Dopřejte sobě i domovu jarní obnovu, budete se cítit lépe!

Je za námi rok, který naše životy výrazně změnil a většina z nás musela více času trávit doma. Pojďte se na chvilku zastavit a zamyslete nad tím, jestli svůj prostor, nechceme nějak vylepšit. Právě jaro je skvělým obdobím pro nastartování nejrůznějších změn. Využijte i vy toto jedinečné období k tomu, že si ve svých životech a domovech splníte představy, o nichž jste zatím jen snili.

Nový design přinese do vašeho života inspiraci, radost a novou motivaci. Markéta Cermanová, majitelka Okury Design, vám ráda poradí jak s projekty, které jste již začali uskutečňovat sami nebo pro vás připraví kompletní návrh renovace vašich prostor. Vytvoří design na míru vašemu způsobu života a osobnosti, přesně tak, aby k vám ladil a byl perfektní i z praktického hlediska.  Kromě osobní schůzky se můžete domluvit i na online konzultaci, která vám umožní rychlou změnu domova a bude dobře korespondovat s vašim životním stylem a potřebami.

Markéta vám přináší několik tipů na jarní proměnu vašeho domova, ať jste co nejlépe připraveni na to, až u sebe opět přivítáte své příbuzné a kamarády.

  1. Umyjte okna. Stojí to jen pár hodin vašeho času a ten výsledek je okamžitý.                                  
  2. Prosvětlete stěny. Vymalujte neutrálními odstíny pískové, béžové, světle šedé, taupe či pudrové. Světlý interiér velmi dobře působí na naši mysl, což teď všichni potřebujeme.
  3. Investujte do textilních doplňků. Nechte si na míru ušít závěsy či dlouhý běhoun na stůl. Pořiďte si několik luxusních polštářků a pléd, jejichž kvalita se pozná jak na první pohled, tak dotek.  
  4. Vyměňte povlečení a ručníky. Ideálně volte jednobarevné, bílé, krémové či šedé.
  5. Přemístěte obrazy. Případně si udělejte radost nějakým novým uměním. Obrazy nemusí nutně viset na stěně. Můžete si je klidně jen opřít na polici či komodu pro lepší variabilitu.
  6. Žijte v „zenu“. Pořiďte si sošku budhy, vykuřovací dřívka, vonné tyčinky, koupací soli a esenciální oleje.
  7. Změňte lustr. Závěsná svítidla a lampy jsou výrazným prvkem každého prostoru a dokážou vykouzlit jedinečnou atmosféru.
  8. Oživte prostor kusovým kobercem. Skvěle vypadají ručně vázané vlněné a hedvábné koberce. Do namáhaných prostor se hodí jutový nebo sisal. Při výběru koberce dejte pozor na správnou velikost. Větší je lepší.
  9. Přesaďte pokojové rostliny. Pohled na pěknou keramiku a zeleň v bytě, které se daří, vás vždy potěší.

www.okurydesign.cz

LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru