Velikonoční dekorace od Potten & Pannen -Staněk budou vašemu domovu slušet

Do domů se nám vkrádají první jarní paprsky, na zahradě raší krokusy, tulipány i narcisy a přes otevřené okno je cítit vůně čerstvě posečené trávy. Něco se chystá! Jedno z nejkrásnějších období v roce – Velikonoce, nejvýznamnější křesťanské svátky, ale také čas pomlázek, bohatě zdobených kraslic a velikonočních beránků. Přáli byste si zažít atmosféru těchto výjimečných dnů i u vás doma? Zútulněte si domácnost jarními dekoracemi, upečte mazanec a podělte se o něj s celou rodinou, třeba na porcelánovém nádobí od Potten & Pannen -Staněk.

Talíř Zajíček Max z kolekce Annual Easter Edition 2021, Villeroy & Boch

Velikonočních zajíčků není nikdy dost! A co teprve, když se objeví v jarním motivu porcelánového setu od německé firmy Villeroy & Boch, jež se výrobě porcelánu věnuje více než 270 let. Obrázek králíčka Maxe, který zdobí kraslici, si zamilují nejen děti, ale také dospělí. Na dekorativním talířku o průměru 22 cm tak v klidu naservírujete velikonočního beránka, tradiční mazanec s mandlemi nebo jidáše z kynutého těsta.  Pořídit jej můžete od 19. února v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 680 Kč.

Kombi šálek s podšálkem Nora Spring Vibes, Rosenthal

Nemusíte čekat, než vám venku vykvetou první krokusy, narcisy i tulipány, atmosféru jara si můžete navodit z pohodlí vašeho domova. Ideálním společníkem vám bude kombi šálek o objemu 280 ml z bílého porcelánu, díky kterému budou vaše čajové dýchánky a kávové pauzy ještě lepší! Set z nové jarní kolekce Hutschenreuther Nora Spring Vibes je zdoben jarními motivy lučního kvítí a motýlů, a tak skvěle zapadne do vašeho velikonočního prostírání. Šálek najdete v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 359 Kč, podšálek pak za 279 Kč.

Hrnek Květinová louka z kolekce Spring Fantasy, Villeroy & Boch

Nic neudělá větší radost než pořádný hrníček, ze kterého můžete srkat váš oblíbený čaj nebo domácí limonádu klidně po celý den! Svým motivem velikonočních zajíčků navíc rozjasní nejedny dětské oči a díky praktičnosti potěší také dospělé. Hrnek s ouškem o objemu 542 ml patří do kolekce Spring Fantasy německé porcelánky Villeroy & Boch. Koupit jej můžete od 19. února jak v prodejnách Potten & Pannen – Staněk, tak na www.pottenpannen.cz za 590 Kč.

Bio organický bílý čaj White Bellini, Kusmi Tea

Za perlu mezi teplými nápoji lze považovat právě bílý čaj. Svou barvu získává ještě z prvních, nerozvinutých čajových lístků, díky kterým je bohatý na vysokou koncentraci antioxidantů. Bílý čaj tak není jen jemným pohlazením na duši, ale také blahodárným zázrakem pro naše tělo. Ačkoliv jej v dávných dobách kvůli své vzácnosti pili pouze císaři, bílý čaj White Bellini od Kusmi Tea si dnes můžete dopřát také vy. Kovová dóza obsahuje 100 g sypaného čaje a zakoupíte ji od 20. února v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 599 Kč.

Stojánek na vajíčka Zaječice Anna z kolekce Bunny Tales, Villeroy & Boch

Kterého milovníka Velikonoc by nepotěšila tak krásná dekorace, jako je porcelánový stojánek na vajíčka s figurkou zaječice Anny z limitované velikonoční kolekce Annual Easter Edition německé porcelánky Villeroy & Boch. Ozdoba je ručně malovaná s rozměry 8 x 5,5 x 10 cm, a tak skvěle poslouží jako praktický stojánek při velikonoční snídani i jako dekorace k prostřenému stolu. Roztomilou zaječici, kterou ocení dívky i maminky, pořídíte od 19. února v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 595 Kč.

Jarní dekorace Spring Awakening, Villeroy & Boch

Vůně vánočky se rozprostírá po kuchyni, děti sledují pohádky a vy máte konečně čas vytáhnout velikonoční výzdobu? Není lepší dekorace než ta, kterou můžete pověsit na rozkvetlé březové větvičky. Německý výrobce kvalitního porcelánu Villeroy & Boch připravil jarní ozdoby v podobě šálku s podšálkem na stuze s motivy květů narcisů, tulipánů a sedmikrásek, které jsou vhodným doplňkem nejen do velikonočních domácností. Tuto jarní novinku objevíte od 19. února v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 895 Kč.

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
92 x [11%]
Věrnost
78 x [10%]
Velkorysost
80 x [10%]
Laskavost
77 x [10%]
Spolehlivost
79 x [10%]
Zásadovost
77 x [10%]
Poctivost
81 x [10%]
Dostatek pozornosti
94 x [12%]
Sebedůvěra
77 x [10%]
Smysl pro humor
75 x [9%]

Celkem hlasovalo : 810

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru