Nahrávám...


Zpěvák Martin Maxa o sebe dbá, a tak to má být!

Světlovlasý zpěvák Martin Maxa již brzy oslaví své 58. narozeniny. Většina z nás ho vnímá jako správného chlapa. To, že se o sebe stará, je rozhodně jeho velké plus, ale nic není zadarmo. Jako bývalý vrcholový sportovec je tělesná námaha nedílnou součástí jeho životního stylu. Pro udržení profesionální kondičky každou neděli udělá 2500 dřepů v jedné sérii. Tenhle svůj očistný rituál, který trvá zhruba hodinu a půl,  za posledních 20 let téměř nikdy vynechal. A tím to nekončí.

„Pokud se týká jídla, chovám se opravdu velmi střídmě a můj přístup k němu lze považovat za velmi asketický. Během svého života jsem se naučil naslouchat svým původním instinktům a jím pouze když mám hlad. Hlad je vlastně takový prapůvodní instinkt, kterým si mozek činí nárok na svou dávku energie. Lidé si jej v dnešním konzumním světě ovšem velmi často pletou s chutí a pod vlivem téhle našeptávačky se pořád něčím cpou,“ popsal zpěvák svůj přístup k jídlu.

Aby se cítil opravdu dobře, nadělil si speciální dárek, podstoupil v Perfect Clinic plastickou operaci facelift neboli lifting obličeje. Jako jeden z mála lidí, tedy především pánů, v českém showbyznysu se o svém rozhodnutí nebojí promluvit. A dokonce přiznává, že to nebyl jeho první operační estetický zákrok, i když to není úplně pravda… „Před několika  lety jsem podstoupil operaci očních víček. Z tohoto zákroku těžíte nejen po stránce estetické, ale i zdravotní. Vaše oči, zbavené tlaku tukových váčků a přebytků kůže, po něm pak mnohem lépe čelí únavě. Celá oblast  kolem očí se náhle pěkně uvolní a váš mozek  začne lépe zvládat každodenní stresové situace,“ potvrdil Martin Maxa.

Po fyzické stránce je na tom Martin Maxa prý díky pravidelnému pohybu stejně dobře jako zamlada, ale bohužel vliv času především v tváři nejde zastavit: „Jednoho dne jsem si uvědomil, že nemilosrdná gravitace si začíná vybírat svojí daň. A protože mi můj zevnějšek není lhostejný, tak jsem začal přemýšlet o možnosti, jak tento proces maličko zvrátit a rozhodl jsem se pro lifting obličeje, který dokáže krásně vypnout povislou kůži. Jsem moc rád, že jsem s tímto svým záměrem dlouho neotálel, protože mám pocit, že spolu s omlazením své tváře jsem tak trochu omládl i někde uvnitř. MUDr. Lukáš Frajer z Perfect Clinic odvedl opravdu skvělou práci,“ říká Martin Maxa o svém nedávném zákroku.

„Operace obličeje řeší pokles  dolní a střední etáže obličeje a krku, kde jsou kontury povadlé.  Může za to věkem přirozený úbytek kolagenních a elastických vláken, závěsný aparát tím pádem poklesá a je potřeba navrátit ho tam, kde byl před nějakým časem“, vysvětluje plastický chirurg Lukáš Frajer princip operace.

Martin Maxa se věnuje hudbě a umění. „V současné době se snažím o rozšíření svého portfolia obrazů, s nimiž hodlám v budoucnu znovu vyrazit do světa. Trávím tudíž spoustu času ve svém ateliéru před malířským plátnem. Tak trochu ovšem na střídačku i ve  studiu, kde pracuji na svém novém albu. Umělecké vlohy zdědil i jeho syn, který je studentem filmové školy a pro Martina Maxu natočil nový videoklip.

 

Dream Race

AKTUALITY
ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM
Anketa

KOLIK ZNÁTE OSOBNĚ NAKAŽENÝCH NEBO TĚCH, KTEŘÍ MĚLI KORONAVIRUS (ne, jen z doslechu)?

Žádného
44 x [10%]
Jednu osobu
44 x [10%]
Dvě osoby
54 x [12%]
Tři osoby
42 x [9%]
Čtyři osoby
43 x [10%]
Pět - deset osob
38 x [9%]
Jedenáct - dvacet osob
45 x [10%]
Jednadvacet - čtyřicet
43 x [10%]
Desítky (více než 41 a méně než 100)
49 x [11%]
Více než sto
42 x [9%]

Celkem hlasovalo : 444

BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna... Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA měl být původně tříletý, ale okolnosti se celosvětově změnily.

Historicky mám za sebou návštěvu Pažíže, Bruselu, s mojí Zuz jsem absolvovala většinu výprav. Společně jsme se vydaly do Dublinu, prošly jsme Andalusii a byly jsme také ve Varšavě, v Berlíně a v Londýně, který byl naším posledním velkým výletem a asi na pěkně dlouhou dobu. Sama jsem se vydala jen do Bratislavy, snad jen tam se totiž domluvím bez pomoci. 

Lenka Žáčková

Je to rok, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Návštěvnost
PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

JDI nahoru