Skvělá péče o pleť s projevy akné

Akné patří mezi zánětlivá kožní onemocnění, která trápí nejen teenagery, ale i dospělé. Dává o sobě vědět tvorbou typických červených zanícených pupínků, ale i černých teček, komedonů a dalších nevzhledných projevů, které se negativně podepisují na stavu naší kůže i psychiky. Příčinou problémů je ucpání vývodů mazových žláz. V těch se rychle množí bakterie, na jejichž přítomnost pak tělo reaguje zánětlivým procesem. Dále je zde nový fenomén s názvem maskné, který souvisí s nošením roušek. I to totiž může způsobit podráždění pleti a tvorbu pupínků a dalších nedokonalostí na pleti Zbavit se těchto problémů znamená v první řadě poskytnout pleti správnou péči, která zabrání šíření bakterií a zklidní zánět.

Řešením je sprej na akné SILVER FOR SKIN ADVANCED. Jde o sprej s obsahem nanočástic stříbra, který zmírňuje akné, potlačuje zánětlivé procesy a zarudnutí, působí jako přírodní antibiotikum.

Proč právě stříbro?

Stříbro patří mezi kovy, které mohou léčit a harmonizovat stav těla i mysli. Je považováno za jedno z nejsilnějších přírodních antibiotik. Dokáže likvidovat jednobuněčné bakterie, houby a plísně a díky tomu se využívá k léčbě řady nemocí. Skvělé účinky má především v léčbě akné, neboť ničí bakterie na pokožce, čímž předchází vzniku akné. Účinnost nanostříbra byla prokázána v mnoha studiích.

Sprej na akné SILVER FOR SKIN ADVANCED je díky svému složení tím nejlepším řešením pro aknózní, podrážděnou a citlivou pleť. Blahodárně působí také i na pleť podrážděnou nošením roušky, která má projevy maskné. Jedná se o přírodní prostředek, který chrání, zklidňuje pleť a navrací jí krásný zdravý vzhled.

Jaké má SILVER FOR SKIN ADVANCED účinky?           

  • má přírodní antibakteriální a protizánětlivý efekt
  • aktivně působí proti množení bakterií, které jsou příčinou vzniku akné a maskné
  • napomáhá přirozenému procesu čištění pleti
  • snižuje produkci mazu v pleti
  • urychluje hojení bolavých koutků
  • hydratuje přesušenou pleť
  • rychle regeneruje pleť
  • zklidňuje nepříjemné podráždění pleti vlivem roušky
  • ničí bakterie a plísně, které se tvoří pod rouškou

Použití
Sprej na akné SILVER FOR SKIN ADVANCED je vhodný ke každodenní péči o pleť. Aplikuje se na vyčištěnou pleť ráno a večer vždy před použitím krému. Na pleť podrážděnou nošením roušky jej můžete použít i kdykoli během dne. Sprej má praktické balení, které se vejde do každé kabelky. Lze s ním ošetřit nejen pleť obličeje, ale také i roušku. A pokud nechcete dýchat vlastní bakterie z roušek, ideálním řešením je právě sprej SILVER FOR SKIN ADVANCED. Roušku lehce postříkáte, necháte zaschnout a můžete vyrazit.

Složení přípravku
Sprej SILVER FOR SKIN ADVANCED je vodný roztok nanočástic stříbra (Ag) v certifikované kvalitě 99,99 %, rozptýlené v čištěné vodě (H2O) AquaPurificata. NEPOUŽÍVEJTE při přecitlivělosti na stříbro.

Sprej SILVER FOR SKIN ADVANCED k dostání na e-shopu www.salon-korunka.cz za 675 Kč. Balení vydrží cca na 3 měsíce. Při použití 2x denně Vás akné péče bude stát 2,68 Kč/den

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru