Miele opět boduje, získalo prestižní ocenění za design

Spojení vysoce kvalitního zpracování, hodnotného a nadčasového designu i uživatelského komfortu přístrojů Miele opět přesvědčilo odbornou porotu jednoho z nejprestižnějších ocenění v oblasti designu – iF DESIGN AWARD. Tentokrát porotce zaujal tepan Yaki Gourmet nebo nová řada chladniček K 7000. V rámci iF DESIGN AWARD 2021 bylo hodnoceno 9 509 produktů od 3 693 přihlášených účastníků z 52 zemí. 

Nejen milovníci japonské kuchyně se už se slovem tepan jistě setkali. Překládá se jako horký stůl, případně jako „smažit na železné ploše“. V podání Miele jde
o prémiovou vícevrstvou nerezovou desku, pro niž je charakteristická schopnost velmi rychle dosáhnout vysoké teploty. Tepan Yaki Gourmet je ideálním pomocníkem
pro moderní, rychlý a zdravý způsob vaření. Uplatníte ho nejen při přípravě stále populárnějších pokrmů asijské kuchyně, ale hodí se také pro úpravu ryb, masa nebo zeleniny. Stabilitu pro umístění na indukční varné desce zajišťuje funkce FixPosition se 4 silikonovými patkami.

Nabídka v e-shopu Miele

V kuchyni ještě zůstaneme, protože další ocenění získala také nová generace vestavných chladniček Miele K 7000. Chladničky této řady se mohou pochlubit inovativním řešením osvětlení a interiérem s vysoce kvalitním nerezovým zadním panelem (dle modelu). Díky optimálním podmínkám v zásuvce PerfectFresh Active můžete potraviny skladovat podstatně déle a šetrněji, než tomu bývá u standardně řešených přístrojů. U top modelů naleznete další novinku – praktickou otočnou polici FlexiTray. V sortimentu Miele v Česku by se měly tyto přístroje objevit v červnu 2021.

www.miele.cz                             

LUISA SPAGNOLI

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru