NUDESTIX Nudies All Over Face: Nejlepší bronzer roku 2020

Potvrzeno! To, co jsme si donedávna jen mysleli, se stalo skutečností. Nudestix Nudies All Over Face je oficiálně nejlepším bronzerem na trhu.

Přesto, že byl rok 2020 v mnoha ohledech omezený, pravidelného vyhodnocení nejlepších kosmetických produktů Allure Best Of Beauty se žádné restrikce nedotkly. Editorky a editoři magazínu Allure se dlouhé měsíce věnovali testování stovek mnoha výjimečných přípravků, aby vybrali ty, které vynikají nad všemi ostatními. Podrobnému zkoumání se nevyhnuly ani báze, korektory, tvářenky a bronzery. A právě v této kategorii se mezi nejlépe hodnocené produkty, jež získaly ocenění Best of Beauty: Base Makeup, zařadil Nudestix Nudies All Over Face.

Jde o víceúčelový krémový bronzer, který jemně zakryje drobné nedokonalosti, rozzáří pleť, ale zároveň neskryje přirozený půvab. Vizážistka Mary Phillips, která se stará o vzhled takových hvězd, jako je například herečka Kendall Jenner a patří do testovacího týmu Allure, o bronzeru Nudestix Nudies říká: "Po bronzeru Nudestix sáhnu vždy, když potřebuji, aby pleť působila zcela přirozeným, přitom však svůdně hebkým, dojmem."

Další předností všech přípravků Nudies All Over Face je jejich lehké a pečující složení na

balzámové bázi. Díky němu pleť nevysušují a zároveň snadno odolávají vnějším vlivům včetně kontaktu s vodou. Krom toho jde o kompaktní multilíčidla, která se snadno vejdou do kabelky a lze je použít nejen jako bronzery, ale také například jako stíny či rtěnky. Nudies All Over Face mají navíc intgrovaný hustý štětec, jež se dá snadno vyjmout a použít pro pohodlnou aplikaci líčidla.

Nudies All Over Face Color Matte

Nudies All Over Face Color Matte je úžasně lehký víceúčelový balzám pro zvýraznění očí, rtů i tváří. Dodá pleti přirozené rozjasnění, přitom ji ale zanechá sametově matnou. Nevysušuje, je voděodolný a hypoalergenní. Hodí se pro všechny druhy pokožky. K dostání je v pěti přirozených odstínech, jež lichotí každému tónu pleti.

Nudies All Over Face Color Matte, 7 g: 779,- Kč.

Nudies All Over Face Color Glow

Nudies All Over Face Color Glow je rozjasňují krémové líčidlo, které snadno klouže po pokožce a dodává jí svěží vzhled. Je ideální pro vytvoření přirozeně opáleného vzhledu. Díky svému lehkému složení přípravek nezatíží pleť, zároveň je však vysoce odolný proti otření či vodě. Hodí se pro použití na tváře, oči i rty. K dostání je ve třech přirozených odstínech.

Nudies All Over Face Color Glow, 7 g: 779,- Kč.

Nudies Tinted Blur

Nudies Tinted Blur je minerální korektor v tyčince, který zcela inovativním způsobem odráží světlo, tudíž vytváří dojem bezchybně vypadající pleti. Hodí se pro skrytí všech nedokonalostí nebo také jako tónovač, který se postará o sjednocení a mírné zmatnění pokožky. Přesto má ale lehké složení, které pleť nezatíží a nepřikryje ji nánosem neprůsvitného make-upu. K dostání je v 10 odstínech.

Nudies Tinted Blur, 6,12 g: 759,- Kč

O značce Nudestix

Za zrodem značky stojí touha po přirozeném vzhledu a minimalistických produktech. "Vždy jsme věřily v přirozenost. Takže pryč s šíleným make-upem. Sázíme na nenucené tóny," vysvětlují Taylor, Ally a Jenny Frankel, zakladatelky značky. Krom přirozeného líčení si tato rodinná firma zakládá i na tom, aby jejich produkty byly vždy veganské, hypoalergenní, bez konzervantů, syntetických parfemací a také, aby nebyly testovány na zvířatech.

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
42 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
37 x [9%]

Celkem hlasovalo : 419

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru