Lentiamo inspirace: 5 brýlových trendů pro rok 2021

Světové veletrhy eye-wear se sice ani letos nekonají, ale podle novinek designérů, názorů módních influencerů i prodejů v optice a na e-shopu Lentiamo je o trendech v dioptrických brýlích celkem jasno. Dobrá zpráva je, že si v roce 2021 svůj trendy módní doplněk vybere každý. Dokonce i ti, kdo žádnou vadu zraku nemají.

Best-seller: Brýle s kovovými obroučkami

Velkým hitem jsou subtilní obroučky z tenkého kovu, nejčastěji v barvách gold a rose gold. Designéři je nabízejí v mnoha tvarech od kulatých přes cat-eye až po geometrické, aby si vybral každý typ obličeje.

Nově v trendech: Transparentní brýle s trochou pudru

Jedním z brýlových trendů, kterému bude letos těžké odolat, jsou transparentní brýle. A už nejsou pouze čiré, ale stále častěji zabarvené do tělových, pudrově růžových nebo béžových odstínů.

Nepřehlédnutelné: oversize, geometrické

Stejně jako u slunečních brýlí, i dioptrické brýle budou letos v kurzu hodně výrazné, v neobvyklých tvarech a barvách. Oversize brýle se prodávají v trendy cat-eye tvaru, výrazných barvách nebo se širokými obroučkami. V geometrických tvarech letos bodují šestiúhelníky a osmiúhelníky, které jsou nejčastěji k vidění ve zlaté, stříbrné nebo černé barvě obrouček.

Variace na trend: Želví vzor v barvách

Želví vzor, který se původně objevoval v klasické hnědo-černé kombinaci, se nově hlásí k barevnějším odstínům, a tím vychází vstříc všem barevným typům.

Počítačové: Funkční brýle a módní doplněk zároveň

Brýle nemusí být nutně dioptrické. Díky počítačovým brýlím můžete vyjádřit svůj styl a zároveň chránit své oči před modrým světlem z počítačových obrazovek. A aktuální trendy samozřejmě platí i tady. Čočky blokující modré světlo si navíc můžete na Lentiamo.cz nechat zasadit do vámi vybraných obrouček včetně těch výše zmíněných.

O Lentiamo

Lentiamo (dříve VašeČočky) je český prodejce v oblasti péče o oči. Začínal jako e-shop s kontaktními čočkami a příslušenstvím. Od září 2017 nabízí také kvalitní sluneční brýle od desítek světových značek a v dubnu 2020 spustil on-line prodej dioptrických brýlí.

Levi's, na Lentiamo.cz 2 029 Kč, Missoni; na Lentiamo.cz za 3 199 Kč

Vogue, na Lentiamo.cz: 3 099 Kč; Tom Ford, na Lentiamo.cz: 7 099 Kč

Marc Jacobs Marc, na Lentiamo.cz: 3 719 Kč; Moschino, na Lentiamo.cz: 3 836 Kč

Moschino, na Lentiamo.cz za 3 836 Kč; Persol na Lentiamo.cz: 4 399 Kč

Meller, na Lentiamo.cz: 1 089 Kč; Meller, na Lentiamo.cz: 1 089 Kč

V červenci 2019 otevřel první kamennou optiku v Praze. Obrat společnosti byl v roce 2020 790 mil. Kč a působí v 17 evropských zemích. www.lentiamo.cz

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

21.3.2019 jsem svůj cestovatelský projekt odstartovala. Na poslední výpravu jsem se vydala v únoru 2020 a křížem krážem jsem s mojí Zuz prochodila Londýn,

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna.

Svět se změnil, takže nevím, zda ho někdy dokončím, i když slevím z původního projektu a nebudu navštěvovat nutně hlavní města, ale země jako takové...

Lenka Žáčková

Jsou to 3 roky, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru