Barevné jaro bude plné zářivých odstínů pro každou příležitost!

Jaro konečně vytasilo svoje první paprsky. Slunce má totiž blahodárný vliv jak na lidský organismus, tak na okolní přírodu, která konečně hraje všemi barvami. Inspirujte se právě u ní a oblečte se do jarních pastelových tónů. Ty ubírají ženám nejen věk, ale při pohledu do zrcadla na svůj svěží a trendy vzhled, zlepší své nositelce i náladu.  Módní odstíny tyrkysové, růžové, červené nebo žluté si letos zamilujete na první pohled!

Tyrkysová přináší štěstí

Název barvy je odvozen od tyrkysu, kamene, který byl starými civilizacemi vnímán jako posvátný, přinášející štěstí a ochranu. I v dnešní době se tyrkysové přikládá neobyčejná magie, podle odborníků na barevnou typologii má totiž blahodárný vliv na náladu a celkový stav člověka. Tím, že má tyrkysová barva mnoho podob, od odstínů akvamarínu až po jasně azurovou, zapadne opravdu do každého šatníku. Navíc se dobře kombinuje s teplými tóny lila, růžové či korálové. Zatímco blondýnky a zrzky v podobných barvách září a nemusí dlouze rozmýšlet, po jakém odstínu sáhnout, brunetkám se doporučuje sytá či tmavě tyrkysová barva, zejména v nadčasové kombinaci se zlatem, jež outfit posune o laťku výš.   

Jen růžová to může být…

Růžová barva dostala své pojmenování po růžích, jež jsou emblémem romantické lásky, něhy i jemnosti. Již dávno proto neplatí, že si ji mohou dovolit jen náctileté slečny, popřípadě Elle Woods z filmu Pravá blondýnka. Naopak, růžovou okouzlíte v každém věku. Navíc, čím blíže bude barva k vaší tváří, tím méně let vám budou neznámí kolemjdoucí na ulici tipovat. Plavovláskám přistanou světlejší odstíny pudrově růžové, brunetkám zase tmavší tóny jako purpurová nebo magenta. Bez ohledu na barvu pleti však zazáří každá žena bez výjimky v odstínu sytě růžové, ať už zvolí výraznou kabelku jako dominantní prvek celého looku, nebo doplní neutrální barvy jemným sakem v odstínech cyklámenové.

Symbol vášně? Červená!

Žádná jiná barva neupoutá tolik pozornosti jako červená. A není se čemu divit. Je symbolem vášně, odvahy i tajemné smyslnosti. Proto příště místo rudé rtěnky, která je ještě stále schovaná pod respirátorem či rouškou, vsaďte na odstíny červené, jež patří k jednomu z nejvýraznějších trendů tohoto roku. Svou krásou okouzlila barva už návrháře na přelomu roku 2019 a 2020, kdy je na módní mola zařadily značky jako Balenciaga či Valentino. Červenou navíc nešlápnete vedle ani v případě, zařadíte-li ji ve formě doplňků nebo v podobě monochromatického looku v nestárnoucí kombinaci rubínových šatů, lodiček a rtěnky. Klasický červený odstín ocení všechny světlé typy, tmavovláskám bude slušet vínová a tlumenější odstíny červené.

Žlutá je pro jaro jako stvořená

Žlutá barva značí optimismus, štěstí i radost. Povzbuzuje, osvobozuje, působí vesele a otevřeně, a díky tomu se skvěle hodí právě v jarních a letních měsících. Zapůsobila také na americkou společnost Pantone Color Institute, jež ji zařadila k barvám roku 2021. Pokud jste tedy tento trend do dneška přehlíželi, je nejvyšší čas to změnit! Jste-li stále na vážkách, můžete začít zlehka pomocí doplňků. Žlutá kabelka nebo páskové sandálky rozzáří každý, byť jednodušší outfit. Odborníci doporučují používat tuto barvu zejména v dolní části těla, odstíny okrové nebo hořčicové zase udělají dojem na bundách, sakách nebo mikinách. Čím jasnější žlutá, tím lépe bude vypadat na blondýnkách, brunetky by měly vsadit na teplejší a tlumenější odstíny, ve kterých budou vypadat jako rozkvetlé slunečnice. Jen pozor na otravné mušky a malé broučky!

Jarní kolekce Sam 73 hraje na jaře všemi barvami. Přesvědčte se sami na oficiálním e-shopu www.sam73.cz, kde momentálně vrcholí 30% slevy na všechny novinky této ležérní módy.

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

AKTUALITY
Anketa

NECHÁTE SE OČKOVAT PROTI COVIDU?

ANO
98 x [23%]
Prozatím ne, ale uvažuji o tom
81 x [19%]
Spíše ne
88 x [20%]
Ještě nevím
79 x [18%]
Ne
87 x [20%]

Celkem hlasovalo : 433

BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

21.3.2019 jsem svůj cestovatelský projekt odstartovala. Na poslední výpravu jsem se vydala v únoru 2020 a křížem krážem jsem s mojí Zuz prochodila Londýn,

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna.

Svět se změnil, takže nevím, zda ho někdy dokončím, i když slevím z původního projektu a nebudu navštěvovat nutně hlavní města, ale země jako takové...

Lenka Žáčková

Jsou to 3 roky, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

Návštěvnost
TOPlist
PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

ASTRID SUN

JDI nahoru