ambasadorka České Miss ESSENS.

Kromě terapií s fyzioterapeuty finalistky využívají také zdravotní masáže a lymfodrenáže. „Spolupráce s dívkami je výborná, je znát, že jim na svém těle a zdraví záleží. Fyzioterapie je obecně skvělý pomocník k nastavení správného směru, ale není všemohoucí, velká část práce závisí na pacientech samotných. Dodržuje-li člověk doporučená režimová opatření, výsledky se brzy dostaví, ale platí to i naopak. Právě v tomhle mají všechny finalistky jasno a pro fyzioterapeuta je radost s nimi pracovat,“ uvedl Zdeněk Bílek, ředitel FYZIOkliniky. Ta dnes patří mezi nejlepší kliniky, které se zaměřují na léčbu a prevenci bolestivých stavů pohybového aparátu. V oblasti fyzikální terapie je největším centrem pro léčbu rázovou vlnou v ČR a patří mezi největší v Evropě. Kromě rehabilitací a fyzioterapie v jejich nabídce naleznete např. lymfodrenáže, kinesiotaping, zdravotní masáže, ale také například velmi pokrokové urychlování hojení řezných ran.

Web: www.ceskamiss.cz

Zdroj, foto: Česká Miss ESSENS

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

21.3.2019 jsem svůj cestovatelský projekt odstartovala. Na poslední výpravu jsem se vydala v únoru 2020 a křížem krážem jsem s mojí Zuz prochodila Londýn,

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna.

Svět se změnil, takže nevím, zda ho někdy dokončím, i když slevím z původního projektu a nebudu navštěvovat nutně hlavní města, ale země jako takové...

Lenka Žáčková

Jsou to 3 roky, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru